Úvod > Event > Handling prémium + deník Mámho jako dárek

Handling prémium + deník Mámho jako dárek

Pecka balíček „MÁMA“

Procházíte proměnou v mámu? Roste vám v bříšku poklad, nebo už jej držíte v náručí? Chcete se na miminko připravit, vědět, jak s ním zacházet, tak, aby mu to bylo příjemné a bylo spokojené a zdravé? Chcete zažít legraci a podpořit jeho vývoj s vaničkováním a poté jej královsky – miminkovsky namasírovat, třeba aby ho nebolelo bříško, nebo aby vás to ještě více sblížilo?  Vaše společné magické chvíle vám pomůže zachovat deník Mámho. 

Takový pecka balíček jsem pro vás do konce měsíce připravila. 

V balíčku naleznete:

[ngg src=“galleries“ ids=“6″ display=“basic_imagebrowser“ ajax_pagination=“1″]

Akce na balíček platí do 31. 10. 2018 a jeho cena je 1500,-! 

Více informací o jednotlivých položkách balíčku naleznete v odkaze, nebo zkráceně zde v šipce po rozbalení

Videokurz a kniha Handling a nošení dětí
Ve videokurzu a knize vás čeká 5 videí o délce jedné hodiny. Zkrátka jasně, stručně a hlavně jednoduše jak na miminko, bez zbytečného strašení. V knize pak naleznete hlubší informace, ke kterým se můžete kdykoliv vracet. Naleznete zde:

 • Nošení miminka v náručí podle věkového rozdělení.
 • Jak si být jistá při zvedání, nošení, pokládání, oblékání, přebalování, utěšování plačícího miminka, uspávání, koupání a dalších situacích.
 • Rady a vychytávky, které děti milují a vám ušetří mnoho sil a nervů a dětských proplakaných hodin! (pelíšek, hamaka, váleček kolem zad, jak dávat pást koníky, jak miminko otáčet ze zad na bříško a další).
 • Vertikální držení v náručí – vysvětlím vám, proč není škodlivé, naopak, že je naprosto přirozené.
 • Bolavé bříško – ukážeme si, jak spirálové pohyby bříška v pase pomáhají peristaltice. – Zacházení s miminkem při koupání. – Povíme si také o klokánkování – úžasnému sbližování s vaším miminkem, které pomáhá v mnoha ohledech. 
 • Ukážeme si, že děti jsou aktivní nošenci a že pro správný vývoj mozku i chování potřebují vestibulární stimulaci (nošení). Děti se nosí miliony let. Nošení dětí je přirozené, miminky očekávané a zcela fyziologické. Naplňují se tak jeho základní potřeby. Vysvětlím vám mýtus, že nošením své dítě rozmazlíte.
 • A jak si ulevit, když už vás bolí ruce? Šátkem, nebo nosítkem. Přirozeným pomocníkem po staletí v péči o potomky.
 • Ukážeme si, jak uvázat šátek pro různě staré miminko a poradím vám různé „vychytávky“. Věnovat se budeme také vložení miminka do nosítka a jeho správnému nastavení.
 • Jak podpořit vývoj dítěte? Cvičení s miminkem dle věkových kategorií zaměřené přesně na ty svalové partie, které potřebuje v daný měsíc ke svému motorickému vývoji dál.
 • Nejste po porodu ve formě? Bolí vás záda? Kurz obsahuje i cviky na posílení a uvolnění zad.
 • Ukáži vám také, jak pokládat spící dítě, aby se neprobudilo
Videa vaničkování
Celý kurz je rozdělen do devíti lekcí. V devíti videích vás naučím vše potřebné ke zvládnutí základních dovedností kojeneckého plavání, zažijete spoustu legrace a uvidíte, že vaše miminko po každé lekci spokojeně usne. Potřebujete pouze miminko, vanu, videa a dobrou náladu. Nemusíte se bát, že něco pokazíte. Videa jsou natočena tak, aby to zvládl každý a já, jako virtuální instruktor vám vše hezky vysvětlím a pomůžu vám s tím. Vaničkování pomáhá vytvářet pevnou vazbu mezi rodičem a dítětem. Otužuje miminko, zlepšuje peristaltiku střev a prohlubuje spánek, podporuje chuť k jídlu, posiluje svalový aparát a přispívá tak k dobrému psychomotorickému vývoji. Vaničkování také dokáže řešit některé odchylky v psychomotorickém vývoji. Pohyb ve vodě také napomáhá odstranění různých klinických nedostatků a vadného držení těla. (Hypertonii, hypotonii, predilekci hlavičky či opožděný motorický vývoj). Další pozitivní vlivy poznáte na svém miminku sama.
Baby masáže
14 unikátních videí, podle kterých můžete masírovat své miminko Máte chuť své miminko masírovat a posílit vzájemnou blízkost se svým miminkem? Jste na správném místě. V každém videu je podrobný a přesný návod, jak se věnovat jednotlivým oblastem těla miminka. Zpočátku je dobré věnovat se jen některé části těla a až po 1. měsíci věku se můžete pustit do celkové masáže. Zde si povíme základní principy dětské masáže a poté se můžeme pustit do masírování.
Deník Mámho
Být mámou je to nejkrásnější v životě ženy. Opravdu to není jen klišé, mohla bych o tom vyprávět! A nejen já…Změní se vám přístup k životu, hodnoty a priority. Cesta to není vždy jednoduchá, ale je krásná. Já sama jsem si touto změnou prošla vlastně třikrát. A proto vím, jak rychle vše uteče a že člověk po čase na vše zapomíná. Proto se zrodil nápad deníku. Deník Mámho vám pomůže si tyto vzpomínky a proměnu zachytit a uchovat. A já vás na té vaší cestě budu provázet a pomohu vám dodat sebedůvěru v nové mateřské roli. V deníku je prostor pro vaše vzpomínky, zkušenosti, ale také pokroky vašeho drobečka. Prostě tím nej z každého dne. Uchováte si tak vzpomínky a čas, protože ten neskutečně letí. A s dětmi to platí dvojnásob. Najednou před vámi bude stát váš životní parťák a vy se budete ptát: „Kde je to miminko, které mi změnilo život a udělalo mě lepší?!“

 

Dnes si objednáte, za dva dny máte balíček doma. Užívejte si být máma! Udělejte sobě i miminku radost, bude to stát za to. 

Máte zájem o akční balíček? 

Stačí vyplnit objednávkový formulář a do předmětu zadat heslo „máma“ a do zprávy pak vaší doručovací adresu. 

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Top