Úvod > Event > Akce na videa vaničkování – červenec 2024

Akce na videa vaničkování – červenec 2024

Akce –  40% sleva na instruktážní videa vaničkování + Baby masáže jako dárek!

 Víte, že nejkrásnější dárek, který může rodič svému dítěti dát je společně strávený čas. Věnujte jim možnost zažít legraci, unavit, ulevit od bolesti bříška a posílit miminko! 

Vaničkujte dle videí! Připravili jsme pro vás akci na instruktážní videa vaničkování doma ve vaně a jako dárek 14 videí, jak masírovat miminko! Při vaničkování si miminko zacvičí, podpoří se jeho vývoj, ale hlavně zažijete něco nového a pak si užijete spokojené spící miminko. To vše naleznete ve videích.

Začít můžete s různě starými miminky. Všechna miminka začínají první lekcí, ve které se učí základy a postupují dále dle dovedností a věku. Začít mohou miminka, která mají zahojený pupíček a je jim méně než 8 měsíců.

Od 26.6.2024 do konce července platí sleva na balíček výukových lekcí 40%.

Co vše za cenu 800,- obdržíte?

 • Instruktážní videa vaničkování v hodnotě 1200,- (9 videí).
 • A jako dárek obdržíte přístupy k Baby masážím (14 videí jak masírovat miminko) v hodnotě 500,-
 • Videa si můžete v zabezpečené sekci na internetu pouštět kdykoliv opakovaně a jak často chcete.

Naučím vás, jak s miminkem ve vodě správně manipulovat, jak jej umýt, vyndat z vody, ukážeme si společnou koupel s miminkem. A hlavně, ukážeme si, jak s miminkem vaničkovat, tedy cvičit a podpořit tak jeho psychomotorický vývoj. Miminko si také osvojí základní „miminčí“ plavecké dovednosti, které mu mohou případně i zachránit život

Vaničkování pomáhá

 • při bolestech bříška
 • unaví miminko a prohlubuje spánek, který je pak kvalitnější
 • zvyšuje chuť k jídlu
 • posilují tělo a přesně ty svalové partie, které dítě potřebuje k dalšímu vývoji
 • pravidelným cvičením dokáže odstranit odchylky ve vývoji a špatné držení těla
 • při predilekci hlavičky, slabém břišním svalstvu či slabém šíjovém svalstvu, které je důležité ke správnému prvnímu vzpřímení

Můžete se podívat na krátkou ukázku, co vás ve videích čeká a také na to, jak jsou videa zpracována.

Provedu vás tedy jednotlivými lekcemi, kde vám ukáži, jak s miminkem cvičit a naučit jej: splývat – udržet rovnováhu, potápět, zanořit se a orientovat pod vodou, nácvik skoku do vody, rozvíjet pocit z vody a hlavně užít si spoustu legrace se svými rodiči. Také co dělat, když se miminku ve vodě nelíbí, nebo jak s ním manipulovat při běžné hygieně, nebo jak si užít společnou koupel. Co přesně jednotlivá videa obsahují a jak jsou dlouhá se můžete podívat na informační stránku s výukovými videi.

Připojte se ke stovkám rodičům, kteří se svým miminkem vaničkují a miminko pak krásně spinká a nebolí ho bříško.

Máte zájem o výuková videa plavání a využít slevovou akci s dárkem?

Stačí vyplnit objednávkový formulář. Finální cena je 800,-. Akce platí do konce července 2024 a ještě ten den budete mít přístupová hesla u sebe. 🙂

   

  Můžete se také podívat na záznam ze Snídaně s Novou

  Handling a nošení dětí kniha a videokurz

  Nabízím vám ucelený přístup, jak zacházet s miminkem v souladu s jeho potřebami, založený na poznatcích z kinestetiky, vědy zabývající se pohybovými dovednostmi, a z fyzioterapie a založený také na antropologickém bádání v péči o dítě. Poznatky kořením svými zkušenostmi maminky a lektorky. K daným tématům jsou i praktická videa, která si můžete v zabezpečené sekci na internetu se svými přístupovými hesly pouštět.

  Podívejte se zde
  Top