Úvod > Event > Článek o kojeneckých masážích v časopise Miminko

Článek o kojeneckých masážích v časopise Miminko

Proč masírovat?

V časopise Miminko nám vyšel článek o kojeneckých masážích a masážních videích

Malý kojenec zpočátku vnímá svět prostřednictvím hmatu. Kojenecké masáže dokáží řešit mnoho problémů a tvoří nepřekonatelné pouto. Co si o masážích myslím já? Proč v ně věřím? Jak mi pomohly s mou předčasně narozenou dcerou? A proč jsem se rozhodla poskytovat video kurzy kojeneckých masáží? Tak aby každá maminka mohla své miminko dle videí masírovat. Masáže pomáhají rozvinout spánkový režim, uklidňují miminko, pomáhají od bolesti bříška, zlepšují prokrvení pokožky, posilují svaly a napětí v těle dokáží uvolnit. Snižují hladinu stresového hormonu kortizolu. Při pravidelném masírování se naladíte na své miminko a můžete dokonce vyřešit své poporodní trauma. 

Chcete si ho přečíst a získat slevu na videa? 🙂

 

Chtěli byste se také naučit masírovat své miminko s výukovými videi masáží?

Balíček 14 videí stojí 500,- a máte možnost přihlášení do uživatelské sekce kdykoliv a kdekoliv. Videa můžete pouštět opakovaně a podle nich masírovat. Jednotlivá videa se věnují určitým částem těla či problematice, která je potřeba vyřešit (bolest bříška, rýma, neklid, posílení apod.). Čtrnácté video je celková masáž k harmonizaci celého těla. 

Více o masážích se můžete dozvědět zde

Pro vás kdo správně odpoví na otázku, získá na balíček videí slevu 100,-. Stačí vyplnit kontaktní formulář a odpověď na otázku.

Otázka zní: Jak se jmenuje stresový hormon, který může mimo jiné miminku způsobovat bolest bříška? (Malá nápověda – hledejte v článku 🙂 )


  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva


   

  Top