Úvod > Event > Červnová akce na videa vaničkování + kosmetický dárek od Weledy

Červnová akce na videa vaničkování + kosmetický dárek od Weledy

20% sleva na balíček videí vaničkování + Baby masáže jako dárek + voňavý kosmetický dáreček od Weledy

Chcete připravit miminko na letní koupání? Otužit ho, aby mu nevadila studenější voda v bazénu či v moři? Unavte a zacvičte si s miminkem ve vodě – vaničkujte dle videí! Připravili jsme pro vás akci výuková videa  plavání doma a jako dárek 14 videí, jak masírovat miminko a také voňavý dáreček od Weledy! Jak cvičit s miminkem, podpořit jeho vývoj, ale hlavně zažít něco nového a užívat si pak spokojené spící miminko?

Začít můžete s různě starými miminky. Všechna miminka začínají první lekcí, ve které se učí základy a postupují dále dle dovedností a věku. Začít mohou miminka, která mají zahojený pupíček a je jim méně než 8 měsíců.

Od 1.6.2018 do 8.6.2018 půlnoci platí sleva na balíček výukových lekcí 20% + 2 dárky.

Co vše obdržíte?

 • 9 lekcí vaničkování – cena po slevě 800,-
 • Jako dárek obdržíte přístupy k Baby masážím (14 videí jak masírovat miminko v hodnotě 500,-)
 • K tomu obdržíte jako dárek kosmetické testry od značky Weleda – Měsíčkový kojenecký krém, který chrání proti opruzeninám, Měsíčkový dětský šampon 2v1 vhodný k mytí vlásků, je jemný k očím a nepálí (ten já a mé děti milují), Růžový hydratační krém,  který chrání pokožku před prvními projevy stárnutí – něco pro nás maminky! 🙂 a Granátové jablko – regenerační sprchový krém, abychom se regenerovaly během krátké sprchy, kterou nám prcek dovolí a Mandlové tělové mléko na citlivou pokožku
 • Videa si můžete v zabezpečené sekci na internetu pouštět kdykoliv opakovaně a jak často chcete. 
 • Zaplatíte tedy 800,-, poštovné máte zdarma a k tomu dva dárky. 

Naučím vás, jak s miminkem ve vodě správně manipulovat, jak jej umýt, vyndat z vody, ukážeme si společnou koupel s miminkem. A hlavně, ukážeme si, jak s miminkem vaničkovat, tedy cvičit a podpořit tak jeho psychomotorický vývoj. Miminko si také osvojí základní „miminčí“ plavecké dovednosti, které mu mohou případně i zachránit život

Vaničkování pomáhá

 • při bolestech bříška
 • unaví miminko a prohlubuje spánek, který je pak kvalitnější
 • zvyšuje chuť k jídlu
 • posilují tělo a přesně ty svalové partie, které dítě potřebuje k dalšímu vývoji

Můžete se podívat na krátkou ukázku, co vás ve videích čeká a také na to, jak jsou videa zpracována.

Provedu vás tedy jednotlivými lekcemi, kde vám ukáži, jak s miminkem cvičit a naučit jej: splývat – udržet rovnováhu, potápět, zanořit se a orientovat pod vodou, nácvik skoku do vody, rozvíjet pocit z vody a hlavně užít si spoustu legrace se svými rodiči. Také co dělat, když se miminku ve vodě nelíbí, nebo jak s ním manipulovat při běžné hygieně, nebo jak si užít společnou koupel. Co přesně jednotlivá videa obsahují a jak jsou dlouhá se můžete podívat na informační stránku s výukovými videi.

Připojte se ke stovkám rodičům, kterým miminko krásně spinká a nebolí ho bříško.

Máte zájem o výuková videa plavání a využít slevovou akci a dostat dárek?

Stačí vyplnit objednávkový formulář a do předmětu zadat heslo „akce červen“  a sleva vám bude započítána. Do zprávy napište vaší doručovací adresu pro zaslání dárku od Weledy.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Top