Úvod > Event > Narodilo se mi třetí miminko

Narodilo se mi třetí miminko

Ahoj, tak to jsem já! 

13516476_1379715882054867_2606947630291906487_n Jmenuji se Hynek 🙂 Narodil jsem se mé mamince Vandě v Motolské nemocnici. Co vám budu povídat, byl to porod. 🙂 Mámu jsem pár dní trápil, moc jsem chtěl ven a nějak mi to nešlo. Máma už byla celá unavená, pořád spala a snažila se nabrat sílu. Nakonec můj brácha Mikulášek slavil své 4. narozeniny a já dostal chuť na dort o kterém jsem slyšel přes bříško. To bylo samé, „hodně štěstí, zdravííííí, hodně štěstí zdravíííí“ a pak fíííííí a všichni tleskali. Nevím čemu, to jsem neviděl. Ale moc jsem se těšil, až si dá máma dort a já ho ochutnám s ní. Jenže máma asi neměla chuť, pořád nic nepřicházelo a to jsem za tu šňůru tak tahal! A najednou máma zavelela jedem!

Všichni se lekli a jelo se. Mé několikadenní snažení dostat se ven způsobilo velké ztenčení jizvy, kterou měla maminka po narození mé sestřičky Vandičky. A tak máma dobře vycítila, že se něco děje. Doktoři rozhodli, že se nemůžu narodit normálně, protože by mamince mohla prasknout děloha, jizva byla tak moc tenká. A tak jsem si na ten svět přišel úplně jinak, než máma čekala. Ale povím vám. Vůbec mi to nevadí. Máma mi hned dala pusu a táta asi samou radostí omdlel, naštěstí se rychle sebral (taky to byl jeho třetí porod, že jo!) a šel rychle fotit. Za mámou na JIP mě dovezla hodná sestřička a poprvé jsem se přitulil a doslova přisál jako upír k mamince. Od té doby jsem se jí nepustil. Krásně jsem přibíral a máma to všechno taky moc dobře zvládla, že nás 4. den pustili domů. Tam na mě čekal táta, brácha Mikuláš a ségra Vandička. Taky náš malý černý pes El.

Dnes je mi 5 týdnů, vesele si přibírám a plavu s mámou. Říká tomu vaničkování. To slovo je hrozný. Jak pro malý děti. Já tomu říkám normálně dospělácky plavání! A to vám povím, tak mě to baví, že jsem se s mámou rozhodl natáčet pro vás náš plavecký seriál. Od první hodiny k dalším. Uvidíte, jak mi to jde. Jak se postupně učím nové cviky, jak se potápím a tááák. Máma to bude dávat na nějaký jůtůb a k ní na web. Asi budu slavnej. Tak uvidíme 🙂 Možná to dotáhnu na olympiádu.
DSC_8298

Tak se všichni mějte fajn

Hynek

Top