Úvod > Event > Křest knížky a společné setkání v Praze

Křest knížky a společné setkání v Praze

Uvidíme se a společně knihu pokřtíme?

Protože by tak nějak bylo na čase začít zajišťovat křest, tak mě napadlo, že bych to pojala tentokrát jinak. A vlastně bych vás, ty, které byste chtěly přijít, ráda pozvala na úplně normálně nenormální setkání s úplně obyčejnou mámou a prostě si povídaly. Co vy na to? A v rámci toho tam společně pokřtíme knížku Jak se zbavit plenek a všechny se tak stanete kmotrami. Dobrý ne? Knihu si budete moci i na místě koupit, nebo, pokud ji už budete mít, tak vám ji ráda podepíši. 

Kniha by měla vyjít 27.5. (Pokud se v tiskárně něco nestane, což bohužel dobře znám), tak bych si dala rezervu a vybrala termín začátkem června. Taky budu balit stovky (ano, můžu říct stovky, uff a jsem za to nesmírně vděčná) knih právě po 27.5., tak se můžete těšit na „vorvanou“ Vandu jako borůvku. Ale bábovku vám upeču, to jsem slíbila, přes to vlak nejede.

Tak mi pište, kdo byste rád dorazil a já to celé naplánuji a zarezervuji nám nějaké pěkné místo.

A asi tedy počet omezený, bohužel. Což mě trošku mrzí, ale na druhou stranu dělat klasický křest v knihkupectví, stát tam za stolem a stejně bych to musela zařídit celé sama, tak si to uděláme hezčí ne? 

Kdo byste se se mnou rád viděl a dorazil, napište mi email (vschreierova@gmail.com) a připište i který termín by se vám hodil víc. Pár dní si budu dělat seznam a poté bychom si potvrdily termín a místo. 

Vybírejte z termínů sobota 8.6. nebo pondělí 10.6.2019

Těším se na vás. Moc!

Top