Úvod > Pro vás a vaše miminko nabízím

Pro vás a vaše miminko nabízím

Všechny služby, které vám poskytuji, nabízím jako vyškolený specialista na danou problematiku. Stejně tak mé další instruktorky.

Jak s miminkem zacházet, jak jej dobře uložit k spánku, nakrmit a v neposlední řadě, jak miminku prospět tzv „vaničkováním“ a masáží, která může ulevit od bolavého bříška a utužit vaše společné pouto. 

Kurzy u vás doma

DSC_8364

  • Vaničkování – jak prospět miminku tzv. vaničkováním
  • „Handling“ zacházení s miminkem – zvedání, nošení, otáčení, oblékání, koupání, přebalování, předávání z ruky do ruky a pokládání
  • Laktační poradenství – správné přisátí, efektivní sání, nepřibírání miminka, bolavé bradavky, nedostatek mléka a další vám pomohu vyřešit
  • Nošení na těle – jak a v čem nosit miminko a proč mu to prospívá, naučím vás, jak vázat šátek, nebo jak používat ergonomické nosítko

Na návštěvě u vás doma si probereme péči o miminko a témata, která vás momentálně zajímají. 

Video kurzy

Knihy

  • Kniha Mámě

Tato kniha je psána především pro mámy s cílem, aby v sobě objevily své mateřské já a vědomí, že ony jsou nejpovolanějším odborníkem na své miminko. Knížka plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o kojence a děti. Ukáže vám, jak roli matky zvládnout s grácií a make-upem.  Na danou problematiku se vždy díváme komplexně, bereme v úvahu moderní závěry vědních disciplín, jako je například fyziologie nebo antropologie, a zároveň tyto poznatky využívají ve své praxi lektorek i matek. V knížce vám píši o všem, co považuji v péči o dítě za důležité. Neztrácíme v ní s mou parťačkou a spoluautorkou Denisou humor a zdravý pohled na rodičovství. K dostání u vašich knihkupců či u nás na webu. 

  • Video kurz a kniha Handling a nošení dětí

Máte malé miminko nebo se na něj teprve těšíte a nevíte, jak na něj? Nejste si jistá, váháte, jak miminko zvedat a nosit v náručí tak, aby mu to bylo příjemné? V online kurzu a knize, která je skvělým fyzickým doplňkem videí, si spolu vysvětlíme a ukážeme to nejdůležitější v péči o malé miminko od narození až po první krůčky vašeho miminka do posledního puntíku. Handling s miminky znamená vlastně jakékoliv zacházení s nimi. Jde o zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku, sprchování. Tyto doteky a podněty by měly respektovat psychomotorický vývoj miminka a jeho potřeby. Vycházím z kinestetiky, tedy vědy o vnímání pohybu. Podívejte se, co vše kniha a video kurz obsahuje. K dostání výhradně u nás na webu.

Občas se stává, že miminka tak moc pláčou a maminka si není jistá, zda dělá vše správně. Můžete mi kdykoliv zavolat a probereme situaci po telefonu a jistě najdeme řešení.

Přednášky a workshopy

Pro veřejnost pořádám přednášky a workshopy na téma kojeneckého plavání (vaničkování), zacházení s dětmi „handlignu“ a nošení na děle v šátku či nostíku. 

Zavolejte kdykoliv!

Společně si popovídáme o situaci, která u vás panuje a najdeme řešení problému, který trápí miminko nebo vás. Poradím vám, co na miminko funguje.
Pokud si nevěříte, máte chaos sama v sobě, necítíte, co byste dle knih a příběhů od kamarádek či kolegyň v práci, měla cítit? Zavolejte! Vyslechněte zkušenosti a rady. Nemáte žádnou kamarádku, která má doma děti? Nechcete, nebo nemůžete volat vaší mamince?

„Obraťte se na mě. Neostýchejte se! Jsem tu pro vás 24h denně. Sama jsem si prošla poporodní depresí. Vím, co je důležité a to povídat, povídat a povídat.“

Vanda Schreierová


Máte malé miminko a potřebujete s něčím poradit?

Zavolejte (607 257 624) nebo mi napište.

Ráda se s vámi sejdu, poradím ohledně miminka nebo čehokoliv, co vás zajímá.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Top