Header Image
Úvod > Deník Mámho

Deník Mámho

TŘI ROKY, KTERÉ VÁM KOMPLETNĚ ZMĚNÍ ŽIVOT.

Stanete se mámou a konečně si řeknete: „Mám ho!“

Být mámou je to nejkrásnější v životě ženy. Opravdu to není jen klišé, mohla bych o tom vyprávět! A nejen já…Změní se vám přístup k životu, hodnoty a priority. Cesta to není vždy jednoduchá, ale je krásná. Já sama jsem si touto změnou prošla vlastně třikrát. A proto vím, jak rychle vše uteče a že člověk po čase na vše zapomíná. Proto se zrodil nápad deníku. 

Deník Mámho vám pomůže si tyto vzpomínky a proměnu zachytit a uchovat. A já vás na té vaší cestě budu provázet a pomohu vám dodat sebedůvěru v nové mateřské roli.

 V deníku je prostor pro vaše vzpomínky, zkušenosti, ale také pokroky vašeho drobečka. Prostě tím nej z každého dne. Uchováte si tak vzpomínky a čas, protože ten neskutečně letí. A s dětmi to platí dvojnásob. Najednou před vámi bude stát váš životní parťák a vy se budete ptát: „Kde je to miminko, které mi změnilo život a udělalo mě lepší?!“ 

Uchovejte vzpomínky na to, když jste poprvé cítila pohyby vašeho miminka, když jste jej poprvé držela v náručí, nebo jej vedla za ruku. Zachyťte první tři roky vašeho společného života, které jsou tak důležité.

Co v deníku najdete

 • deník s kalendáriem
 • tématické články s prostorem pro vaše poznámky
 • prostor pro fotografie

Kalendárium je prostorem pro vaše poznámky, vzpomínky, malůvky, zkušenosti, pocity a pokroky vašeho drobečka. Každý den má tři rámečky, každý je pro jeden rok, jehož letopočet si sama dopíšete. Začít můžete jakýkoliv den v roce, třeba dnes, kdy držíte váš deník poprvé v ruce! Stačí nalistovat aktuální datum. Není to diář, ale společný deník váš a vašeho miminka.

Na konci každého měsíce naleznete tématický článek. Věnuji se postupně různým tématům od těhotenství až po dvouleťáky. Najdete zde také prostory pro doplnění informací. Například prostor pro otisk nožičky vašeho dítěte, když se poprvé postavilo, nebo různé další milé a vtipné „doplňovačky“.

Každé tři měsíce se dostanete na stránku „Takhle nám rosteš před očima“. Je pro vlepení aktuální fotky vašeho miminka. Vedle ní si můžete napsat, kolik měsíců mu bylo. Fotky můžete lepit buď pod sebe, nebo do koláže, je to jen na vás.

Deník je provázen motivem půlměsíců, které vám pomohou s orientací v deníku a článcích. Každý měsíc má svou barvu a díky půlměsíci na delší straně deníku se k němu snadno dostanete.

Mámou už jste navždycky.

Užívejte si to! Nezapoměňte, jste báječná!

Mysleli jsme do posledního detailu
„Rukáv“ na deníku si můžete po jeho pořízení sundat a použít jako záložku. Z deníku se vám tak stane designový krasavec.

Pro koho je deník určen
Deník si může začít psát již těhotná žena, nebo čerstvá maminka. Je to jedno. I kdyby jste začaly psát deník až v jednom roce miminka, nevadí to. Nic vám totiž neuteče. Je to váš život. Vy jej píšete.

Kolik deník stojí a kdy mi přijde
Cena deníku je 300,- + 60,- poštovné. Platba je možná pouze převodem a jakmile odešlete objednávkový formulář, přijdou vám instrukce k platbě. Po přijetí platby vám deník pečlivě a s láskou zabalíme a odešleme na vámi zadanou adresu. Dáme vám o tom vědět.  

Kvalitní vazba a tisk, vyroben v České republice
Deník je vyroben z kvalitního papíru, který se nepropisuje. Desky deníku jsou matné sametové a vazba je pevná a přeci jen měkká, takzvaná flexovazba, pro deník ta pravá! Je přímo k pomazlení.  

Udělejte si radost. Nebo někomu blízkému. 

PRO OBJEDNÁVKU VYPLŇTE FORMULÁŘ

MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÝ

Cena deníku je 300,- + poštovné 60,-.  

Po odeslání objednávky vám přijdou instrukce k platbě. 

  [bwsgooglecaptcha bwsgooglecaptcha-627]


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

  Milá, Vandao, deník už je doma a je naprosto perfektní! Moc vám za něj děkuji. Zapisuji každý den. Je skvělé jak je velký a přehledný + každé to povídání je radost číst. Super 🙂
  Lucie Kozlová

  Báječná kousátka a korále na fotografiích od Mimijo.

  ZAUJAL VÁS DENÍK MÁMHO? PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ PRODUKTY

  HANDLING
  videokurz & kniha

  Malá miminka jsou tak křehká a jemná ale není důvod se toho bát. Kurz handling Vám ukáže, jak se můžete se svým miminkem mazlit. Kurz je rozdělený podle věku a ukáži Vám v něm jak miminko přebalovat, zvedat, koupat, nosit a mnohem více.

   

  VANIČKOVÁNÍ
  výuková videa

  Miminko je ve vodě jako doma, 9 měsíců v bříšku si vesele plavalo. Vaničkování je pro ně proto ta nejpřirozenější činnost, která je nejen uklidňuje ale pomáhá jim i s psychomotorickým vývojem.

  MÁMĚ
  kniha

  Těhotenství a mateřství je parádní jízda, kniha Mámě vám pomůže ji zvládnout s grácií a nadhledem. Knížka, která je plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o miminko a děti.

  BABY MASÁŽE
  videokurz

  Doteky jsou pro miminka velmi důležitá, díky nim ze začátku vnímají a poznávají nový svět ve kterém se ocitli. Nejde tedy jen o pomoc od bolestí bříška ale i mazlení se s Vaším miminkem.

  Top