Úvod > Pro vás a vaše miminko nabízím

Pro vás a vaše miminko nabízím

Všechny služby, které vám poskytuji, nabízím jako vyškolený specialista na danou problematiku. Stejně tak mé další instruktorky.

Jak s miminkem zacházet, jak jej dobře uložit k spánku, nakrmit a v neposlední řadě, jak miminku prospět tzv „vaničkováním“ a masáží, která může ulevit od bolavého bříška a utužit vaše společné pouto. 

Doteky léčí

DSC_8364

Na návštěvě u vás doma si probereme péči o miminko a témata, která vás momentálně zajímají. Jsem Vám k dispozici 24h denně.

Občas se stává, že miminka tak moc pláčou a maminka si není jistá, zda dělá vše správně. Můžete mi kdykoliv zavolat a probereme situaci po telefonu a jistě najdeme řešení.

Přednášky a workshopy

Pro veřejnost pořádám přednášky a workshopy na téma kojeneckého plavání (vaničkování), zacházení s dětmi „handlignu“ a nošení na děle v šátku či nostíku. 

Zavolejte kdykoliv!

Společně si popovídáme o situaci, která u vás panuje a najdeme řešení problému, který trápí miminko nebo vás. Poradím vám, co na miminko funguje.
Pokud si nevěříte, máte chaos sama v sobě, necítíte, co byste dle knih a příběhů od kamarádek či kolegyň v práci, měla cítit? Zavolejte! Vyslechněte zkušenosti a rady. Nemáte žádnou kamarádku, která má doma děti? Nechcete, nebo nemůžete volat vaší mamince?

„Obraťte se na mě. Neostýchejte se! Jsem tu pro vás 24h denně. Sama jsem si prošla poporodní depresí. Vím, co je důležité a to povídat, povídat a povídat.“

Vanda Schreierová


Máte malé miminko a potřebujete s něčím poradit?

Zavolejte (607 257 624) nebo mi napište.

Ráda se s vámi sejdu, poradím ohledně miminka nebo čehokoliv, co vás zajímá.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Top