Header Image
Úvod > Spokojení zákazníci a miminka

Spokojení zákazníci a miminka

Znáte Vandu Schreierovou? Mne pomohla s tzv. „hanglingem“, neboli zacházením s miminkem. To byly Vojtíkovi asi 4 měsíce a já díky jeho velikosti trošku zápasila s tím, jak ho dobře nosit a uchopovat. Vanda tehdy přišla k nám domů a vše mi názorně ukázala. Takže pokud si nejste jistá, nebo čekáte miminko, stojí za to vyzkoušet.
Veronika Hejlíková
Šetříme, tak se koupeme všichni společně! Ne kecám, slyšeli jste už o Péče o miminko – vaničkování? Je to pecka! Teda hlavně proto, že pak dítě spí jak zabitý, což se pochopitelně dost hodí, že jo!!
Míša Tomešová
O prospěšnosti vaničkování pro miminko jsem přesvědčená. S Davídkem jsem chodila na kurz k odbornici, s druhým dítětem je už složité přizpůsobovat se někomu s dnem a časem jednotlivých lekcí, tak „plaveme“ doma podle instruktážních videí od Péče o miminko – vaničkování na www.vanickovani.cz.
Lucie Křížková (Váchová)
Dobrý den Vando a maminky, když si vzpomenu na to, jak jsem si Tobika přinesla z porodnice a čekalo nás první koupání doma, v tu chvíli mě polil studený pot, že to nezvládnu a malého utopim – Určitě každá maminka zná tenhle nic moc pocit, nicméně stejně musíte zatnout zuby a postavit se k tomu čelem vpřed a ještě se u toho hrdinsky tvářit 😁😂. Prvních 14 dní koupání většinou probíhalo s pláčem a moc jsme se na to ani netěšili. Nedalo mi to a hledala jsem rady na internetu, jak „čachtání“ udělat příjemné. Najednou jsem narazila na stránku vanickovani a na Vandu, po zhlednuti videa (1.lekce), jsem se rozhodla dát stranou látkové lehátko a vykoupat „v náručí“ – sakra ono to funguje, pláč utichl, Tobik spokojen a znaven, já štěstím bez sebe a pyšná, že jsem koupací problém vyřešila 😊. První 3 měsíce Tobikova života jsem koupala už jen tím to způsobem, každým dnem jsem viděla, jak si Tobik koupání užívá a těší se na to. Po 3. Měsíci jsem dokoupila všechny lekce. Začali cvičit a zdokonalovat naší techniku plavání 😆😄. Před 14 dny když nás čekalo první potopení mě opět polil studený pot 😁, jsme opravdu už připraveni? No popravdě, poprvé to stálo za prd, ale nakonec jsme se k tomu postavili čelem a naší „techniku“ vypilovali 😊 👌. Dnes pokračujeme na další lekci a doufáme, že do šestého měsíce, to jest za měsíc a půl budeme připraveni jít na první lekci do bazénu. Tím to děkujeme Vandě, že videa jsou krásně zpracována a každá maminka i miminko zvládne vaničkovani doma. 😊 💟❤️💕 Pro nás je koupání zábava a velká legrace 😊😎✌️
Michaela Fořtová

Vaničkování je skvělá aktivita s miminkem. Při vaničkování posiluje miminko i maminka. Je to velká zábava, Karolínka si to vyloženě užívá a já si pak užívám rychlost s jakou Karolínka po vaničkování usne. Paní Vanda je úžasná lektorka, vždy milá a v dobré náladě. Zkušeně nás provádí lekcemi vaničkování a pomohla mi i s mnoha dalšími oblastmi v péči o miminko.

Olga Polmová
Dobrý den, Vando. Posílám Vám pozdrav, jelikož jsem právě na naše FB stránky nasdílela váš článek o ohýbání proutku ;o))). A chtěla bych vám napsat, že je velmi pěkně napsaný s podrobnou znalostí problematiky a s velkým citem pro přístupnost a pochopitelnost pro rodiče. Je vidět, že svou práci děláte odborně a s láskou a to je moc důležité. Jsem fyzioterapeut s 20 ti letou praxí, mou klientelou jsou novorozenci, rizikoví novorozenci a děti se speciálními potřebami. Pracuji mnoha metodami, ale správná manipulace s dítětem je vždy základ. Přeji vám do Vaší práce hodně elánu a skvělých klientů, kteří dokážou ocenit Vaše nasazení a přístup.
Šárka Smíšková
Člověk si myslí, že je to přeci jednoduché, ale kojení je pomalu věda. Vanda nám velmi pomohla a přečkali jsme s ní krize, které nás během začátků postihly. Z kojení se stalo potěšení. Vanda nám ukázala jak manipulovat s miminkem, abychom mu do budoucna nevytvořili špatné návyky. Také jsme se rozhodli pro vaničkování. Vanda nás provedla kojeneckým plaváním až k přechodu na velký bazén. Andulka krásně zvládá potopení pod vodu a ve vodě se nebojí a nesmírně si ji užívá.
Helena Šebková
Vaničkování nám doporučila známa, ako super zábavu pre dieťa aj rodičov. Vaničkovať sme začali keď mal Victor cca mesiac. Už před prvou hodinou, mi Vanda poradila a pomohla cez email s kojením, ktoré mi zo začiatku prišlo strašne náročné a mala som pocit, že nám to nejde a sto chutí prestať kojiť. Ale psychická podpora od Vandy a vysvetlenie toho, prečo sa Victor može chovať jak sa chová ma nakoplo novou energiu a Victora kojím dodnes a má 6 mesiacov. Vanda je strašne super, príjemná, milá, vtipná mladá maminka. Victor sa na ňu usmieval od prvej sekundy čo sa videli a vaničkovanie si náramne užíval. My s manželom sme sa tešili na každú hodinu jak uvidíme Victorove pokroky, nové cviky, to jak sme dobre natrénovali tie z minulej hodiny a na to, jak sa Victorovi rozprúdi jeho tráviaci trakt a potom sladko zaspinká..:) Vaničkovanie bola jedna z najlepších aktivít, ktoré sme s Victorom zatiaľ robili a bude chýbať aj Victorovi aj nám, ale s druhým miminkem sa plánujeme na 1000% ozvať znovu 🙂
Silvia Skala
S Vandou se známe již několik let a pojí nás láska k dětem, kterou dokázala promítnout i do své práce. Děkuji za milé hodiny strávené ve vodě, za naučení správné manipulace s dcerou, která trpěla lehkou formou hypertonie. Díky plavání a správnému držení dítěte se naše problémy minimalizovaly a já mám doma spokojené dítě.
Anežka Konvalinková
Po porodu jsem se cítila bezradně a velmi mi pomáhalo se setkávat se zkušenou maminkou, která mi zodpověděla všechny mé otázky. Předala mi mnoho cenných zkušeností.Paní Vanda to s miminky úžasně umí. Vždy mě fascinovalo, jak je z ní naše malá hotová. Vnesla k nám pohodu a po lekcích vaničkování jme obě usínaly jako spokojená miminka.
Barbora Novotná
Paní Vanda nám ukázala báječný kurz manipulace a rozvoje miminka. Jsem ráda, že díky ní jsme uměli správně zacházet s Nikolkou. Během vaničkování také sledovala, zda se malá vyvíjí správně a radila nám, co máme v daný měsíc s Nikolkou dělat. Malá již v 6ti měsících leza a v 11 měsících začala chodit. Věřím, že Vanda díky vaničkování dala Nikolce výborný základ pro její rozvoj.
Petra Dvořáková
Když jsem se dozvěděla o vaničkování, tak jsem nejprve váhala. Domča nám při koupáni trošku pobrekávala, ale když přišla Vanda, krásna mladá maminka a skvělá poradkyně na všechno co mě zajímalo a zajímá, tak se Domi poprvé koupala s úsměvem a smála se u toho. Okamžitě jsem věděla, že jsem se rozhodla správně. Domča si to užívá a já jsem šťastná, že ji to baví. Vanda je opravdu milá lektorka, která to s dětmi umí a dokážu s ní probrat vše, co mě zajímá. Je tu vždy, když potřebuji.
Lucie Lidmilová
Služby paní Vandy jsem začala využívat krátce po narození našeho Péti. Již po prvním vaničkování bylo jasné, že je to člověk na svém a správném místě a získala si nejen důvěru mou, ale i našeho syna, který měl od samého počátku velký strach z vody a každé koupání byl náš velký společný boj. Díky ní, se tato běžná součást režimu našeho Péti změnila v tu příjemnou povinnost. Dalších služeb jsme začaly využívat při přechodu na příkrmy, kde jsem měla k dispozici širokou škálu receptů z čerstvých surovin. Díky Vandě a jejím radám jsme také rychle odplenkovali, a i když se náš věk již vzdaluje od věku miminek a malých batolat, určitě si pro dobrou radu znovu zavoláme. Děkujeme tímto paní Vandě za její pozitivní přístup, i za to, že se stala pro nás velmi milým společníkem ve všem novém, co nás postupně potkávalo.
Lenka Vinklarová
Naše Lilinka dostala za úkol cvičit Vojtíška. Vzorně jsme nastoupili do Motolské nemocnice a při čekání jsem našla letáček na VANIČKOVÁNÍ od Vandy. Znělo to moc zajímavě. Vandu jsem hned kontaktovala a zanedlouho u nás koupací teta čili teta Vaničková (a milá maminka dvou dětí v jednom) cachtala naše miminko. Zároveň mi ukázala, na co si dát pozor při zvedání a pokládání miminka, jak správně uvázat šátek nebo jaké nosítko holčičce pořídit. Byla mi věrnou poradkyní po několik měsíců a já doufám, že i nadále zůstane. Nejen poradkyní, ale i kamarádkou. 🙂
Míša Vránová Matanelli
Kontakt na Vandu jsem našla náhodou na internetu, líbilo se mi, že přijede domů a že nemusím malou Míšu nikam vozit. Na první pohled mi byla sympatická a Mišku si získala jen se na ní usmála. Ve vaně to bylo super a já se naučila správně manipulovat s naším plaváčkem. Díky Vandě Míša vodu miluje 🙂 Lituji jen jediného, že jsem její lekce na netu nenašla dřív.Taky jsem díky lekci nošení miminek začala prcka nosit v manduce a v šátku. Bylo krásné a dojemné sledovat Vandu jak si Míšu zašátkovala a ona u ní spokojeně usnula. Je to úžasný člověk a já sem jí moc vděčná za pomoc a rady ale nejvíc za lidský přístup a upřímnost. Děkuji Vando za nás obě. Míša
Michaela Vaníčková
Zlaté ruce, čisté srdce, láska k dětem… a mnoho dalších superlativů, to je Vanda. Její práce s Deborkou při vaničkování byla láskyplná a profesionální. Hodně věcí naučila nás rodiče i naši malou Deborku, která od vaničkování vodu miluje. Posílily jí krásně všechny svalíky, hlavně nožičky. Kvůli „prdíkům“ Deborky nám Vanda mimo vaničkování ukázala úžasnou masáž bříška. Také jak mám s malou manipulovat a jak ji mám uvázat do šátku. Moc děkujeme Vandě za její jak profesionální, tak zároveň lidský přístup a lásku k dětem. Děkujeme za vše Vando! Debi a Alex.
Alexandra Abrahamová
Dobrý den Vando, chtěla jsem Vám jen říci, že ještě jednou moc děkujeme za lekce vaničkování. Vyplatily se, dnes jsem byla s Adámkem poprvé na bazénu a vše bylo OK. Potápění taky 🙂 Mějte se moc krásně a přeji Vám samé spokojené klientky!! Eva Podholová
Eva Podholová
Hezky den Vandi, tak dnes máme za sebou první plavání a Nikolka to zvládla na 1*.Bylo znát,ze jsme dělaly vaničkovani, všechno to pro ni byla hračka, zvládala při tom dělat milion dalších věcí a i paní instruktorka říkala, že je moc šikovná. Neměla problém s adaptací a užívala si to. Děkujeme Monika a Nikolka
Monika Dandová
Na vaničkování s paní „Vaničkovou“ Vandou jsme se vždy moc těšili. Vaničkování jsme měly jako dvouhodinovku pro dvě miminka (jsme kamarádky) a bylo to pro nás a hlavně naše malé dcerky velké zpestření dne. Děti si našly kladný vztah k vodě, zbývající čas jsme příjemně prodebatovaly – Vanda nám zkonzultovala psychomotorický vývoj dětí a poradila ohledně správné manipulace s miminkem. U Barunky se nám za tu dobu, co nás Vanda navštěvovala, podařilo zbavit se dráždivosti a prohýbání do luku (opravdu moc děkujeme!!! :-)). Paní Vanda je velmi milá a komunikativní, oceňujeme její zkušenosti a krásný vztah k dětem. Za nás můžeme jen a jen doporučit. 🙂 Bára s Viktorkou a Lucka s Barunkou
Lucie Polcrová a Barbora Glocknerová
Naše Adinka byla lehce dráždivé miminko, propínala se do luku, ve vodě se jí moc nelíbilo a kvůli Frejkově peřince neměla vůbec posílené svaly na bříšku.. Po 2 měsících vaničkování s Vandou, která poradila také se správnou manipulací, má Adinka parádní „břišáky“, takže tlačí jako profík :-), ve vodě je jako doma (a děda – potapěč – už má velké plány 😀 ), propínání do luku se minimalizovalo a dráždivost zmizela.. Je to smysluplná náplň dne – krásně strávený čas s miminkem, nehledě na to, že posilíte i své svaly 🙂 Teta Vanda je kouzelnice, která to s dětmi opravdu umí. Moc děkujeme! Alex a Adina
Alexandra Kratochvílová
Vaničkování s Vandou můžu jedině doporučit. Domluvily jsme si společné lekce s kamarádkou, která má stejně starou holčičku. A bylo to super! Vaničkování si neužívaly jenom naše holčičky, ale i my maminky. My jsme si krásně s Vandou popovídaly, popřípadě nám poradila či se s námi podělila o zkušenosti péče o mimča. No a holčičky, krásně si zacvičily, posilovaly ve vodě, vydováděly se, dělaly pěkné pokroky a dokonce se naučily potápět. Bylo na nich vidět, že je to opravdu ohromě baví. Už máme za sebou i první lekci v bazénu, kterou jsme zvládly perfektně. Takže Vandě moc děkujeme.
Lucie Cvetlerová
O vaničkování jsme dlouho uvažovali a nemohli se pořád rozhodnout, zda do toho jít. Našla jsem kontakt na „tetu vaničkovou Vandu“.Vanda byla vždy velice milá, příjemná a Verunka byla nadšená. Naučili jsme se plno cviků, které jsme pilně trénovaly a stala se z toho moc příjemná hra pro nás obě. Všem doporučuji Vandu, s tak milou, vstřícnou a příjemnou tetou jde všechno samo a s úsměvem na rtech u všech zúčastněných:-) moc děkujeme!
Jana Fauknerová Matějčková
Ještě před porodem jsem slyšela o aktivitě pro miminka a zároveň i pro maminky na mateřské dovolené. Jednalo se o vaničkování. Po dlouhém hledání jsem se rozhodla oslovit Vandu. Pomohla nám především s kojením, s kterým jsme měli problémy a také odbouráním kloboučků. Mé dceři je teď 8 měsíců a stále kojíme. Prošla jsem si kurzem nošení a manipulací miminka a vše mi pomohlo se zdokonalit, jelikož jako prvorodička jsem moc věcí nevěděla. Vanda mi při každé návštěvě dodávala především psychickou podporu a zajímala se o nás i v čase, kdy jsme zrovna domlouvenou hodinu neměly. Vaničkování Sofinku vždy bavilo a velmi si ho užívala. Jako bonusem bylo spokojené a unavené miminko. Díky Vandi.
Terezie Boháčová
…najednou přišel čerstvý vítr a trochu uragán, a bylo to moc fajn:) po velmi náročném tříměsíčním období po porodu byly pro mne i mého maličkého návštěvy Vandy opravdu svěžím vánkem do domácnosti, která byla celá vzhůru nohama. Při první návštěvě si Vanda získala naší důvěru profesionální manipulací s miminkem a mnoha užitečnými informacemi, které mi chyběly jako sůl! Vandy ráznější přístup by mohl možná někoho odradit, ale na mne to zabralo naopak, potřebovala jsem asi trochu nakopnout a řekla jsem si: „Jo, ta ženská umí:)“. Další návštěvy se již nesly v absolutně pohodové atmosféře a tempu a vaničkování se stalo relaxem nejen pro Jonáška ale i pro mne, zjištění, že malý miluje vodu, že zbožňuje kopání do vody, odrážení se a cákání byly neskutečně krásné okamžiky. Děkuji Vám Vando, Zuzana a Jonášek 🙂
Zuzana Mášová
S Eliškou moc děkujeme za krásné chvíle, které jsme strávily ve vodě. Díky Vandě je z Elišky doslova malá Vodnice. A že to s ní chvílemi nebylo opravdu lehké. Teta Vaničková je opravdu profesionál s krásným vztahem k dětem.
Katka Martinů
S Marečkem jsme měli náročné šestinedělí a cítila jsem se dosti bezradně. Po první lekci manipulace a šátkování s Vandou jsem získala úplně novou energii. Vanda byla úžasně pozitivní a i Marko se díky šátkování krásně zklidnil a zmírnily se nám problémy s prdíkama. Šátkování bych doporučila všem maminkám! Je to úžasný způsob, jak si užívat své miminko i ve chvílích, kdy potřebujete dělat jiné činnosti. S Vandou jsme poté začali i lekce vaničkování. Marko si každé vaničkování moc užívá a to především díky Vandě, která s ním ve vodě úžasně zachází. Je skvělé vidět pokroky, které společně děláme. Díky Vandě jsem získala spoustu užitečných rad a informací a především krásný pocit, že mohu dát svému miminku to nejlepší pro jeho další vývoj. Děkujeme Silvie a Marko
Silvie Hamalová
Vaničkování mi doporučila kamarádka, ke které Vanda chodila koupat její holčičku. Protože si její práci velmi vychvalovala, neváhala jsem a pozvala si Vandu také. Hodně nám pomohla s manipulací miminka a vůbec s tím, jak se s miminkem sehrát. Často jsem nepoznala, co malý potřebuje. Vanda přišla a řekla, to je to a to a tenhle brek je toto. Já na ni vytřeštěně zírala a nevěřila, jak to může poznat. Naučila nás, jak malého nosit v šátku. Je to ta nejkrásnější věc, kterou jsem mohla poznat. Máte své dítě neustále u sebe a okamžitě poznáte, co malý potřebuje. A světe div se, když ho pak vyndám, tak je spokojený, protahuje se, dívá se. Protože přesně jak mi říkala Vanda, byla „ukojena“ jeho nejzákladnější potřeba. Prostě mi to pak malý vracel a já mám doma spokojené vysmáté miminko. Také jsme vaničkovali, takže malý miluje vodu, potápí se. Moc Vám Vando děkuji za váš čas a vaše rady. Jste člověk na správném místě. Vždy pozitivní a dokázala jste mě naučit, že starat se o miminko není jen přebalovaní plenek a bádání v tom, proč pláče. Děkuji, Bára a Theo
Barbora Filípková
Už při prvních koupáních našeho syna Henryho jsme zjistili, že miluje vodu. Ve velké vaně, plné vody, bez jakýchkoliv pomůcek, jen v mých rukách byl neuvěřitelně spokojený. Začala jsem uvažovat o vaničkování. A tehdy jsem objevila Vandu. No, vlastně “objevila jsem Ameriku“! Při otevření jejích stránek jsem našla a stále nacházím odpovědi na spoustu otázek, uklidnění svých nejistot a strachů, objevila jsem mnoho věcí, o kterých jsem neměla ani tušení, a stále se jejími články insipruji. Vanda naučila Henryho jak si užívat vodu ještě víc. Už se potápí! Naučila nás rodiče jak s ním správně a bezpečně manipulovat, jak ho uklidnit, i jak sebe uklidnit. Opakovaně mi poradila líp než Henryho pediatr! Vanda je profesionál, který umí, má rozhled, má osobní zkušenosti s dětmi a mateřstvím a hlavně cítí, dokáže se vžít do miminka i rodičů. Důkazem byl Henryho obrovský úsměv pokaždé, když Vandu viděl a naše těšení se na každou další lekci vaničkování, manipulace nebo šátkování. Vandu to navíc baví, miluje svou práci a to je znát! Jediné čeho lituji, je že jsem o ní nevěděla dřív, už když jsem byla těhotná. Těším se tak na druhé miminko ještě víc! Vando, DÍKY DÍKY! Jindra, Craig a Henry
Jindra Nedvědová
Recenzi jsem ještě nikdy nepsala, ale u paní Vandy nejde jinak. Před čtyřmi měsíci se nám s manželem narodil chlapeček a naše očekávání a představy o tom, že bude hodný, bude spinkat a bude to „panenka“ (kdo takové představy nemá, že jo) se rozplynuly hned během třídenního pobytu v porodnici – máme prostě „křiklouna“. Ale je náš a proto jsme se snažili mu poskytnout veškeré pohodlí, aby se mu mezi námi líbilo. Někdy na to ale člověk nestačí a k tomu je tu teta Vanda. Po lekci šátkování s paní Vandou již nepřijdu z procházky s kočárkem zpocená, hluchá a co si budem povídat tak taky trochu rozladěná, … ale spokojená, se spinkajícím miminkem na hrudi. Po lekci vaničkování s paní Vandou již neodcházím z koupelny zpocená, hluchá, rozladěná, a (jako bonus oproti procházkám, tak taky) mokrá, ale náš Patrik již krásně vegetí ve vaně. Na předporodních kurzech vám řeknou, jak kojit, co si zabalit do porodnice, co koupit do první výbavičky pro miminko, ale již vám neřeknou, že byste si měli do mobilu připsat číslo na paní Vandu a pozvat jí k sobě na kafe a jednu vanu.
Jana Stejskalová
Paní Vanda nás navštívila včera a jsme s manželem i naší Anežkou nadšení. Perfektní komunikace, rychlá reakce na email, snaha poradit Vám i prostřednictvím emailu, přátelský a empatický přístup, profesionalita. Rozhodli jsme se pro šátkování, paní Vanda nás krásně naučila, jak ho zavázat a z uplakaného a pravděpodobně nespokojeného miminka teď doma máme měsíčního andílka Emotikona smile Měli jsme i jednu lekci vaničkování a pozorovat paní Vandu při práci bylo kouzelné – dětičky jí milují a ona je naučí milovat vodu. Pokud Vás cokoliv trápí a nevíte, jak dál (a stejně jako já doma brečíte s Vaším drobečkem, protože si připadáte naprosto neschopná), určitě Vandičku kontaktujte, protože se Váš ,,nový“ život ve třech změní o 100% k lepšímu a vy si konečně budete užívat svého miminka.
Míša Zemanová
Paní Vanda je člověk se zlatým srdcem… Pomohla mi ohledně kojení, velmi rychlá odpověd – super rychlá komunikace. I články jsou velmi zajímavé a poučné. Moc s Timejkou děkujeme. S pozdravem Kučírková
Zdeňka Kučírková
Vando, musím Vám poděkovat za úžasnou přípravu na plavání. Lektorka ve výcvikovém bazénu, kam jsme nastoupili v 6 měsících, Elinku pokaždé hodně chválí se slovy, že vaničkování je na ní hodně znát 🙂 I přesto, že jsme na prvních dvou hodinách nebyly, Elinka byla pořád napřed.
Martinů Kateřina
S Vandou jsem se poprvé setkala když jsem potřebovala pomoc s uvázáním šátku a kontrolou, zda syna nosím správně. Vanda byla moc milá, příjemná a dodala mi tolik potřebnou sebedůvěru – od té doby nosíme a nosíme, i přes synovy lehké protesty (a věřím, že si šátek nakonec zamiluje 🙂 ). Vanda byla velmi trpělivá, ochotná, poradila mi se vším od úvazů šátku až přes aktuální a budoucí vývoj syna. Kdykoliv jsem cokoliv potřebovala a zavolala nebo napsala email, reakce byla velmi vstřícná a také bleskurychlá! Ušetřila mě spousty zbytečných řešení a trápení… Smekám před Vámi, jak zvládáte podnikání i se dvěma dětmi… Druhou návštěvu jsme absolvovali asi o měsíc později, kdy jsem potřebovala opět trochu pomoci s úvazem, protože syn se začal více pohybovat. Opět – spousta šikovných rad co se šátkování i vývoje týče, a hlavně – uklidnění mně jakožto novopečené, nervózní matky, která měla strach, jestli „dělá všechno správně“. Vanda mi moc a moc pomohla, uklidnila mě, vyvedla mě z omylů které jsem nastřádala při studování internetu a musím říct, že díky ní si od té doby svůj čas s miminkem mnohem více užívám! Díky, Vando! Vděčný je Vám i můj muž, který je rád, že jste mu dala za pravdu a že má doma mnohem klidnější a veselejší manželku 🙂 Zuzka
Zuzana Šimánková
S vanickovanim jsem zacinama s pani Vandou. Cviky mi ukazala, ja si je pod jejim dozorem vyzkousela a dostala jsem k nim jeste slovni popis s fotografii. Kdyz pak nebylo mozne se jiz osobne sejit a pani Vanda vytvorila videa, nevahala jsem a poridila je. Vse je svele vysvetleno, cvik je vzdy ukazan z ruznych uhlu, takze ho vidim vlastne jeste lepe nez v nasi stidnene koupelne. Navic se k nemu mohu kdykoliv vratit, pokud mam pocit, ze mi jeste uplne nejde. Pani Vanda vse hezky komentuje, vysvetlije ceho se vyvarovat a co delat kdyz se to miminku nelibi. Za me je tedy kombinace uvodni hodiny ci dvou a pak videa uplne idealni, mam pocit, ze to proste nemuzu pokazit.
Tereza Lehká
Zakoupila jsem videokurz vaničkování a jsem moc spokojená. Videa jsou krásně udělaná, srozumitelná a názorná. Je skvělé, že může malý posilovat a zároveň se bavit a připravovat na plavání ve velkém bazénu. Paní Vanda je navíc úžasný člověk, který mi přes maily pomohl s několika problémy, s nimiž mě lékařka pouze odbyla. Opravdu moc moc moc doporučuji !!!!
Jiřina Kocourková
Vaničkuji s mojí malou Aničkou doma a mohu říci, že jsem naprosto spokojená! Anička má vodu ráda, takže je tam jako „ryba ve vodě“ a líbí se jí to:) Díky videím paní Vandy se můžeme zdokonalovat obě dvě a užívat si plavání, je to skvělé! Paní Vanda je velice milá a ochotná, videa má krásně udělaná, vše je tam vysvětleno a názorně ukázáno. Doporučuji vaničkování i ostatním maminkám, miminko je potom opravdu spokojené:)
Markéta Picmausová
V rámci boje s bolavým bříškem mého dvouměsíčního chlapečka jsem byla odhodlaná udělat všechno, co by mu mohlo pomoci. Nosila jsem v šátku, houpala v háčce, kapala babycalm, nejedla mléčné výrobky a pokoušela se alespoň trochu bezplenkovat. Pořád to ale nebylo úplně ono. Jelikož jsem už delší dobu moc ráda četla rady a návody Vandy S., narazila jsem i na článek o masážích miminek. Videokurz mi navíc přišel jako ideální, potřebuji na věci soukromí a dost času a Vítek ostatně taky. A od té doby masírujeme bříško denně, někdy i vícekrát, protože to očividně funguje. Hlavně když se v noci budí, protože se nemůže vykakat. Spolu s bezplenkovkou je to okamžitá úleva a můžeme jít za chvilku zase spát. Navíc bříškem to samozřejmě nekončí. Momentálně vedou nožičky. Je to takový krásný společný večerní rituál, chvilku plavčíme ve vaně, pak mu udělám masáž a pomalu se ladíme na spánek. Je to krásná společná intimita za kterou jsem moc ráda.
Barbora Herčíková
Top