Úvod > Event > Jarní akce na videa vaničkování

Jarní akce na videa vaničkování

Akce – 40% sleva na instruktážní videa vaničkování + Baby masáže jako dárek + deník Mámho jako dárek!

Jaro je tu, hurá!  Co s miminkem vaničkovat, zacvičit, užít si legraci a unavit jej? Vaničkujte dle videí! Připravili jsme pro vás akci na instruktážní videa vaničkování doma ve vaně a jako dárek 14 videí, jak masírovat miminko a deník Mámho! Při vaničkování si miminko zacvičí, podpoří se jeho vývoj, ale hlavně zažijete něco nového a pak si užijete spokojené spící miminko. To vše naleznete ve videích. Váše zážitky, či pokroky drobečka si můžete zaznamenávat do deníku a uchovat tak krásné chvíle a milníky v životě miminka. 

Začít můžete s různě starými miminky. Všechna miminka začínají první lekcí, ve které se učí základy a postupují dále dle dovedností a věku. Začít mohou miminka, která mají zahojený pupíček a je jim méně než 8 měsíců.

Od 23.3.2019 do 31.3.2019 půlnoci platí sleva na balíček výukových lekcí 40%.

Co vše za cenu 600,- obdržíte?

  • Instruktážní videa vaničkování v hodnotě 1000,- (9 videí).
  • A jako dárek obdržíte přístupy k Baby masážím (14 videí jak masírovat miminko) v hodnotě 500,- 
  • A další dárek deník Mámho! Do kterého si můžete zapisovat společné zážitky, pokroky vašeho drobečka po celé tři nejdůležitější roky jeho života. 
  • Videa si můžete v zabezpečené sekci na internetu pouštět kdykoliv opakovaně a jak často chcete. 

Naučím vás, jak s miminkem ve vodě správně manipulovat, jak jej umýt, vyndat z vody, ukážeme si společnou koupel s miminkem. A hlavně, ukážeme si, jak s miminkem vaničkovat, tedy cvičit a podpořit tak jeho psychomotorický vývoj. Miminko si také osvojí základní „miminčí“ plavecké dovednosti, které mu mohou případně i zachránit život

Vaničkování pomáhá

  • při bolestech bříška
  • unaví miminko a prohlubuje spánek, který je pak kvalitnější
  • zvyšuje chuť k jídlu
  • posilují tělo a přesně ty svalové partie, které dítě potřebuje k dalšímu vývoji
  • pravidelným cvičením dokáže odstranit odchylky ve vývoji a špatné držení těla
  • při predilekci hlavičky, slabém břišním svalstvu či slabém šíjovém svalstvu, které je důležité ke správnému prvnímu vzpřímení

Můžete se podívat na krátkou ukázku, co vás ve videích čeká a také na to, jak jsou videa zpracována.

Provedu vás tedy jednotlivými lekcemi, kde vám ukáži, jak s miminkem cvičit a naučit jej: splývat – udržet rovnováhu, potápět, zanořit se a orientovat pod vodou, nácvik skoku do vody, rozvíjet pocit z vody a hlavně užít si spoustu legrace se svými rodiči. Také co dělat, když se miminku ve vodě nelíbí, nebo jak s ním manipulovat při běžné hygieně, nebo jak si užít společnou koupel. Co přesně jednotlivá videa obsahují a jak jsou dlouhá se můžete podívat na informační stránku s výukovými videi.

Připojte se ke stovkám rodičům, kteří se svým miminkem vaničkují a miminko pak krásně spinká a nebolí ho bříško.

Máte zájem o výuková videa plavání a využít slevovou akci a dostat dárky?

Stačí vyplnit objednávkový formulář. Finální cena je 600,- (včetně poštovného pro zaslání deníku).

 

 

 

Handling a nošení dětí kniha a videokurz

Nabízím vám ucelený přístup, jak zacházet s miminkem v souladu s jeho potřebami, založený na poznatcích z kinestetiky, vědy zabývající se pohybovými dovednostmi, a z fyzioterapie a založený také na antropologickém bádání v péči o dítě. Poznatky kořením svými zkušenostmi maminky a lektorky. K daným tématům jsou i praktická videa, která si můžete v zabezpečené sekci na internetu se svými přístupovými hesly pouštět.

Podívejte se zde
Top