Úvod > Event > Jak se připravit na miminko? Dvoudenní seminář 3.-4.11.2018

Jak se připravit na miminko? Dvoudenní seminář 3.-4.11.2018

Jste těhotná a připravujete se na miminko? 

Podívejte se na dvoudenní seminář od žena.je, kde budu spolu s dalšími přednášejícími hovořit a učit vás vaničkovat s miminkem. Během semináře ochutnáte několik zajímavých témat z oblasti zdravého životního stylu, dozvíte se trendy v péči o děti a nakousnete i alternativní směry, kterými se můžete ubírat. 

Jak se připravit na miminko se koná 3.-4. listopadu 2018 ve Svojeticích u Říčan. 

Pro koho je seminář určen

Pro Vás, nastávající maminku, která se chce dobře připravit na porod a na své děťátko. Pomůže Vám se zorientovat v nepřeberném množství informací, ukáže Vám možnosti v péči o sebe a Vaše děťátko. Dá Vám možnost potkat jiné nastávající maminky, které mají stejné starosti a obavy jako Vy. Počet účastníků je 20.

Co Vás čeká?

Sobota – 3. listopadu 2018​ ( 10.00 – 18.00 )

  • Feng Shui – bydlení s lehkostí a radostí
  • (Bez)plenkování – péče o hygienu miminek
  • Cvičení pro šťastné těhotenství I.
  • Transformační síla porodu

Neděle – 4. listopadu 2018​ ( 09.00 – 17.00 )

 

Kde se bude seminář konat?

Master Horse Club Svojetice – U Šajby 194, 251 65  Svojetice

Nově zrekonstruovaný areál Master Horse Club leží u lesa na okraji obce Svojetice poblíž Říčan u Prahy. V okolí areálu je překrásná příroda, je zde nespočet lesních cest, krásná údolí s potůčky a v sousedství areálu se nachází národní přírodní rezervace Voděradské bučiny.
Seminář bude probíhat v prostorách moderní a stylové restaurace, kde nám atmosféru zpříjemní krbový oheň a výhled z prosklené restaurace na barevnou přírodu podzimu.
Ubytování je zajištěno ve dvojlůžkových pokojích. Za příplatek možno zajistit jednolůžkový pokoj.  Parkování možné přímo v areálu zdarma. Bezplatná Wi-Fi síť k dispozici.

Já i další přednášející se na vás budeme těšit. 

Více informací a přihlášku nalezete na žena.je

Top