Úvod > Event > Akce pro maminky / těhotné – handling a nošení (do konce září)

Akce pro maminky / těhotné – handling a nošení (do konce září)

Balíček „MÁMA“ s dárkem 🙂 

Procházíte proměnou v mámu? Roste vám v bříšku poklad, nebo už jej držíte v náručí a řešíte, zda to, jak s miminkem manipulujete je v pořádku? Ráda byste ho nosila v šátku nebo nosítku, ale stále vám vrtá hlavou otázka „A nebude rozmazlené?  Chcete se na miminko připravit, vědět, jak s ním zacházet, tak, aby mu to bylo příjemné, prospěšné a bylo spokojené? A abyste nalezla mateřské sebevědomí, které vám pomůže čelit všem těm „dobře míněným“, ale často nechtěným radám? Chcete zažít legraci a podpořit vývoj miminka s vaničkováním a poté jej královsky – miminkovsky namasírovat, třeba aby ho nebolelo bříško, nebo aby vás to ještě více sblížilo?

Takový balíček jsem pro vás do konce září 2022 připravila

V balíčku naleznete:

Akce na balíček platí do konce září 2022 a jeho cena je 1500,-! 

Více informací o jednotlivých položkách balíčku naleznete v odkaze, nebo zkráceně zde v šipce po rozbalení

Videokurz a kniha Handling a nošení dětí
Ve videokurzu a knize vás čeká 5 videí o délce jedné hodiny. Zkrátka jasně, stručně a hlavně jednoduše jak na miminko, bez zbytečného strašení. V knize pak naleznete hlubší informace, ke kterým se můžete kdykoliv vracet. Naleznete zde:

 • Nošení miminka v náručí podle věkového rozdělení.
 • Jak si být jistá při zvedání, nošení, pokládání, oblékání, přebalování, utěšování plačícího miminka, uspávání, koupání a dalších situacích.
 • Rady a vychytávky, které děti milují a vám ušetří mnoho sil a nervů a dětských proplakaných hodin! (pelíšek, hamaka, váleček kolem zad, jak dávat pást koníky, jak miminko otáčet ze zad na bříško a další).
 • Vertikální držení v náručí – vysvětlím vám, proč není škodlivé, naopak, že je naprosto přirozené.
 • Bolavé bříško – ukážeme si, jak spirálové pohyby bříška v pase pomáhají peristaltice. – Zacházení s miminkem při koupání. – Povíme si také o klokánkování – úžasnému sbližování s vaším miminkem, které pomáhá v mnoha ohledech.
 • Ukážeme si, že děti jsou aktivní nošenci a že pro správný vývoj mozku i chování potřebují vestibulární stimulaci (nošení). Děti se nosí miliony let. Nošení dětí je přirozené, miminky očekávané a zcela fyziologické. Naplňují se tak jeho základní potřeby. Vysvětlím vám mýtus, že nošením své dítě rozmazlíte.
 • A jak si ulevit, když už vás bolí ruce? Šátkem, nebo nosítkem. Přirozeným pomocníkem po staletí v péči o potomky.
 • Ukážeme si, jak uvázat šátek pro různě staré miminko a poradím vám různé „vychytávky“. Věnovat se budeme také vložení miminka do nosítka a jeho správnému nastavení.
 • Jak podpořit vývoj dítěte? Cvičení s miminkem dle věkových kategorií zaměřené přesně na ty svalové partie, které potřebuje v daný měsíc ke svému motorickému vývoji dál.
 • Nejste po porodu ve formě? Bolí vás záda? Kurz obsahuje i cviky na posílení a uvolnění zad.
 • Ukáži vám také, jak pokládat spící dítě, aby se neprobudilo
Videa vaničkování
Celý kurz je rozdělen do devíti lekcí. V devíti videích vás naučím vše potřebné ke zvládnutí základních dovedností kojeneckého plavání, zažijete spoustu legrace a uvidíte, že vaše miminko po každé lekci spokojeně usne. Potřebujete pouze miminko, vanu, videa a dobrou náladu. Nemusíte se bát, že něco pokazíte. Videa jsou natočena tak, aby to zvládl každý a já, jako virtuální instruktor vám vše hezky vysvětlím a pomůžu vám s tím. Vaničkování pomáhá vytvářet pevnou vazbu mezi rodičem a dítětem. Otužuje miminko, zlepšuje peristaltiku střev a prohlubuje spánek, podporuje chuť k jídlu, posiluje svalový aparát a přispívá tak k dobrému psychomotorickému vývoji. Vaničkování také dokáže řešit některé odchylky v psychomotorickém vývoji. Pohyb ve vodě také napomáhá odstranění různých klinických nedostatků a vadného držení těla. (Hypertonii, hypotonii, predilekci hlavičky či opožděný motorický vývoj). Další pozitivní vlivy poznáte na svém miminku sama.
Baby masáže
14 unikátních videí, podle kterých můžete masírovat své miminko Máte chuť své miminko masírovat a posílit vzájemnou blízkost se svým miminkem? Jste na správném místě. V každém videu je podrobný a přesný návod, jak se věnovat jednotlivým oblastem těla miminka. Zpočátku je dobré věnovat se jen některé části těla a až po 1. měsíci věku se můžete pustit do celkové masáže. Zde si povíme základní principy dětské masáže a poté se můžeme pustit do masírování.

 

 Užívejte si být sebevědomá máma! 

Máte zájem o akční balíček? 

Stačí vyplnit objednávkový formulář a do předmětu zadat heslo „máma“ a do zprávy pak vaší doručovací adresu. O ostatní se postaráme my a odešleme vám informace k platbě.


  [bwsgooglecaptcha bwsgooglecaptcha-148]

  Top