Úvod > Video kurzy

Video kurzy

Online video kurzy 

Podle kterých se naučíte potřebným metodickým krokům a stanete se tak profíkem pro své miminko.

Vaničkování

Vaničkování – plavání miminka u vás doma ve vaně bez instruktora. Jen s výukovými videi, které si pustíte prostřednictvím telefonu či počítače a jednoduše se svými miminkem cvičíte. Devět výukových videí vás naučí vše, co instruktor během více jak 10 návštěv. Přístup k videím máte možnost kdykoliv a videa můžete pouštět opakovaně.
Nabídka výukových videí vaničkování

Masáže miminek

Něžnými doteky nedáváte svému miminku pouze lásku a bezpečí, ale techniky a postupy, které se při masáži používají, příznivě ovlivňují zdravotní stav a přinášejí uvolnění, stejně jako u jiných druhů fyzioterapeutické péče o tělo. V mnoha zemích a kulturách patří masáž k neodmyslitelné součásti péče o miminko. Masáže nepomáhají jen od bolesti bříška, ale dokáží toho mnohem více!
Nabídka Baby masáží

 

Máte zájem o online kurz?

  • Balíček  9 výukových videí vaničkování je za 1000,-. (Přístup do zabezpečené sekce 24 hodin, videa můžete přehrávat kolikrát chcete, neomezeně).
  • Balíček 14 masážních videí je za 500,-. (Přístup do zabezpečené sekce 24 hodin, videa můžete přehrávat kolikrát chcete, neomezeně).
  • Pokud máte zájem o videa vaničkování i masáží dohromady, vaše cena je 1200,- 

Stačí vyplnit objednávkový formulář a o ostatní se postaráme my. 

Po odeslání formuláře obdržíte instrukce k provedení platby a dostanete vaše přístupová hesla. Do předmětu zprávy napište výuková videa a do zprávy o který kurz máte zájem. Děkujeme.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

 

Top