Úvod > Vaničkování s instruktorem

Vaničkování s instruktorem

Pozvěte si domů instruktora a užijte si vaničkování

Instruktor kojeneckého plavání dorazí k vám domů ve smluvený čas a hodinu. Po seznámení a zjištění jak je miminko staré a co vše zvládá, tedy jak je psychomotoricky zralé vás informuje o tom, jak vaničkování bude probíhat a jaké cviky vás naučí. 

Miminko by mělo být na návštěvu připravené. Tedy nemělo by být unavené, ani hladové. Pokud by bylo miminko těsně po jídle, také by to nebylo vhodné a mohlo by jej bolet bříško. Instruktor tedy může hodinu lehce uzpůsobit tomu, aby to bylo pro miminko co nejlepší. 

Nic speciálního nemusíte připravovat. Stačí běžné věci, které používáte ke koupání miminka. Tedy osuška, olejíček apod. Důležité je mít velkou klasickou vanu, která se před vaničkováním napustí až k přepadu vodou. Teplota vody je ze začátku 37 stupňů a postupně se každou návštěvu snižuje. 

Návštěva trvá zhruba 60 – 90 minut. Z toho je miminko ve vodě cca 20 minut. Dle jeho stáří a dovedností. 

Během jedné návštěvy vás naučím potřebným metodickým krokům, které si vyzkoušíte a podle kterých poté plavete až do další návštěvy s instruktorem vy sama. Návštěvy je dobré plánovat co dva až tři týdny. 

Cena jedné návštěvy je 1 700,- (Včetně dopravy k vám domů).

Obdržíte přístupy k videím vaničkování, které vás provedou dalšími lekcemi a vy můžete plavat s miminkem instrukcí na videích. Jako dárek obdržíte videa Baby masáží. 

Platba probíhá převodem na účet dle faktury, kterou vám vystavím. Poté můžete fakturu předložit pojišťovně k proplacení příspěvku. (Např. VZP 500 Kč). 

ZAUJALO VÁS VANIČKOVÁNÍ? PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ PRODUKTY

TÁTOVI A TAKY MÁMĚ
kniha

Těhotenstvím celá ta jízda jenom začíná… Kniha, ve které hovořím sice k mužům,  je vhodná jak pro maminky, tak tatínky. On totiž jejich klidný jednoduchý pohled (nadhled) je často právě ta věc, která nám ke spokojenému mateřství a péči o děti chybí

HANDLING
videokurz & kniha

Malá miminka jsou tak křehká a jemná ale není důvod se toho bát. Kurz handling Vám ukáže, jak se můžete se svým miminkem mazlit. Kurz je rozdělený podle věku a ukáži Vám v něm jak miminko přebalovat, zvedat, koupat, nosit a mnohem více.

 

BABY MASÁŽE
videokurz

Doteky jsou pro miminka velmi důležitá, díky nim ze začátku vnímají a poznávají nový svět ve kterém se ocitli. Nejde tedy jen o pomoc od bolestí bříška ale i mazlení se s Vaším miminkem.

Pokud jste instruktorka kojeneckého plavání a máte zájem o spolupráci, napište mi.

Top