Header Image
Úvod > Jak se zbavit plenek? Definitivní odplenkování

Jak se zbavit plenek? Definitivní odplenkování

JAK SE ZBAVIT PLENEK

DEFINITIVNĚ, BEZ STRESU A „VYSAZOVÁNÍ“

Odplenkování dle indiánské metody

Vanda Schreierová

Kdysi jsem se dozvěděla o indiánech a jejich způsobu „odplenkování“. A celá ta plenkohitparáda se mi propojila. Neustálé hlídání, zda se dítěti zrovna nechce, opakované vysazování na nočník, používání nočníku, který zahraje, když do něj spadne „výtvor“… a další opravdu fajn věcičky a triky, které ale fungují teprve tehdy, až je dítě na odplenkování zralé. Což bývá u každého dítěte jinak, a proto je potřeba k celé situaci přistupovat individuálně.

V knížce vám proto ukážu, jak poznat, že je dítě zralé. Vysvětlím vám tuto metodu a poskytnu informace, jak postupovat při odplenkovávání, jak řešit různé problémy, které mohou nastat. Také si můžete přečíst některé vybrané modelové příběhy rodičů, již tuto metodu zvolili. Roky jsem sbírala informace při konzultacích s rodiči a vytvořila tak ucelenou indiánskou metodu odplenkování.

Provede vás
Vysvětlí
Poradí
Previous slide
Next slide

Podívejte se na přesný obsah a co vše vás v knize čeká a jak vypadá
PDF ukázka knížky

Týden před druhými narozeninami syna jsem začala s touto metodou, trvalo to 13 dní a včera první den bez nehod, a dokonce se i vykakal. A to vypadalo, že se nikdy na nočníku nezadaří. Doufám, že už mu to vydrží.

Petra Marková, maminka dvouletého Patrika

Vando, klaplo to! Jsme 3 týdny bez plen a už asi 5 dní nebyla nehoda!Moc vám děkuji za vaši práci, funguje to. Všude tuto metodu doporučuji a víte co je nejlepší? Vytřeli jsme zrak všem, protože jsme to zvládli tak rychle.

Jitka Červenková, maminka dvouleté Klárky

Nemůžu tomu uvěřit, už jsme týden bez nehody. Čůrá, kaká, říká si, a to s takovým předstihem, že stihneme doběhnout na nočník. První dny měl syn čtvery mokré tepláčky a hlásil mi to, až když čůral, ale pak se to zlomilo. Paráda, opravdu. Musím říct, tohle se vám fakt povedlo.

Denisa Pátková, maminka 21 měsíčního Kubíčka

Prodej knihy

Knížku si můžete zakoupit v kterémkoliv knihkupectví v ČR. 

  • počet stran: 168
  • vazba pevná

ZAUJALA VÁS KNIHA? PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ PRODUKTY

TÁTOVI A TAKY MÁMĚ
kniha

Těhotenstvím celá ta jízda jenom začíná… Kniha, ve které hovořím sice k mužům,  je vhodná jak pro maminky, tak tatínky. On totiž jejich klidný jednoduchý pohled (nadhled) je často právě ta věc, která nám ke spokojenému mateřství a péči o děti chybí

HANDLING
videokurz & kniha

Malá miminka jsou tak křehká a jemná ale není důvod se toho bát. Kurz handling Vám ukáže, jak se můžete se svým miminkem mazlit. Kurz je rozdělený podle věku a ukáži Vám v něm jak miminko přebalovat, zvedat, koupat, nosit a mnohem více.

 

VANIČKOVÁNÍ
výuková videa

Miminko je ve vodě jako doma, 9 měsíců v bříšku si vesele plavalo. Vaničkování je pro ně proto ta nejpřirozenější činnost, která je nejen uklidňuje ale pomáhá jim i s psychomotorickým vývojem.

BABY MASÁŽE
videokurz

Doteky jsou pro miminka velmi důležitá, díky nim ze začátku vnímají a poznávají nový svět ve kterém se ocitli. Nejde tedy jen o pomoc od bolestí bříška ale i mazlení se s Vaším miminkem.

Top