Header Image
Úvod > Kniha Mámě

Kniha Mámě

Mámě

Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho

Vanda Schreierová & Denisa Písaříková

Knížka, která je plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o miminko a děti. Knížka vám ukáže, jak roli matky zvládnout s grácií a make-upem. 

Na danou problematiku se vždy díváme komplexně, bereme v úvahu moderní závěry vědních disciplín, jako je například fyziologie, nebo antropologie, a zároveň tyto poznatky brousí naše praxe lektorek a matek. 

Tato kniha je psána především pro mámy s cílem, aby v sobě objevily své mateřské já a vědomí, že ony jsou nejpovolanějším odborníkem na své miminko. 

Všem rodičům naléváme optimismus do žil, když to není lehké, a nikdy nás neopouští humor.

Své zkušenosti, které jsme získaly jako lektorky, vám teď servírujeme na puntíkatém podnose, abyste se z toho jednoduše nepicly. 

Kniha Mámě vyšla 13.11.2017 ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros

Máme pro vás ochutnávku

Podívejte se, co vše vás v knize čeká a jak vypadá
PDF ukázka knížky

Prodej knihy Mámě

Knížku Mámě si můžete zakoupit zde u nás na webu, nebo kdekoliv v knihkupectví. Pokud si ji zakoupíte zde napíši vám osobně věnování a knihu podepíši. 

  • cena knihy je 299,- Kč
  • poštovné a balné 60,- Kč 
  • platba pouze bankovním převodem

Pokud byste měli zájem i o mou druhou knihu Handling a nošení dětí, do zprávy připište, že máte zájem i o ni a poštovné budete mít zdarma. 

 

Objednávkový formulář

V případě zájmu o knížku, vyplňte objednávkový formulář.

Do předmětu prosím napište: Mámě
Do zprávy pak vaší doručovací adresu a co byste si přáli do věnování 


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva


Kniha Mámě je báječná! Hrozně moc mi pomohla. Zasmála jsem se, ale také mě upevnila v tom, že to co dělám a cítím já, dělám prostě dobře. Obsahuje spoustu dobrý rad a nic nikomu nenutí, jen ukazuje cesty. Tahle kniha by měla být povinnou výbavou pro všechny nastávající mámy! A já za ní moc děkuji. Tereza S.
Tereza Srnečková

14.11.2017 jsme pokřtili Mámě

Máme pro vás fotky a video, jak to celé probíhalo!

Křest Mámě odstartoval po šesté hodině v Café Jedna v Národní galerii v Praze. Knížce do života popřály to nejlepší tři báječné sudičky. Lucie Křížková, Míša Toměšová a Maškrtnica (Juliana Fischerová). Moc děkujeme všem, kteří dorazili. Bylo to báječné a moc jsme si to užili. Myslím, že víc slov není třeba, podívejte se na fotky a na video, jak křest probíhal a také jaký jsme měli krásný dort a co vše báječného naše tři sudičky knížce popřály. Mě snad i ukápla slza. 

ZAUJAL VÁS DENÍK MÁMHO? PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ PRODUKTY

HANDLING
videokurz & kniha

Malá miminka jsou tak křehká a jemná ale není důvod se toho bát. Kurz handling Vám ukáže, jak se můžete se svým miminkem mazlit. Kurz je rozdělený podle věku a ukáži Vám v něm jak miminko přebalovat, zvedat, koupat, nosit a mnohem více.

 

VANIČKOVÁNÍ
výuková videa

Miminko je ve vodě jako doma, 9 měsíců v bříšku si vesele plavalo. Vaničkování je pro ně proto ta nejpřirozenější činnost, která je nejen uklidňuje ale pomáhá jim i s psychomotorickým vývojem.

MÁMHO
deník

Designový deník pro tři roky vašeho života. Zachyťte a uchovejte si vzpomínky na vaši cestu mateřstvím, na to nej z každého dne. Stát se mámou je totiž nejkrásnější proměna v životě. V deníku naleznete články, doplňovačky o miminku a také prostor pro vás – pro váš život.

BABY MASÁŽE
videokurz

Doteky jsou pro miminka velmi důležitá, díky nim ze začátku vnímají a poznávají nový svět ve kterém se ocitli. Nejde tedy jen o pomoc od bolestí bříška ale i mazlení se s Vaším miminkem.

Top