Úvod > Event > Prostory pro kurzy a nové pracovní místo Péče o miminko – vaničkování

Prostory pro kurzy a nové pracovní místo Péče o miminko – vaničkování

Otevřeli jsme nové prostory Péče o miminko – vaničkování

Místo pro kurzy a setkávání s vámi

Letos na podzim jsme se rozrostli nejen o novou knížku Tátovi a taky mámě, ale také o nové prostory, ve kterých jsem odstartovala práci již začátkem října. Musím říct, že se mi tu pracuje krásně a už se moc těším, až Vás sem začnu zvát na osobní kurzy a obzvláště pak na novinku – PŘEDPORODNÍ KURZ – na který se strašně moc těším! 

A jak to u nás vypadá? 

Máme tu záchod, chodbu, koupelnu, kuchyňku, kde vám připravím dobrou kávu, nebo čaj a pak hlavní místnost s obří pohodlnou pohovkou a křesly kolem. Dále je můj pracovní stůl, knihovna a velký sklad knížek a balícího „materiálu“, protože veškerá expedice knížek probíhá nyní odsud. Jediné, co jsem chtěla, je, abyste se zde cítily příjemně a probraly jsme tu všechny ty „holčičí“ záležitosti a měly jste pocit, že roli mámy zvládnete levou zadní. 

Hyneček chodí do školky

A máma zase „naplno“ pracuje 🙂 Ano, všechny tři děti ráno doprovodíme do školky a školy a pak pracuji. Jezdím za maminkami domů na osobní lekce vaničkování, handlingu či nošení dětí v šátku a nosítku, nebo pracuji z „kanceláře“ a vyřizuji objednávky videokurzů nebo knížek. Pššt a také pomalu začínám pracovat, možná spíše přemýšlet o další knížce. Protože tuším, že by se Vám – maminkám, mohla hodit 🙂 Vždy jste mojí inspirací a zároveň učebnicí. Díky Vám jsem mohla otevřít tyto prostory a vděčím Vám za možnost posunout svou práci dál. Děkuji! 

Vanda S. 

 

 

Top