Header Image
Úvod > Kontakt > Spolupracujte se mnou

Spolupracujte se mnou

MOŽNOSTI SPOLUPRÁCE

Začínala jsem jako jedna maminka a už jsem se stačila rozrůst o další posily do týmu. Společně nám to jde moc dobře. A já vím, že je to nejen díky našim službám, ale i článkům, které pravidelně píši a které si přečte spousta maminek. V roce 2017 mne díky tomu oslovilo nakladatelství Albatros a vydalo mou první knížku Mámě. Pravidelně přispívám do měsíčníků s rodičovskou tématikou či přednáším a pořádám workshopy o vaničkování a handlingu. Píši odborné články a občas také zavítám do televize

Kolik ke mě přijde návštěv měsíčně?

Průměrně na můj web přišlo za poslední rok 30 000 návštěv měsíčně. Nejčastěji ze sociálních sítí – ráda a dobře využívám Facebook Péče o miminko – vaničkování. Schválně se přesvědčte. Vyhledávače mi zase vodí nejvíce poptávek po službách. Zkrátka to šlape.

Pokud se budete chtít přesvědčit, pošlu vám náhled z Google Analytics.

Co nabízím?

Líbí se vám to, co dělám? Máte rádi děti a přizpůsobili jste tomu svůj život, případně i podnikání? Pokud ano, možná se naše cesty zkříží a zjistíme, že si máme navzájem co dát. Můžeme spolupracovat na různých formách spolupráce či propagace na internetu.

Píšete rádi články na svůj web a chtěli byste o svém podnikání dát vědět i někde jinde? Ozvěte se mi. Určitě najdeme zajímavý způsob propagace na mém webu. Či dokonce vymyslíme formu spolupráce, která bude přínosná pro všechny. Zkuste to, kreativitě se meze nekladou.

Přednášky či workshopy – kojenecké plavání, nošení děti či tzv. „handling“ tedy zacházení s dětmi (jak miminka nosit, zvedat, pokládat apod.) Pořádáte nějakou akci či byste měli zájem o přednášku ve vašem centru? Ráda se s vámi domluvím. 

Máte zájem o povídání o vaničkování či handlingu v televizi? Ozvěte se mi, ráda dorazím. 

Možnosti propagace a cena

Nevedu ceníkové prodejní ceny. Jsem pro, abychom se domluvili a pobavili nad konkrétním příkladem. Přijďte s nápadem a doladíme ho. Sice ceny nevedu, zároveň ale vím, jak velkou hodnotu má můj web – malý, ale s velkým potenciálem a zásahem směrem k maminkám a obecně ženám.

Formy propagace

Abych vám ukázala, co vše je na webu vanickovani.cz možné, podívejte se na různé příklady:

  • Mohu připravit článek, který bude zapadat do mého webu. Neposílejte mi ale prosím žádné PR články zaměřené primárně na SEO. Napište o tom, co vás baví, příběh z vašeho podnikání, zážitky s miminkem. Můžeme spolu udělat i rozhovor, pokud děláte něco zajímavého. Ráda na vás samozřejmě odkážu a článek budu sdílet na mém Facebooku.
  • Chystáte nějakou omezeně krátkou akci pro maminky či děti? Můžeme připravit krátkou novinku. Nebo vás napadá nějaká soutěž? Povězte 🙂
  • Máte zájem o dlouhodobou a přínosnou spolupráci? Dejte vědět, třeba si plácneme a staneme se partnery. V takovém případě Vás ráda uveřejním v sekci Partneři. V této sekci nebude nikdy uvedeno více, jak 10 partnerů.
  • Bannerová reklama 

Nepoptávejte u mě:

  • Výměnu odkazů, pokud váš web není oborově podobný tomu mému
  • Odkazy z patičky
  • Uveřejnění přeoptimalizovaných PR článků

Bude to ztráta času.

Všechny konkrétní podmínky s vámi ráda dohodnu poté, co se mi ozvete s nápadem. Pokud máte zájem o spolupráci, pak nás neváhejte kontaktovat na emailu vschreierova@gmail.com nebo na telefonním čísle 607 257 624.

Přeji krásný den,

Vanda Schreierová

 

Top