Úvod > Spokojení zákazníci a miminka > Partneři – spolupracující weby

Partneři – spolupracující weby

Mamalatte
Ráda byste nosila své miminko v šátku? Přemýšlíte, jaký šátek si pořídit? Motá se vám z toho všeho hlava? Pokud hledáte super šátek, který je nosný, vydrží celé nosící období (je tedy od narození až po krůčky vašeho dítěte), kvalitní a vůbec ne strakatý či prouhatý. Tak, jste na ně právě kápli. Šátky Mamalatté jsou kvalitní, stylové a hodící se ke všemu. Podívejte se na nabídku šátků a vyberte si ten svůj. Sama jeden mám a jsem moc spokojená! 

Mamalatte – šátky na nošení dětí

 

Weleda
Spolupracuji s Weledou, přírodní kosmetikou nejen pro děti. Maminkám a našim klientkám doporučujeme výrobky pro děti z měsíčkové kojenecké řady Weleda, která chrání a pěstí pokožku miminka od prvního dne jeho života. Speciální kosmetická řada zahrnuje 100% přírodní přípravky z nejčistších dostupných surovin v kvalitě BIO kosmetiky. Na našich lekcích maminkám poskytujeme vzorečky měsíčkové kojenecké řady a taktéž od nás maminky získávají slevu na nákup této kosmetiky. Pořádáme soutěže o výrobky Weleda. Sama tuto kosmetiku s dětmi používám, doslova ji miluji a jsem ráda, že vznikla naše spolupráce a můžeme tak klientkám více přiblížit jednotlivé produkty pro miminka. 

Weleda

 

Rodinná fotografka Hedvika Tůmová
Moc ráda vám doporučím úžasnou fotografku Hedviku Tůmovou. Zachytí pro vás okamžiky, které nesmírně utíkají. K fotografování přistupuje s kreativitou jí vlastní a vždy se snaží o jedinečnost. Jednoduše zachycuje krásu okamžiku ať už jde o novorozenecké focení, nebo o focení celé rodiny. Hedviku mám moc ráda a je mnou dvorní fotografkou! Občas ji můžete vidět na některé z mých přednášek. Hedvika nás dokonce fotila do naší knihy Mámě. Co vám mám povídat, Hedvika je prostě boží a s dětmi to umí! 

Hedvika Tůmová

Telefon: 728 042 050

 

Respekt k porodu
V rámci SVĚTOVÉHO TÝDNE RESPEKTU K PORODU Přednáším na festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství tématickou přednáškou o vaničkování a zacházení s miminkem při hygieně. Jak miminku prospět tzv. vaničkováním, které dokáže podpořit psychomotorický vývoj, odstranit některé nedostatky vadného držení těla, ulevit od bolesti bříška, posílit hlavní svalové partie, podpořit a prohloubit spánek, ale také vytvářet citové pouto mezi rodičem a dětmi. Na přednášce se věnuji také fyzickému a psychickému vývoji dítěte a vlivu, který na něj vaničkování má.

Fotogalerie 2017

Respekt k porodu – profil přednášejícího

 

Nošení v šátku.cz
Spolupracuji s Ivou Gondekovou, lektorkou nošení v šátku. Absolvovala v německé škole nošení Trageschule kurzy poradenství a také trenérskou licenci pro odborný personál. Poskytuje školící semináře pro porodní asistentky, zdravotní sestry, duly, laktační poradkyně, fyzioterapeut/ky a lékaře. Nabízí mnohaleté zkušenosti, osobní praxi a také aktuální výzkumy Trageschule Dresden.  

Iva Gondeková www.nosenivsatku.cz

 

Tuff.cz Látkové poradenství a prodej
Spolupracuji s látkovou poradkyní Veronikou B. Milotovou, která šíří osvětu v používání zejména látkových plen a péči o dětskou pokožku. Tuff.cz pod jménem Veroniky poskytuje jak veřejné, tak osobní kurzy – zdarma. Jak zdravě přebalovat a pečovat o dětskou pokožku či se vyznat v moderních látkových plenách vám ráda vysvětlí látková poradkyně Veronika a její tým. Co myslíte, nebylo by fajn, kdyby se látkové moderní plenky staly běžnou součástí výbavy pro malé miminko a maminky je mohly kombinovat s jednorázovými plenami. Nejenom, že látkové pleny jsou zdravější oproti běžným „chemickým“ jednorázovkám, ale ještě šetří životní prostředí a naše finance. 

Tuff.cz

 

ProMaminky.cz
Spolupracuji s komunitním webem pro maminky a tatínky, kteří mají zdravý náhled na rodičovství a chtějí vzájemně sdílet své zkušenosti a inspirovat se.

Promaminky.cz

 

Matky na palubu
Spolupracuji s Matky na palubu. Zábavným a vtipně psaným blogem o mateřství a radostech či starostech, které přináší. 

Matkynapalubu.cz

 

DJ na svatbu
Plánujete radostnou událost? Svatbu? Určitě se vám bude hodit perfektní hudba a DJ, který se o ni postará. Podívejte se na Perfect DJs, jsou totiž boží!

Perfect DJs

 

 

 

Top