Úvod > Video kurzy

Video kurzy

VIDEO KURZY KTERÉ NABÍZÍME

Vaničkování

Vaničkování – plavání miminka u vás doma ve vaně bez instruktora. Jen s výukovými videi, které si pustíte prostřednictvím telefonu či počítače a jednoduše se svými miminkem cvičíte. Devět výukových videí vás naučí vše, co instruktor během více jak 10 návštěv. Přístup k videím máte možnost kdykoliv a videa můžete pouštět opakovaně.
Nabídka výukových videí vaničkování

Handling a nošení dětí

Handling s miminky znamená vlastně jakékoliv zacházení s nimi. Jde o zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku, sprchování. Tyto doteky a podněty by měly respektovat psychomotorický vývoj miminka a jeho potřeby.
Podívejte se na video kurz a knihu

 

Masáže miminek

Něžnými doteky nedáváte svému miminku pouze lásku a bezpečí, ale techniky a postupy, které se při masáži používají, příznivě ovlivňují zdravotní stav a přinášejí uvolnění, stejně jako u jiných druhů fyzioterapeutické péče o tělo. V mnoha zemích a kulturách patří masáž k neodmyslitelné součásti péče o miminko. Masáže nepomáhají jen od bolesti bříška, ale dokáží toho mnohem více!
Nabídka Baby masáží

 

Máte zájem o online kurz?

 • Balíček  9 výukových videí vaničkování je za 1000,-. (Přístup do zabezpečené sekce 24 hodin, videa můžete přehrávat kolikrát chcete, neomezeně).
 • Cena online kurzu handlingu a nošení dětí je 700,- (přístup máte od zakoupení 12 měsíců a můžete si videa pouštět kdykoliv a kolikrát chcete). 
 • Cena knihy Hanling a nošení dětí je 380,- ( + poštovné 60,-).
  • „Kombo“ online kurz a kniha Handling a nošení dětí 990,- (poštovné zdarma).
 • Balíček 14 masážních videí je za 500,-. (Přístup do zabezpečené sekce 24 hodin, videa můžete přehrávat kolikrát chcete, neomezeně).
 • Vaničkování + Handling + kniha: 1500,- (poštovné zdarma a jako dárek 14 videí Baby masáží)

Stačí vyplnit objednávkový formulář a o ostatní se postaráme my. 

Po odeslání formuláře obdržíte instrukce k provedení platby a dostanete vaše přístupová hesla. Do předmětu zprávy napište co přesně máte zájem. Děkujeme.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

   

  ZAUJAL VÁS DENÍK MÁMHO? PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ PRODUKTY

  MÁMĚ
  kniha

  Těhotenství a mateřství je parádní jízda, kniha Mámě vám pomůže ji zvládnout s grácií a nadhledem. Knížka, která je plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o miminko a děti.

  MÁMHO
  deník

  Zachyťte a uchovejte si vzpomínky na vaši cestu mateřstvím. Stát se mámou je totiž nejkrásnější proměna v životě. Neobyčejný deník, který vás touto změnou provede.

  Top