Header Image
Úvod > Kniha Mámě

Kniha Mámě

Mámě

Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho

Vanda Schreierová & Denisa Písaříková

Knížka, která je plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o miminko a děti. Knížka vám ukáže, jak roli matky zvládnout s grácií a make-upem. 

Na danou problematiku se vždy díváme komplexně, bereme v úvahu moderní závěry vědních disciplín, jako je například fyziologie, nebo antropologie, a zároveň tyto poznatky brousí naše praxe lektorek a matek. 

Tato kniha je psána především pro mámy s cílem, aby v sobě objevily své mateřské já a vědomí, že ony jsou nejpovolanějším odborníkem na své miminko. 

Všem rodičům naléváme optimismus do žil, když to není lehké, a nikdy nás neopouští humor.

Své zkušenosti, které jsme získaly jako lektorky, vám teď servírujeme na puntíkatém podnose, abyste se z toho jednoduše nepicly. 

Kniha Mámě vyšla 13.11.2017 ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros

Máme pro vás ochutnávku

Podívejte se, co vše vás v knize čeká a jak vypadá
PDF ukázka knížky

 

Prodej knihy Mámě

Kniha je nyní aktuálně vyprodána. Velmi děkujeme za váš zájem! 

Dotisk bude k dispozici koncem února. 

Knížku Mámě si můžete zakoupit zde u nás na webu, nebo kdekoliv v knihkupectví. Pokud si ji zakoupíte zde napíši vám osobně věnování a knihu podepíši. 

  • cena knihy je 299,- Kč
  • poštovné a balné 60,- Kč

Vanda S.

V případě zájmu o knížku, vyplňte objednávkový formulář.

Do předmětu prosím napište: Mámě
Do zprávy pak vaší doručovací adresu a co byste si přáli do věnování 


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva


Vanda a Denisa 

 

14.11.2017 jsme pokřtili Mámě

Máme pro vás fotky a video, jak to celé probíhalo!

Křest Mámě odstartoval po šesté hodině v Café Jedna v Národní galerii v Praze. Knížce do života popřály to nejlepší tři báječné sudičky. Lucie Křížková, Míša Toměšová a Maškrtnica (Juliana Fischerová). Moc děkujeme všem, kteří dorazili. Bylo to báječné a moc jsme si to užili. Myslím, že víc slov není třeba, podívejte se na fotky a na video, jak křest probíhal a také jaký jsme měli krásný dort a co vše báječného naše tři sudičky knížce popřály. Mě snad i ukápla slza. 

Kniha Mámě je k dostání ve vašich knihkupectvích, nebo u nás na webu. Pokud si ji objednáte u nás, budete ji mít i s věnováním a mým osobním podpisem. Už máte dárek pro kamarádku, ženu, dceru či sestru k Vánocům? Nebo si udělejte radost vy 🙂
Více informací o knize a prodej zde

Vanda S. 

Top