Úvod > WEBINÁŘ – Co vás čeká po porodu

WEBINÁŘ – Co vás čeká po porodu

PŘIPRAVUJETE SE NA MIMINKO?

Využijte možnost účastnit se jedinečného webináře na téma co vás čeká po porodu

 • Online kurz o délce 2 hodin rozdělen do více částí. 
 • Jako dárek obdržíte Baby masáže, podle kterých můžete své miminko masírovat.
 • Kurz je veden profesionály v oboru – Julií Bischofovou, porodní asistentkou a zkušenou maminkou,  certifikovanou instruktorkou, lektorkou nošení a handlingu s dětmi a autorkou knih věnovaných péči o děti Vandou Schreierovou.
 • Webinář si užijete z pohodlí vašeho domova 🙂 Nikam nemusíte.
 • Odnesete si spousty informací a doporučení.
 • Maminky se po našich veřejných kurzech cítí sebevědomější a připravenější na to, co je čeká. Víme, že i přes online verzi to bude také tak. Těšíme se na Vás! 
 • Průběh webináře je doplněn názornou prezentací
 • Prostor bude i na otázky! 🙂 A to je pak jízda 🙂 
SPOKOJENÉ MIMINKO
NENÍ SEN
CHCE TO SE JEN MALINKO PŘIPRAVIT
A PAK TO PŮJDE SPOLEČNĚ
JAKO PO MÁSLE
NÁZORNÁ PREZENTACE BĚHEM WEBINÁŘE
Previous slide
Next slide

O čem si budeme povídat?

Šestinedělí

Co mě čeká? Jak podpořit zavinování dělohy? Jak se na šestinedělí připravit? Psychika ženy v šestinedělí. Role partnera.

Kojení

Jak podpořit laktaci? První přiložení. Jak vypadá správné přisátí? Jaké jsou nejčastější problémy, jak jim předcházet a případně je řešit?

Péče o miminko

Jak se starat o miminko v prvních dnech - co mám vlastně dělat? Jak na pláč?
Jak na novorozeneckou koliku?
IV. trimestr

Handling / nošení

Zdravá manipulace - zvedání, pokládání, přebalování, koupání.
Nošení v náručí - šátku nebo v nostíku - jak na to?

Můžete tím vším projít a „bojovat za pochodu“, ale štěstí přeje připravenému. Buďte o kousek blíž spokojenému mateřství a miminku, kterému rozumíte a víte, co potřebuje. Jste to totiž hlavně vy! Sebevědomá a vědomá toho, co dělá malému miminku dobře. Určitě už jste slyšela, že až se vám „to“ narodí, tak se nevyspíte, nebo už nikdy nebudete pít teplou kávu. Tak my vám slibujeme, že poslední teplou kávu nebudete pít doma u tohoto webináře, ale i poté, co si domů z porodnice přinesete vaše miminko. 

Nezapomeňte si přečíst recenze od maminek, naleznete vespod na stránce 🙂 

Vypsané termíny

 • 26.6.2024 od 17:00 – Webinář bude nahrávaný a je tedy možnost získat záznam. (Můžete se již hlásit – počet míst je omezen)

V případě zájmu vyplňte přihláškový formulář.

Budeme se na vás těšit!

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  TERMÍN ČI POZNÁMKA


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

  Jsme na to dvě! 

  Vanda Schreierová

  Přes 10 let se věnuji péči o maminky a miminka. V první řadě jsem maminkou tří dětí, ale také zakladatelkou vanickovani.cz, autorkou instruktážních videí vaničkování, handlingu a baby masáží. Také jsem autorkou knih věnovaných péči o děti (Mámě, Handling a nošení dětí, Tátovi a taky mámě, Jak se zbavit plenek). Vedu veřejné či soukromé kurzy věnované předporodní přípravě, handlingu s dětmi, nošení v šátku či nosítku a vaničkování. Jsem certifikovanou instruktorkou pohybové výchovy, plavání a handlingu s dětmi. Obsolventka vázání šátku s kvalifikací Trageschule®. Prošla jsem mnoha kurzy, ale nejcennější je pro mě praxe a kontakt s rodiči. Nejlépe mi je, když mohu předávat informace, podpořit maminky a pomoci jim probudit jejich mateřské sebevědomí, protože věřím, že každá maminka je ten nejlepší odborník na její miminko. Občasně doprovázím maminky k porodu jako dula.

  Julie Bischofová

  Obor porodní asistence jsem vystudovala na LF MUNI. V rámci studia jsem absolvovala stovky hodin praxí primárně ve FN Brno a to na porodních sálech, oddělení šestinedělí a novorozeneckém oddělení. Jsem také autorkou instagramového účtu @denik_porodnibaby Aktuálně působím na porodním sále v perinatologickém centru FN Brno Obilní trh. Mým oblíbeným citátem je "Birth is not only about making babies. Birth is about making mothers." Barbara Katz Rothman.Absolvovala jsem kurzy: Etický rámec zdravotních a sociálních služeb poskytovaných v souvislosti s perinatální ztrátou (Unipa), Léčení jizev (Kristina Zemánková, garance odborná Unipa), Porodní poranění - prevence a hojení (Kristina Zemánková, odborná garance Unipa), Modelové situace v porodní asistenci - resuscitace novorozence, dystokie ramének (Univerzita Pardubice), Ženská bylinná napářka (Steamy - Monika Valová), Rebozo péče o těhotnou ženu (Anna Kohutová), Porodní bolest a její efektivní řešení nefarmakologickými metodami (Kristina Zemánková, odborná garance Unipa) a Měkké dovednosti porodní asistentky (Jolanda Liebregts).

  Co nám napsaly maminky, které se účastnily veřejného kurzu

  Hezký den, Vando, Ráda bych Vám také dala zpětnou vazbu na včerejší kurz. Bylo to naprosto boží a jsem toho stále plná i den poté! 🙂 Takhle bych to mohla popsat jednou větou 🙂 Náplň a rozdělení témat kurzu - na jedničku! Upřímně jsem nepřišla s moc velkým očekáváním, jestli se "něco nového dozvím", jelikož si i sama různě hledám informace online nebo po zkušenějších kamarádkách a občas mě to víc stresuje, než mi to dává, ale odešla jsem nadšená, plná informací a rozhodně i víc sebevědomá! Přišla jsem s hlavou plnou otázek a ty jste mi vy dvě s Julčou odpověděly 🙂
  Nicole Hromádková
  Dobrý den, Vando, chtěla bych Vám oběma poděkovat a zároveň předat zpětnou vazbu. Kurz mě velmi obohatil i když jsem něco už věděla z Vaší knížky “Tátovi a taky mámě”. Byla jsem moc ráda, že jsem byla zrovna na tomto kurzu s Vámi a Julčou. Jste moc sympatické a celý kurz byl zajímavý, perfektně sestaven a nabitý praktickými radami, teorií a zkušenostmi. Přeji hodně štěstí v těhotenství a krásné odpoledne. S pozdravem Michaela S.
  Michaela S.
  Pani Vanda Schreireová vyzařuje velmi pozitivní energií, má dlouholeté zkušenosti a mnoho znalostí podložených vědeckými výzkumy, které srozumitelně a vstřícně předává. Dokázala ve mě vzbudit pocit, že všechno se dá zvládnout a nic není tak složité, jak se může na první pohled zdát. Odcházela jsem v úžasné náladě a s odhodláním, že příroda to má vymyšlené nejlíp a že se není potřeba ničeho bát. Kurz se koná v naprosto příjemném a přirozeném prostředí, ve kterém jsem nebyla nijak napjatá ani nervózní a neváhala jsem se zeptat na všechno, co mě zajímalo. Velmi oceňuji, že v rámci kurzu jsme obdrželi také knihu o Handlingu a nošení dětí, kterou jsem ještě ten den skoro celou přečetla. Současně jsme dostali přístup k výukovým videím handlingu a baby masáží, ke kterým se můžeme kdykoliv vrátit, což je obrovské plus, když za pár týdnů už nebude paměť sloužit. Sečteno a podtrženo se mi kurz moc líbil, odnesla jsem si mnoho znalostí i praktických dovedností včetně úvazu dítěte do šátku a určitě budu doporučovat dál."
  Jana Smolová
  Top