Header Image
Úvod > Kniha Mámě

Kniha Mámě

Mámě

Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho

Vanda Schreierová & Denisa Písaříková

Knížka, která je plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o miminko a děti. Knížka vám ukáže, jak roli matky zvládnout s grácií a make-upem. 

Na danou problematiku se vždy díváme komplexně, bereme v úvahu moderní závěry vědních disciplín, jako je například fyziologie, nebo antropologie, a zároveň tyto poznatky brousí naše praxe lektorek a matek. 

Tato kniha je psána především pro mámy s cílem, aby v sobě objevily své mateřské já a vědomí, že ony jsou nejpovolanějším odborníkem na své miminko. 

Všem rodičům naléváme optimismus do žil, když to není lehké, a nikdy nás neopouští humor.

Své zkušenosti, které jsme získaly jako lektorky, vám teď servírujeme na puntíkatém podnose, abyste se z toho jednoduše nepicly. 

Kniha Mámě vyšla 13.11.2017 ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros

Máme pro vás ochutnávku

Podívejte se, co vše vás v knize čeká a jak vypadá
PDF ukázka knížky

Prodej knihy Mámě

Knížku Mámě si můžete zakoupit kdekoliv v knihkupectví. 

Kniha Mámě je báječná! Hrozně moc mi pomohla. Zasmála jsem se, ale také mě upevnila v tom, že to co dělám a cítím já, dělám prostě dobře. Obsahuje spoustu dobrý rad a nic nikomu nenutí, jen ukazuje cesty. Tahle kniha by měla být povinnou výbavou pro všechny nastávající mámy! A já za ní moc děkuji. Tereza S.
Tereza Srnečková

 Jsem ten typ člověka, který potřebuje spoustu informací. Když něčemu nerozumím, hodně si to studuji. Během těhotenství jsem veškeré informace čerpala z knih, které jsem si půjčovala v knihovně. Za prvé to je levnější a za druhé bych je neměla kam uskladnit, protože jsem přečetla opravdu hromadu knih. Nicméně nakonec jsem si dvě knihy koupila a jednou z nich byla i kniha Mámě. Jsem moc ráda, že jsem to udělala. Za prvé je nádherná a tak ji ani nedávám do knihovničky, ale mám ji vystavenou a pořád na ni koukám. Je tenká, není to žádná bichle, kde člověk najde tisíc a jednu radu, ale velmi příjemná četba, která nic nevnucuje, nezakazuje, nepřikazuje. Velmi milou formou dáváte možnosti, jak věci dělat a jak k nim přistupovat. Nevyplývá z toho, že když to „takle“ neudělám, je konec, jsem nejhorší máma a  všechno jsem podělala. Kniha nabádá k zamyšlení. To je úplně jiný přístup než příručky pro matku. Překvapuje mě, jak jsem se z tak tenké knihy dozvěděla tolik věcí. Informace, které bych sama těžko sháněla a sbírala z různých zdrojů, jste všechny podala na jednom místě a když to člověku nestačí, tak se má kde odpíchnout a podrobnosti si zjistí sám. Prostě jednoduše, jsem nadšená! Mrzí mě, že knihu už jsem dočetla. Nicméně je to jedna z těch, ke které se vracím, znovu listuju témata, která mě zajímají a s potěšením si to čtu znovu. Nakonec se moc ráda uklidňuju poslední kapitolou, protože cítím, že se nemůžu doma zavřít u plotny na 9 let a jen vychovávat děti…Tak jsem ráda, že nejsem krkavčí matka, ale úplně normální ženská. Děkuju moc, že nám maminkám vracíte zdravý rozum ve výchově, sebedůvěru a pohodu na mateřský!

Karolína Havlová

14.11.2017 jsme pokřtili Mámě

Máme pro vás fotky a video, jak to celé probíhalo!

Křest Mámě odstartoval po šesté hodině v Café Jedna v Národní galerii v Praze. Knížce do života popřály to nejlepší tři báječné sudičky. Lucie Křížková, Míša Toměšová a Maškrtnica (Juliana Fischerová). Moc děkujeme všem, kteří dorazili. Bylo to báječné a moc jsme si to užili. Myslím, že víc slov není třeba, podívejte se na fotky a na video, jak křest probíhal a také jaký jsme měli krásný dort a co vše báječného naše tři sudičky knížce popřály. Mě snad i ukápla slza. 

ZAUJAL VÁS DENÍK MÁMHO? PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ PRODUKTY

HANDLING
videokurz & kniha

Malá miminka jsou tak křehká a jemná ale není důvod se toho bát. Kurz handling Vám ukáže, jak se můžete se svým miminkem mazlit. Kurz je rozdělený podle věku a ukáži Vám v něm jak miminko přebalovat, zvedat, koupat, nosit a mnohem více.

 

VANIČKOVÁNÍ
výuková videa

Miminko je ve vodě jako doma, 9 měsíců v bříšku si vesele plavalo. Vaničkování je pro ně proto ta nejpřirozenější činnost, která je nejen uklidňuje ale pomáhá jim i s psychomotorickým vývojem.

TÁTOVI A TAKY MÁMĚ
kniha

Těhotenstvím celá ta jízda jenom začíná… Kniha, ve které hovořím sice k mužům,  je vhodná jak pro maminky, tak tatínky. On totiž jejich klidný jednoduchý pohled (nadhled) je často právě ta věc, která nám ke spokojenému mateřství a péči o děti chybí

BABY MASÁŽE
videokurz

Doteky jsou pro miminka velmi důležitá, díky nim ze začátku vnímají a poznávají nový svět ve kterém se ocitli. Nejde tedy jen o pomoc od bolestí bříška ale i mazlení se s Vaším miminkem.

Top