Úvod > Pro vás a vaše miminko nabízím > Péče o miminko a maminku

Péče o miminko a maminku

Kde probíhají kurzy?

Kurzy vaničkování, Handlingu či nošení děti, popřípadě individuální konzultace probíhají u vás doma

Po lekci obdržíte fakturu, kterou můžete předložit své pojišťovně k proplacení příspěvku. (Například VZP 500,-)

Cena lekce / návštěvy je 1 700 Kč. (Doprava po Praze v ceně).

Pro rodiče a miminka nabízím

Specializujeme se na „plavání“

Jedná se o metodickou manipulaci a cvičení ve vodě = vaničkování DSC_8364novorozenců a miminek u vás doma ve vaší vaně do doby, než se rozhodnete třeba navštěvovat lekce v bazénu. K vykonávání této služby mám akreditaci jako instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku.
Čtěte více

Handling – zacházení s miminkem 

Doteky, chování v náručí a podněty, které miminku v prvních týdnech poskytnete, by měly respektovat jeho psychomotorický vývoj. Přináším rodičům pohled na péči o jejich miminka podle kinestetiky. Tedy vědy, zabývající se vývojem pohybových kompetencí. Věřím, že každá maminka je tím pravým odborníkem na své dítě, jen je někdy potřeba jí to připomenout. Při lekci handlingu se věnujeme nošení, chování v náručí, zvedání, přebalování, uklidňování při pláči, oblékání, koupání a mnohem více.

Čtěte více

Nošení dětí – šátkování

Děti byly nošené po COLOURBOX5391172tisíciletí. S postupnou „modernizací“ se odložily šátky a děti se přemístily do kočárků. Čím dál tím více se maminky zajímají o dobro svých dětí a nošení dětí se postupně vrací, dokonce se z něho stává fenomén. Nošení dětí na svém těle má nesporné klady na jeho psychický i fyzický vývoj. Nošení není jen pro „přírodní“ maminky. Ale hlavně pro rodiče, kteří chtějí mít zdravé a spokojené miminko.
Čtěte více

 


 

 

Top