Úvod > Event > Předprodej nové knihy Jak se zbavit plenek

Předprodej nové knihy Jak se zbavit plenek

Představuji vám novinku, knížku

JAK SE ZBAVIT PLENEK 

DEFINITIVNĚ, BEZ STRESU A „VYSAZOVÁNÍ“

Kdysi jsem se dozvěděla o indiánech a jejich způsobu „odplenkování“. A celá ta plenkohitparáda se mi propojila. Neustálé hlídání, zda se dítěti zrovna nechce, opakované vysazování na nočník, používání nočníku, který zahraje, když do něj spadne „výtvor“… a další opravdu fajn věcičky a triky, které ale fungují teprve tehdy, až je dítě na odplenkování zralé. Což bývá u každého dítěte jinak, a proto je potřeba k celé situaci přistupovat individuálně.

V knížce vám proto ukážu, jak poznat, že je dítě zralé. Vysvětlím vám tuto metodu a poskytnu informace, jak postupovat při odplenkovávání, jak řešit různé problémy, které mohou nastat. Také si můžete přečíst některé vybrané modelové příběhy rodičů, již tuto metodu zvolili. Roky jsem sbírala informace při konzultacích s rodiči a vytvořila tak ucelenou indiánskou metodu odplenkování.

Nejvtipnější zpětná reakce na tuto metodu, kterou mi poslala jedna ze spokojených maminek

Takže jenom chci poslat jedno velký DÍKY. Protože když si představim, že bych od roku “vysazovala” a byla z toho 3/4 roku na nervy, tak sem ráda, že sem to udělala takhle a 3/4 roku jsem jen poslouchala kecy svojí mámy 😀 

Vše o knize, obsah, fotky, objednávkový formulář a přesné informace, co v knize najdete i s její pdf ukázkou.
Naleznete zde 🙂

Pokud byste měli zájem o spolupráci, napište mi. Pokud máte web věnující se péči o děti, či píšete blog, články, nebo máte Instagramový účet, který je sledován maminkami, budu ráda, když mi o sobě napíšete. A třeba se společně domluvíme. A nebojte se, i když jste třeba „malá rybka“ ve velkém moři sociálních sítí, napište mi i tak. Vím, že takové profily bývají velmi zajímavé a jsou dělané s láskou.

     

    Top