Header Image
Úvod > Tátovi a taky mámě

Tátovi a taky mámě

TÁTOVI A TAKY MÁMĚ

JAK TO VŠECHNO POCHOPIT, UCHOPIT, PODPOŘIT, BÝT TÁTA, ALE ZŮSTAT CHLAP

Nejen pro táty!

Vanda Schreierová

Tato kniha je psána především pro muže, táty (pozor, i pro ženy, čtěte dál…), aby se lépe zorientovali v novém světě s miminkem a svou „novou“ ženou, protože život už nikdy nebude takový, jaký byl. Bude ještě lepší! Pochopit potřeby miminka, nečekat, až bude větší, a být si se ženou stále blízcí je velká část úspěchu být rodičem. Kniha je vhodná také pro maminky, je totiž plná informací, jak pečovat o děti. Hovořím v ní sice k mužům, ale právě jejich klidný jednoduchý pohled (nadhled) je často právě ta věc, která nám ke spokojenému mateřství a péči o děti chybí. Důležití jsou pro tuto jízdu oba, jak muž, tak i žena, a troufám si říct, že když tuto knihu budete číst společně, budete si zase o chlup bližší. Představ o výchově může mít člověk, než drží své vlastní dítě, milion, ale ty se mu brzy zboří jako domeček z karet.

Být nad věcí a užívat si každé chvíle, protože čas neskutečně letí

Kniha obsahuje témata, která rodič nejvíce řeší a potřebuje v nich mít jasno. Nabízím informace a rady, které fungují, protože jsou prověřené, nejen mnou jako matkou tří dětí, co si nejednou nabila nos, hledala tuny informací a nadávala, že to nefunguje, ale také lektorkou. Vše, co vám v knize nabízím, se neopírá čistě jen o mé zkušenosti, ale i o vědní disciplíny.

Kniha vám poskytne mapu, abyste se v tom novém životě lépe zorientovali, pokud možno se vyhnuli zbytečným nehodám a aby vám nedošla šťáva na společnou cestu dál.

A že muži nejsou na miminka? Nevědí, co s nimi dělat, bojí se a čekají, až budou větší? To vůbec nemusí! Miminka jsou fajn! Jen je pochopit. 🙂
Navede vás!
Poradí a pobaví
Svede vás dohromady
Previous slide
Next slide

Podívejte se, co vše vás v knize čeká a jak vypadá
PDF ukázka knížky

Nikdy jsem nebyla na ty "mateřské" knihy, natož cpát chlapovi něco takového. Musím říct, že tato kniha je pojatá s neskutečným nadhledem a humorně vystihuje situace, které vás čekají. Občas jsme ji s přítelem četli společně a jen po sobě házeli očko, že to tak taky máme a cítili jsme se hned líp. Rozhodně nás podpořila v těžkých chvílích a dodala potřebnou energii. Vando děkuji!
Zuzana Trnková
Určitě jste už jako já zažila: "Ty jsi máma, ty víš, co máš dělat? A určitě už jste zažil: "Můžeš mi prosím tě pomoct, nestůj tam tak a nekoukej!". A určitě jste zažili: "Sakra, co máme dělat?". A jestli ne, tak vás to čeká a my musíme říct, že tahle knížka vám dodá všechny základní informace, nic zbytečného navíc. Pomůže, poradí, ale také rozesměje. Děkujeme za ní! Monča, Pavel a malá Terezka
Monika, Pavel a Terezka Fialovi
S velkým zaujetím jsem si přečetl něco "normálního" o tom, jak se připravit na to, co nás čeká. Některé praktické kapitoly jsem četl až za "chodu" a dost mi pomohly. Lépe jsem se také dokázal vcítit do mé ženy, protože to je vážně jízda. Kniha mi dala i nové pohledy na různé situace, díky ní svou dcerku nosím v nosítku a jsme docela sehraní. Knihu všem rodičům doporučuji. Tomáš K.
Tomáš Kohout

Tátovi a taky mámě

Knížku si můžete zakoupit v kterémkoliv knihkupectví v ČR. 

V SOUČASNÉ CHVÍLI VYPRODÁNO (DOTISK ZATÍM NENAPLÁNOVÁN)

  • počet stran: 190
  • vazba pevná
  • Datum vydání 3.10.2019

Kniha Tátovi a taky mámě vychází stejně jako má prvotina, kniha Mámě, která slavila velké úspěchy, ve spolupráci s Albatros media 2019.

ZAUJALA VÁS KNIHA? PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ PRODUKTY

HANDLING
videokurz & kniha

Malá miminka jsou tak křehká a jemná ale není důvod se toho bát. Kurz handling Vám ukáže, jak se můžete se svým miminkem mazlit. Kurz je rozdělený podle věku a ukáži Vám v něm jak miminko přebalovat, zvedat, koupat, nosit a mnohem více.

 

VANIČKOVÁNÍ
výuková videa

Miminko je ve vodě jako doma, 9 měsíců v bříšku si vesele plavalo. Vaničkování je pro ně proto ta nejpřirozenější činnost, která je nejen uklidňuje ale pomáhá jim i s psychomotorickým vývojem.

BABY MASÁŽE
videokurz

Doteky jsou pro miminka velmi důležitá, díky nim ze začátku vnímají a poznávají nový svět ve kterém se ocitli. Nejde tedy jen o pomoc od bolestí bříška ale i mazlení se s Vaším miminkem.

MÁMĚ
kniha

Těhotenství a mateřství je parádní jízda, kniha Mámě vám pomůže ji zvládnout s grácií a nadhledem. Knížka, která je plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o miminko a děti.

Top