Úvod > Spokojení zákazníci a miminka > Partneři – spolupracující weby

Partneři – spolupracující weby

Ateliér MONA

Za Ateliérem MONA stojí dvě sestry fotografky, Markéta a Milada, které z „obyčejného“ focení těhotných, newborn, miminek a dětí vykouzlí neobyčejný zážitek pro celou rodinu. Nemačkají spoušť jen tak, ale dokážou citlivě zachytit, co je právě na vás výjimečné. Spojuje je individuální přístup, přirozenost a čistý styl. Já osobně mám takové fotky nejraději… Soustředí se na city, ne na stylizace, a fotí, kdekoli se cítíte nej – v útulném fotoateliéru, venku v přírodě nebo v pohodlí vašeho domova. Z fotografií vám v Ateliéru MONA rovnou zpracují luxusní fotoknihy, koláže a fotoobrazy na zeď.

Milada je od r. 2015 Tváří Centra FotoŠkoda v Praze, kde vede workshopy o focení dětí a miminek.

Ateliér MONA

 

Weleda
Spolupracuji s Weledou, přírodní kosmetikou nejen pro děti. Maminkám a našim klientkám doporučujeme výrobky pro děti z měsíčkové kojenecké řady Weleda, která chrání a pěstí pokožku miminka od prvního dne jeho života. Speciální kosmetická řada zahrnuje 100% přírodní přípravky z nejčistších dostupných surovin v kvalitě BIO kosmetiky. Na našich lekcích maminkám poskytujeme vzorečky měsíčkové kojenecké řady a taktéž od nás maminky získávají slevu na nákup této kosmetiky. Pořádáme soutěže o výrobky Weleda. Sama tuto kosmetiku s dětmi používám, doslova ji miluji a jsem ráda, že vznikla naše spolupráce a můžeme tak klientkám více přiblížit jednotlivé produkty pro miminka. 

Weleda

 

Mimijo

Za značkou Mimijo stojí sympatická mladá rodina tvořená Ksenií, Igorem a malým Grišou. Manželé pocházejí původně z Petrohradu, šťastnou náhodou se však seznámili v Praze, kde začali žít a založili rodinu. Jejich kojící korále a kousátka jsou nejen skvělým pomocníkem při prořezávání zoubků, ale také stylovým módním doplňkem pro maminky. Chovejte své miminko a nechte ho hrát si s korály Mimijo! Jednotlivé korále a kousátka jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu, který mohou děti bezpečně zkoumat ručičkama i ústy. Pokud hledáte nápaditost, originalitu a pečlivou ruční výrobu, jsou pro vás jako stvořené!

Mimijo.cz

 

Respekt k porodu
V rámci SVĚTOVÉHO TÝDNE RESPEKTU K PORODU Přednáším na festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství tématickou přednáškou o vaničkování a zacházení s miminkem při hygieně. Jak miminku prospět tzv. vaničkováním, které dokáže podpořit psychomotorický vývoj, odstranit některé nedostatky vadného držení těla, ulevit od bolesti bříška, posílit hlavní svalové partie, podpořit a prohloubit spánek, ale také vytvářet citové pouto mezi rodičem a dětmi. Na přednášce se věnuji také fyzickému a psychickému vývoji dítěte a vlivu, který na něj vaničkování má.

Fotogalerie 2017

Respekt k porodu – profil přednášejícího

 

Matky na palubu
Spolupracuji s Matky na palubu. Zábavným a vtipně psaným blogem o mateřství a radostech či starostech, které přináší. 

Matkynapalubu.cz

 

Rodinná fotografka Hedvika Fialová Tůmová

Moc ráda vám doporučím fotografku Hedviku Fialovou Tůmovou. K fotografování přistupuje s kreativitou jí vlastní a vždy se snaží o jedinečnost. Jednoduše zachycuje krásu okamžiku ať už jde o novorozenecké focení, nebo o focení celé rodiny či svatby. Dokáže se popasovat s každou situací a proto i ráda fotí u vás doma takzvaný „lifestyle“. Hedvika je zároveň má kamarádka, která se účastní každé mé akce, nebo přednášek pro vás! Občas ji můžete vidět na některé z mých přednášek. Hedvika nás dokonce fotila do naší knihy Mámě.

Podílela se také jako hlavní fotografka na vzniku knihy Handling a nošení dětí. A knihy Jak se zbavit plenek. 

Telefon: 728 042 050
E-mail: hedvika.tumova@seznam.cz

 

DJ na svatbu
Plánujete radostnou událost? Svatbu? Určitě se vám bude hodit perfektní hudba a DJ, který se o ni postará. Podívejte se na Perfect DJs, jsou totiž boží!

Perfect DJs

 

 

 

 

 

 

Top