Úvod > Pro vás a vaše miminko nabízím > Péče o miminko a maminku

Péče o miminko a maminku

Pro rodiče a miminka nabízím

Specializujeme se na „plavání“

Jedná se o metodickou manipulaci a cvičení ve vodě = vaničkování DSC_8364novorozenců a miminek u vás doma ve vaší vaně do doby, než se rozhodnete třeba navštěvovat lekce v bazénu. K vykonávání této služby mám akreditaci jako instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku.
Čtěte více

Handling – zacházení s miminkem 

Doteky, chování v náručí a podněty, které miminku v prvních týdnech poskytnete, by měly respektovat jeho psychomotorický vývoj. Přináším rodičům pohled na péči o jejich miminka podle kinestetiky. Tedy vědy, zabývající se vývojem pohybových kompetencí. Věřím, že každá maminka je tím pravým odborníkem na své dítě, jen je někdy potřeba jí to připomenout. Při lekci handlingu se věnujeme nošení, chování v náručí, zvedání, přebalování, uklidňování při pláči, oblékání, koupání a mnohem více.

Čtěte více

Nošení dětí – šátkování

Děti byly nošené po COLOURBOX5391172tisíciletí. S postupnou „modernizací“ se odložily šátky a děti se přemístily do kočárků. Čím dál tím více se maminky zajímají o dobro svých dětí a nošení dětí se postupně vrací, dokonce se z něho stává fenomén. Nošení dětí na svém těle má nesporné klady na jeho psychický i fyzický vývoj. Nošení není jen pro „přírodní“ maminky. Ale hlavně pro rodiče, kteří chtějí mít zdravé a spokojené miminko.
Čtěte více

Kojenecké masáže

Něžnými doteky nedáváte svému miminku pouze lásku a bezpečí, ale techniky a postupy, které se při masáži používají, příznivě ovlivňují zdravotní stav a přinášejí uvolnění, stejně jako u jiných druhů fyzioterapeutické péče o tělo. V mnoha zemích a kulturách patří masáž k neodmyslitelné součásti péče o miminko. Masáže nepomáhají jen od bolesti bříška, ale dokáží toho mnohem více! Podívejte se na úvodní video.
Čtěte více

 

Výuková videa vaničkování

Vaničkování – plavání miminka u vás doma ve vaně bez instruktora. Jen s výukovými videi, které si pustíte prostřednictvím telefonu či počítače a jednoduše se svými miminkem cvičíte. Devět výukových videí vás naučí vše, co instruktor během více jak 10 návštěv. Přístup k videím máte možnost kdykoliv a videa můžete pouštět opakovaně.
Čtěte více

Laktační poradenství

Kojení není DSC_1481jen pití mateřského mléka, znamená mnohem více. Nabízím vám přípravu těhotné na kojení. Pomohu vám s nedostatkem mateřského mléka, se správným přisátím, s poraněním bradavek, použitím odsávačky mateřského mléka a nočním kojení. Poradím, jak vyřešit spurty a bojkoty kojení.
Čtěte více

 


Máte malé miminko a potřebujete s něčím poradit?

Zavolejte (607 257 624) nebo mi napište.

Ráda se s vámi sejdu, poradím ohledně miminka nebo čehokoliv, co vás zajímá.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

 

Top