Úvod > ONLINE předporodní kurz

ONLINE předporodní kurz

ČEKÁTE MIMINKO?

Využijte možnost ONLINE předporodního kurzu

 • Videokurz o délce 4 hodin přehledně rozdělen do několika videí.
 • Součástí je i kniha Handling a nošení dětí.
 • Jako dárek obdržíte Baby masáže, podle kterých můžete své miminko masírovat.
 • Provede vás zkušená maminka, certifikovaná instruktorka, lektorka nošení a handlingu s dětmi a autorka knih věnovaných péči o děti Vanda Schreierová.
 • Kurz si můžete se svými přidělenými hesly pouštět neomezeně po dobu jednoho roku v zabezpečené uživatelské sekci na webu.  
 • Možnost následné osobní konzultace. 

Připravte se na miminko v pohodlí domova

Co vše na vás čeká?

1. VIDEO

Příprava na „nepřipravitelné“ – co očekávat při porodu, jak se cítí maminka po porodu, co prožívá a na co je dobré se zaměřit. Co je normální v šestinedělí – jak probíhá? Úvod k úspěšnému nástupu laktace a kojení. Péče o novorozence – základní potřeby, chování, projevy, pláč, novorozenecká kolika a problémy s adaptací – jak je řešit, triky a fígle vedoucí ke spokojenému miminku.

2. VIDEO

Zacházení s miminkem – handling během dne, zvedání, nošení, pokládání. Na co si dát při manipulaci s miminkem pozor. Rozděleno dle věku a dovedností miminka. Rady a tipy pro správný vývoj. Nošení miminka na těle rodiče – proč své dítě nosit a základní informace v čem a jak nosit. Naučíte se vázát šátek či upevnit nosítko na vaše tělo.

KNIHA Handling a nošení dětí

Bude vám zaslána kniha Handling a nošení dětí, která vám osvětlí základní potřeby miminka a jejich uspokojení. Blízký kontakt, psychomotorický vývoj a jeho milníky. Na co si dát pozor a jak podopořit vývoj miminka. Nošení dětí v šátku či nostíku. Praktické rady, návody jak nosit a vázat šátek.

Předporodní online videokurz
Délka videa 2 hodiny
Online videokurz a kniha Handling a nošení dětí
Délka videa 1,5 hodiny
Baby masáže
14 videí podle kterých můžete masírovat své miminko
Previous slide
Next slide

Dále obdržíte

Videa Baby masáží

Budete mít přístup ke 14 videím Baby masáží, dle kterých můžete své miminko masírovat, ulevit mu tak třea od bolesti bříška, rýmy či růstu zoubků, nebo naopak zklidnit a zrelaxovat tělíčko po večerní koupeli.

Můžete tím vším projít a „bojovat za pochodu“, ale štěstí přeje připravenému. Buďte o kousek blíž spokojenému mateřství a miminku, kterému rozumíte a víte, co potřebuje. Jste to totiž hlavně vy! Sebevědomá a vědomá toho, co dělá malému miminku dobře. Určitě už jste slyšela, že až se vám „to“ narodí, tak se nevyspíte, nebo už nikdy nebudete pít teplou kávu. Tak já vám slibuji, že poslední teplou kávu nebudete pít u mě, ale i poté, co si domů z porodnice přinesete vaše miminko a budete ji pít oběma rukama! 

Po vyplnění objednávkového formuláře vám přijdou instrukce k uhrazení kurzu. Jakmile bude platba přijata, budou vám odeslány přístupová hesla do zabezepčené sekce, kde si budete moci přehrávat videa. Taktéž vám bude na vaši doručovací adresu odeslána kniha Handling a nošení dětí. 

Kurz je určen pro všechny těhotné ženy, které se chtějí připravit na období po porodu a vědět, co malé miminko potřebuje, co mu dělá dobře a být si tak jistá, že to co děláte, je správně. Většina žen v těhotenství přemýšlí hlavně o porodu a proto se na něj připravují. Na období, kdy si domů přinesou své miminko se ženy tolik nepřipravují – snad kromě výbavičky. V první řadě se na toto období těší. „Konečně budu mít miminko doma“ říká si skoro každá maminka. Péče o miminko přeci nemůže být nijak složitá – známe to z filmu, nebo časopisu. Nakojím, pohladím, položím a budu se rozplývat nad mým zlatíčkem – Takovou představu máme všechny. A jakmile jsme v dané situaci, doma z porodnice, zasažené velkou změnou, ochromeny hormony, nějak nám dojde, že to úplně jako z časopisu nebude. Nejsme si jisté manipulací s miminkem, nevíme, zda to, co děláme, je správně. Ve vodě nám miminko klouže, často pláče a nevíme proč. Má pořád hlad  – asi – nebo proč si tedy pořád cucá ručičky? Otázky jako: „Mám dost mléka, vždyť jsem ho teď krmila“? „Je taková stolice normální?“ „Proč pořád pláče ve stejný čas večer?“ „Proč ho bolí bříško?“ dokáží v tak křehkém čase po porodu pěkně rozhodit. 

Většina předporodních kurzů je zaměřena na těhotenství a porod, tento se však věnuje času poté. V tomto obodbí je potřeba pochopit a seznámit se nejen s vaším miminkem, ale i sama se sebou a sovu novou rolí – maminkou. Vplujte do mateřské role s co nejvíce praktickými radami, které tenkrát tolik chyběly mě. Z praxe už vím, protože osobní kurzy již vedu řadu let, že v porodnici vás péči o malé miminko, kojení či běžné manipulační techniky s miminkem, nenaučí. Období po porodu je vážně jízda. Představ můžeme mít milion, ale ty se vám zboří jako domeček z karet při prvním pláči, kdy si nebudete jistá, co s miminkem dělat. 

V případě zájmu vyplňte objednávkový formulář

  [bwsgooglecaptcha bwsgooglecaptcha-174]

  [bws_google_captcha]

  V případě, že byste měla zájem i o online videohovor, poskytuji osobní online konzultaci.  Podívejte se na více informací. 

  Mnohokrát děkuji za první reakce na kurz!

  Původně jsem k Vandě měla jít na předporodní kurz osobně, velmi jsem se těšila, ale z důvodu karantény se tak nestalo. Vanda vyřešila situaci naprosto úžasně. Natočila videokurz a poskytla jej maminkám, které byly přihlášeny na osobní kurzy. Musím říct, že jsem maximálně spokoje. Videa si doma s manželem pouštíme společně a čteme dohromady knihu. Ve finále jsou na tom další pozitivní věci. Děkuji moc Vando!
  Aneta Dostálová
  Praha
  Velmi ráda jsem využila možnosti online předporodního kurzu, vzhledem k situaci v České republice. Už tak vystresovaná ze samotného porodu se vše zkomplikovalo a já se cítila zoufalá. Po shlédnutí kurzu jsem získala mnoho nových informací a navíc se uklidnila. Získala jsem pocit, že to všechno zvládnu a Vanda mne svým přístupem a pozitivní náladou doslova pohladila. Knihu mám již rozečtenou a myslím, že jsem nemohla narazit na nic lepšího.
  Hana Zamrazilová
  Praha
  Žiji v zahraničí a čekám dvojčátka. Vandu již delší dobu sleduji na instagramu a doslova hltám každý její nový status plný informací a smysluplných rad. Hrozně moc jsem se chtěla dostat na její předporodní kurz, ale i na porod zůstáváme v zahraničí. Jakmile jsem se dozvěděla o online kurzu. Bylo to jasné! Moc se na něj těším.
  Kristýna Hoffman
  Anglie
  Milá Vando, máme těsně po porodu. Pustili nás včera. Dneska máme s malou úspěch...zavázaly jsme šátek a Betynka v něm už dvě hodinky krásně spinká. Děkuji za Váš kurz a knížku, ze které teď každý den čerpám a hlavně, co použiju, TO FUNGUJE. a já mám i díky vám doma SPOKOŠE ❤️Jde vidět, že děláte práci, které rozumíte, baví vás a hlavně dává smysl👍🏻
  Lenka Dostálová
  Plzeň
  Dobrý den, Vando, zrovna jsem se dodívala na první video z předporodního kurzu a jsem nadšená. Spoustu věcí už jsem si načetla u vás na instagramu nebo z knížky Mámě, ale takhle dohromady je to skvělé. Zítra se hned pustím do další části a už se moc těším. Celkově mě to moc uklidnilo a musím říct, že máte moc příjemný hlas. Děkuji za to, co děláte, má to smysl.
  Petra Havlová
  Brno
  Dobrý den, Vandi, chci Vám moc poděkovat za krásný Předporodní kurz. Všechny informace jsou pro mě přínosné, hezky srozumitelně vše vysvětlujete 😊 Čekám na miminko 15 let, je to moje 13 těhotenství. Jsem ve 29 týdnů a Věřím, že teď našeho chlapečka donosím a porodím♥️ Měla jsem strach ze situace co je kolem, ale díky Vám je všechna obava pryč🙏😇 Děkuji i za krásnou knihu👼
  Veronika Kusynová
  Praha
  Top