Úvod > Event > 1.6. dárek ke DNI DĚTÍ

1.6. dárek ke DNI DĚTÍ

Milé maminky, ke DNI DĚTÍ jsme pro vás připravili moc pěknou nabídku A DÁREK PRO VAŠE MIMINKO!

Víte, co je nejkrásnější dárek pro naše děti? Z mého pohledu je to čas, který jim věnujeme. Žádné věci nenahradí společně strávený čas. Podívejte se jim dlouze do očí a dejte jim pusu.

30% sleva na video kurzy vaničkování (9 výukových videí) a jako dárek dostanete Baby masáže, 14 videí, jak masírovat miminko (v ceně 600,-)

Akce platí od 31.5.2017 do 2.6.2017

Vaničkování

Vaničkovat můžete se svým miminkem sama – bez instruktora. Jen s výukovými videi vaničkování, na které jsme pro vás připravili 30% slevu. Proč cvičit doma ve vodě si můžete přečíst zde. Balíček 9 výukových videí, podle kterých můžete cvičit, kdy chcete a jak často chcete, s vaším miminkem doma ve vaně je pro vás se slevou za 700,- A k tomu dostane jako dárek 14 videí Baby masáží, podle kterých můžete své miminko masírovat.

Koupí získáte přístup do zabezpečené sekce pro opakované přehrávání videí. Jak vaničkování, tak Baby masáží.  Masáže vytváří mezi vámi a vaším miminkem pevné pouto. Doteky, které svému miminku poskytujete nejenom, že tvoří cit a pouto, ale dokáží také léčit. Bolavé bříško se uvolní, nespavé miminko snáz usne, neposedné mimino se „vyřádí“ a miminku, které má rýmu se uvolní nosánek. A nejenom to. Podívejte se, co vše baby masáže dokáží

Z ráje nám zůstaly tři věci. Hvězdy v noci, květiny ve dne a oči dětí.
Dante Alighieri (Italský básník 1265 – 1321).
 

 

Máte zájem o slevu na výuková videa a k tomu jako dárek Baby masáže?

Stačí vyplnit formulář a o vše ostatní se postaráme.

Do předmětu prosím napište „den dětí“. Do zprávy poté, že máte zájem o slevu na výuková videa. Sleva vám bude automaticky odečtena a jako dárek dostanete Baby masáže. 

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

   

  Top