Úvod > Event > Akce na výuková videa kojeneckého plavání

Akce na výuková videa kojeneckého plavání

Akce – 20% sleva na balíček videí vaničkování3) poloha_na_bříšku_ po_4_mesici_2

Připravili jsme pro vás slevu na výuková videa kojeneckého plavání. Jak plavat se svým miminkem nejen doma ve vaně, ale i v bazénu?

Začít můžete s různě starými miminky. Všechna miminka začínají první lekcí, ve které se učí základy a postupují dále dle dovedností a věku. Začít mohou miminka, která mají zahojený pupíček a je jim méně než 8 měsíců.

Od 6.4.2017 do 10.4.2017 půlnoci platí sleva na balíček výukových lekcí 20%.

 • Běžná cena za balíček 9 lekcí: 1000,-
 • Cena se slevou: 800,-

Můžete se podívat na krátkou ukázku, co vás ve videích čeká a také na to, jak jsou videa zpracována.

Naučím vás, jak s miminkem ve vodě správně manipulovat, jak jej umýt, vyndat z vody, ukážeme si společnou koupel s miminkem. A hlavně, ukážeme si, jak s miminkem vaničkovat, tedy cvičit a podpořit tak jeho psychomotorický vývoj. Miminko si také osvojí základní „miminčí“ plavecké dovednosti.

Provedu vás tedy jednotlivými lekcemi, kde vám ukáži, jak s miminkem cvičit a naučit jej: splývat – udržet rovnováhu, potápět, zanořit se a orientovat pod vodou, nácvik skoku do vody, rozvíjet pocit z vody a hlavně užít si spoustu legrace se svými rodiči. Také co dělat, když se miminku ve vodě nelíbí, nebo jak s ním manipulovat při běžné hygieně, nebo jak si užít společnou koupel. Co přesně jednotlivá videa obsahují a jak jsou dlouhá se můžete podívat na informační stránku s výukovými videi.

Stačí vyplnit objednávkový formulář a do předmětu zadat heslo „chobotnice“ sleva vám bude započítána.

Máte zájem o výuková videa plavání a využít slevovou akci?

Stačí vyplnit formulář a o vše ostatní se postaráme.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Top