Úvod > Pro vás a vaše miminko nabízím

Pro vás a vaše miminko nabízím

OSOBNÍ KURZY, ONLINE VIDEO KURZY, KNIHY,

PŘEDNÁŠKY A ČLÁNKY

 

VANIČKOVÁNÍ

online videokurz a osobní kurzy

Voda je pro miminka nejpřirozenějším prostředím, přeci jen v ní strávili celých 9 měsíců. Proto je pro ně vaničkování tak uklidňující a zároveň jim pomáhá nejen s psychomotorickým vývojem, posilováním, ale také s bolestmi bříška. Jde v podstatě o plavání doma ve vaně. Že nemáte vanu? Nevadí, i na to mám řešení:) 

Videokurzy jsou natočení tak, aby jste zvládla vaničkovat doma i Vy či Váš manžel nebo babička. Vždy vše uvidíte z několika úhlů, lekce jsou přizpůsobené věku a dovednostem miminka a v našem online prostředí se můžete ke všemu kdykoliv vrátit. První lekci máte možnost vyzkoušet a plavat podle ní zdarma.

Osobní kurzy jsou možné v Praze či Brně.

ONLINE PŘEDPORODNÍ VIDEOKURZ

 • Videokurz o délce 4 hodin přehledně rozdělen do několika videí.
 • Součástí je i kniha Handling a nošení dětí.
 • Jako dárek obdržíte Baby masáže, podle kterých můžete své miminko masírovat.
 • Provede vás zkušená maminka,  certifikovaná instruktorka, lektorka nošení a handlingu s dětmi a autorka knih věnovaných péči o děti Vanda Schreierová.
 • Kurz si můžete se svými přidělenými hesly pouštět neomezeně po dobu jednoho roku v zabezpečené uživatelské sekci na webu.  

PŘEDPORODNÍ KURZY – PRAHA

Jednodenní kurz o délce 3 – 4 hodin rozdělen do tří sekcí

 • Součástí je i kniha a videokurz Handling a nošení dětí.
 • Jako dárek obdržíte Baby masáže, podle kterých můžete své miminko masírovat.
 • Lekce je vedená zkušenou maminkou,  certifikovanou instruktorkou, lektorkou nošení a handlingu s dětmi a autorkou knih věnovaných péči o děti Vandou Schreierovou.
 • Kurz probíhá v příjemném prostředí.

Termíny, přesný obsah kurzu a přihlášku naleznete v odkaze:

HANDLING

online videokurz a kniha

Když se miminko narodí a Vy si ten uzlíček přinesete domu, často se ho člověk bojí dotknout, aby mu neublížil. Správná manipulace s miminkem je opravdu důležitá, ale není potřeba se ji vůbec bát, stačí jen malé nasměrování a Vaše intuice. 

Kniha a videokuz handling je právě o tom nasměrování. Ukáži Vám jak se můžete se svým miminkem začít mazlit a jak jednoduché to s doteky a manipulací vlastně je. 

Věnuji se veškeré manipulaci od novorozence až do prvního roku miminka, ukáži Vám jak ho přebalovat, pokládat, předávat z náruče, přendavat bez probuzení, převlékat, chovat či nosit v šátku, cvičit a koupat. Kniha je plná detailních fotografií s návodem jak na to, videokurz knihu doplňuje a ukazuje vše z více úhlů a ve větším detailu.

Kmotrou knížky je Veronika Hejlíková.

TÁTOVI A TAKY MÁMĚ

kniha – NOVINKA

Tato kniha je psána především pro muže, táty (pozor, i pro ženy, čtěte dál…), aby se lépe zorientovali v novém světě s miminkem a svou „novou“ ženou, protože život už nikdy nebude takový, jaký byl. Bude ještě lepší! Pochopit potřeby miminka, nečekat, až bude větší, a být si se ženou stále blízcí je velká část úspěchu být rodičemKniha je vhodná také pro maminky, je totiž plná informací, jak pečovat o děti. Hovořím v ní sice k mužům, ale právě jejich klidný jednoduchý pohled (nadhled) je často právě ta věc, která nám ke spokojenému mateřství a péči o děti chybí. Důležití jsou pro tuto jízdu oba, jak muž, tak i žena, a troufám si říct, že když tuto knihu budete číst společně, budete si zase o chlup bližší. Představ o výchově může mít člověk, než drží své vlastní dítě, milion, ale ty se mu brzy zboří jako domeček z karet.

A že muži nejsou na miminka? Nevědí, co s nimi dělat, bojí se a čekají, až budou větší? To vůbec nemusí! Miminka jsou fajn! Jen je pochopit. 🙂

JAK SE ZBAVIT PLENEK

kniha 

Kdysi jsem se dozvěděla o indiánech a jejich způsobu „odplenkování“. A celá ta plenkohitparáda se mi propojila. Neustálé hlídání, zda se dítěti zrovna nechce, opakované vysazování na nočník, používání nočníku, který zahraje, když do něj spadne „výtvor“… a další opravdu fajn věcičky a triky, které ale fungují teprve tehdy, až je dítě na odplenkování zralé. Což bývá u každého dítěte jinak, a proto je potřeba k celé situaci přistupovat individuálně.

V knížce vám proto ukážu, jak poznat, že je dítě zralé. Vysvětlím vám tuto metodu a poskytnu informace, jak postupovat při odplenkovávání, jak řešit různé problémy, které mohou nastat. Také si můžete přečíst některé vybrané modelové příběhy rodičů, již tuto metodu zvolili. Roky jsem sbírala informace při konzultacích s rodiči a vytvořila tak ucelenou indiánskou metodu odplenkování.

MÁMĚ

kniha

Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho. Být mámou není vždy jednoduché a člověk je často plný pochybností, zda to co dělá či cítí je správné a zároveň je tu najednou spousta rad ze svého okolí či internetu. Kniha Mámě Vám dá nadhled a ukáže Vám jaké to doopravdy je být mámou a že jsme na tom všichni stejně, jen ne vždy to všichni přiznají. Pomůže Vám objevit své mateřské já a ukáže různé cesty jak k němu přistoupit.

Knížce se staly kmotrami tři báječné sudičky. Michaela Tomešová, Lucie Křížková a Maškrtnica (Juliana Fischerová).

MÁMHO

deník

Mateřství je proměna, je to proces. Deník Mámho vám pomůže si vaši proměnu zaznamenat a uchovat.  V deníku je prostor pro vaše poznámky, malůvky, pocity a vzpomínky, aby jste se k nim mohli jednou vrátit a podívat se na cestu, kterou jste ušla.

Designový deník pro tři roky vašeho života. Zachyťte a uchovejte si vzpomínky na vaši cestu mateřstvím, na to nej z každého dne. Stát se mámou je totiž nejkrásnější proměna v životě. V deníku naleznete články, doplňovačky o miminku a také prostor pro vás – pro váš život.

BABY MASÁŽE

online video kurz

Prostřednictvím 14 instruktážních videích o celkové délce 62 minut můžete masírovat vaše miminko krok za krokem. Masáže dokáží ulevit od bolesti, podporují vývoj miminka a doteky, které svému miminku věnujete tvoří nepřekonatelné pouto. Videa jsou rozdělena dle částí těla a jsou zakončená celkovou masáží. Můžete si je pouštět kdykoliv a přesně podle nich miminko masírovat v daný moment.  

PÍŠI ČLÁNKY

Pravidelně a ráda píši články, které jsou u maminek velmi oblíbené. Neustále jsem v kontaktu s maminkami a proto vím, co maminky zajímá, co řeší. Také vím, že je na internetu těžké najít hodnotné aktuální informace, které jdou s dobou a mohou maminkám pomoci. Sleduji aktuální trendy a neustále se vzdělávám. Neomílám dokola a nepíši obecné „prázdné“ články, abych nějak zaplnila web. Nevykrádám jiné teoretické traktáty či návody jak na děti. To by bylo jako jíst hambáče a zapíjet to Colou – pupek zaplácnete, ale živiny žádné. Nejcennějším zdrojem učení je má vlastní práce.

Přispívám do tištěných časopisů, jako jsou Maminka, Betynka, nebo Evropský rodinný měsíčník Rodiče či Miminko.

PŘEDNÁŠKY A WORKSHOPY

Pro veřejnost pořádám přednášky a workshopy na téma kojeneckého plavání (vaničkování), zacházení s dětmi „handlignu“ a nošení na děle v šátku či nostíku. 

Pořádáte nějakou akci či byste měli zájem o přednášku ve vašem centru? Ráda se s vámi domluvím. 


 Objednávka 

Stačí vyplnit formulář a o ostatní se postaráme my.

Do předmětu prosím napište o co byste přesně měli zájem a v případě že se jedná o knihu, tak do zprávy napište i vaší doručovací adresu.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

  Certifikovaná instruktorka plavání a handlingu s dětmi

  Autorka Výukových videí vaničkování, Handlingu a nošení dětí a Baby masáží

  Lektorka vázání šátku s kvalifikací Trageschule®

  Autorka knihy Handling a nošení dětí, knihy Mámě a deníku Mámho 

  Zakladatelka vanickovani.cz 

  Top