Úvod > Event > Akce na videokurz Handling

Akce na videokurz Handling

Chcete se připravit na příchod miminka, nebo už jej máte a váháte, jak jej nosit či o něj pečovat během dne?

Připravila jsem pro vás akci na video kurz, který je doplněn knihou, která změnila nejedné mamince pohled na mateřství a vznesla pohodu do domácnosti.

Co je to Handling? 

Handling s miminky znamená vlastně jakékoliv zacházení s nimi. Jde o zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku a sprchování. Tyto doteky a podněty by měly respektovat psychomotorický vývoj miminka a jeho potřeby. Vycházím z kinestetiky, tedy vědy o vnímání pohybu. Malý kojenec potřebuje cítit své prostředí, potřebuje cítit, že se pohybuje a že je jeho hmotnost podepřená, nebo uložená. To vše vám vysvětlím a probudím ve vás cit a naučím vás vnímat tělo, dovednosti a potřeby vašeho miminka v souladu s jeho věkem a potřebami. Nepoužívám vykřičníky, nesmíš, musíš, nejlepší, nejhorší, nebo nikdy. Naším cílem je spokojené, klidné a dobře prospívající miminko a vaše sebejistota. Dotek je to nejcennější, co můžete miminku dát. 

 

Věřím, že každá maminka je tím pravým odborníkem na své dítě, jen je někdy potřeba jí to připomenout.

 

Co říkají maminky o video kurzu a knize?

Velmi děkuji za tato videa a knihu. Mrzí mě jedině to, že jsem ji nemohla držet v ruce již v září, kdy se mi předčasně narodilo 2 kilové miminko a ve mně bojovaly poporodní hormony, odloučení a strach, jak vše zvládnu. Knížku bych doporučila KAŽDÉ mamince, myslím, že by je měli rozdávat v porodnicích  Konečně knížka, kde je plno rad jednoduše popsaných, navíc s videi. Co víc si přát? Jedině štastné a spokojené miminko, a to díky “Handlingu a nošení dětí” společně s vlastní intuicí, určitě budete mít! Vando velice Vám děkuji, že maminkám radíte a pomáháte získávat více sebedůvěry. Neříkáte, že se něco musí a nekritizujete! ️ Moc si važím Vaší práce!
Jana Bozděchová
maminka

Doporučení od odborníků

Dítě potřebuje lásku, pohlazení, dotek a povzbuzení od 1. dne narození. Autorka video kurzu a knihy Handling a nošení dětí Vanda Schreirová, nabízí rodičům v dnešní době unikátní spojení knihy a názorných videí. Sekce jsou prakticky členěny dle vývojových fází dítěte. Na základě vlastních zkušeností matky vám názorně a přehledně předvádí techniky handlingu, novorozeneckých masáží, polohování ditěte, vaničkování, cvičení na velkém míči, owerbalu, včetně ukázky pomůcek (válečky,hnízdo, lehátko). Video je podbarveno relaxační hudbou a uklidňujícím slovním doprovodem. Doporučuji tento soubor všem rodičům pečujícím o děti s láskou a něhou. Komlex knižní publikace a videokurzu se stane vaším neocenitelním pomocníkem pro maminky. Na jeho základě se budete umět o malé miminko postarat bez obav.
PaedDr. Olga Zachariášová
vedoucí Reha-střediska RK, 25 let praxe ve fyzioterapii dětí

 

Co vše ve videokurzu a knize naleznete se prosím podívejte zde

Akce na Handlig

 • Můžete si pořídit samostatný videokurz, nebo tzv. kombo, tedy videokurz a knihu.
 • Přístupy k videokurzu máte na rok od pořízení a můžete si je pouštět kdykoliv chcete v zabezpečené sekci s vašmi hesly. (http://videa.vanickovani.cz)
 • Pokud si videokurz pořizujete ještě těhotná, přístupy se vám prodlouží. (Stačí to napsat do objednávkového formuláře). 
 • Běžná cena videokurzu je 700,- a cena „komba“ je 990,-.
 • Akce trvá od 10. do 16.9.2018 a cena videokurzu je 500,- a „komba“ 700,- (poštovné a balné na knihu zdrama). 

V případě vašeho zájmu vyplňte kontaktní formulář a do předměntu zadejte variantu o kterou máte zájem (buď videokurz, nebo kombo)

Do zprávy v případě objednávky kombo napište vaší doručovací adresu. Po odeslání vám přijde email s instrukcemi, jak postupovat dále a automaticky se vám načte sleva. 


  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva


   

   

  Top