Úvod > Poradna > Blog - život - poznání > Tak jsem byl na svatbě

Tak jsem byl na svatbě

Jsem rád, že na mě počkali…

Jsou to 4 měsíce a pár dní, co jsem vám psal, jak jsem se narodil. A teď bych vám také chtěl říct, jak jsem byl mámě a tátovi na svatbě! 

svatba-20

Všechno jsem zařídil

Prvně jsem s mámou byl dvakrát u kadeřníka.img_20161009_110318 Spokojeně jsem si chrupal v šátku, zatímco ta nejlepší a nejúžasnější, tak to máma říká, kadeřnice Anička, mámě zkoušela účes. Povedl se, co říkáte? Já to celé prospal, ale Anička tam ségře a bráchovi peckovně ostříhala vlasy. Anička to prostě umí! Protože jsem malej a neumím chodit a taky protože táta nemá prso, chodím všude s mámou. Hodně toho zažiju a zařídím. A to mě baví. Máma říká, že jsem vysmátej jako lečo. Jako další jsem obstaral kytici a na prstýnky jsme přibrali i tátu. Ty jsme vybrali v prodejně s rodinnou tradicí JK Jitka Kudlackova Jewels. V prodejně je možnost nahlédnout do zlatnické dílny. Všechny šperky jsou vyráběné tam a byl to moc zajímavý pohled. 

Zajímá vás, jaké měla máma šaty?

Opět jsem je vybíral s ní. Máma si je celá nadšená hned po příchodu domů zkoušela v ložnici, kam se za námi dobejvala ségra. Tak jsme ji pustili. Stála ve dveřích, oči dokořán a vykoktala ze sebe: „Mamí, ty vypadáš jako panenka“. A máma se rozbrečela. Mimochodem, víte, že máma brečí častěji než já? To je co?! Tátovi jsme šaty neukázali. 

Chtěli jsme to „na pohodu“

A tak jsme se ráno vzbudili, mamka se namalovala a připravilo se oblečení. Já jsem měl fešné bodyčko s mašličkou, však uvidíte na fotkách, jak nám to slušelo. S mámou jsem se vydal pro kytku a k Aničce, která mamce učesala vlasy. Pak jsme se rychle oblékli a jelo se na obřad. Malý, ale krásný v kruhu rodinném, se obřad konal v Praze na Letné, kde bydlíme a máme to rádi. Mámu vedla Vandička a tátu Mikulášek, bylo to krásný. Tátova kamarádka Radka Třeštíková, zastupitelka Prahy 7, napsala krásou řeč. Jak se rodiče seznámili, cestovali a pak měli nás. Máma zase brečela. V tuhle chvíli jsem se choval u babičky v náručí. Velké díky patří panu fotografovi Milanu Mošnovi, který nás fotil a udělal vzpomínku na krásný den. A také Hedvice Tůmové, která fotografovala večerní zábavu. 

redw0573

Večer jsme to oslavili s kamarády

Protože měli kamarádi s obřadem útrum, oslavili jsme to s nimi večer. Oslava se konala v kavárně NaCafé. Úžasný prostor, dokonalá obsluha, jídlo, víno, káva a nejlepší paní majitelka Petra, která se mámě a tátovi postarala o vše, co bylo třeba, a udělala toho ještě mnohem víc! K ránu si s námi i zatancovala 🙂 Svatební dort pekla naše úžasná babička! Recept s mnoholetou tradicí. K prvnímu tanci zahrál na kytaru a zazpíval tátův kamarád. Já si večírek užíval u mámy v šátku a pak jsem to zalomil v kočárku! Táta je specialista na svatby a tak nebylo o zábavu nouze, tančilo se až do rána. Prý to byl nejkrásnější den v životě mámy i táty a já vám povím, že jsem rád, že na mě s tou svatbou počkali!!! 

 

Hynek a máma 🙂

 
Nechte si zasílat upozornění na nové články.

3 thoughts on “Tak jsem byl na svatbě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Top