Úvod > Event > Doporučení na vodní zimní dovolenou s malými dětmi

Doporučení na vodní zimní dovolenou s malými dětmi

Maďarské termální lázně Sárvár

Každý rok jezdíme s rodinou na parádní zimní dovolenou. Řeč je o termálních lázní, kde si na své přijde celá rodina. Malá miminka mohou s rodiči „plavat“ a užívat si vodní radovánky. Batolata se mohou donekonečna ráchat v brouzdališti a sjíždět mini skluzavky. Větší děti mají zase možnost brázdit o trošku hlubší vody s různými stříkadly a dvěma mini tobogány. A pro ještě větší děti tam jsou mega tobogány. Zázemí pro děti s přebalovacím koutkem, odpočinkovou místností, kavárnou a mnoha lehátky u každého bazénu. Rodiče mohou relaxovat ve vířivkách, nebo se přemístit do termálních dvou bazénu s léčivou vodou. Nebo si odskočit zaplavat či si dát do těla v posilovně. Masáže, sauny a různé procedury jsou samozřejmostí. To vše v županu z vašeho pokoje až k bazénu. Jezdíme tam s dětmi již pár let a myslím, že další roky nás čekají. Jsme tam moc spokojeni. 

Psala jsem vám loni recenzi i článek na téma, že bychom občas měli zapnout náš tzv. „flight mode“ a odpočinout si od všeho. Hyneček, tehdy 6 měsíční, tam měl premiéru v bazénu, mrkněte i na video. Článek naleznete zde

Předloni jsem zase psala, jak celý komplex vypadá, jak tam vše funguje a na co se těšit. Tehdy tam byl ještě Hynek v bříšku a vodní svět si užíval Miki s Vandičkou. Článek se všemi informacemi naleznete zde.

Letos to však bylo nejlepší a všichni jsme si to moc užili. 
Pokud byste měli dotazy ohledně dovolené, pište, ráda napíši. 

Kontakt na hotel a zajištění dovolené naleznete zde.

Přidávám pár letošních fotek 🙂

Vanda S.

Top