Úvod > Event > Už je na světě! Kniha Jak se zbavit plenek

Už je na světě! Kniha Jak se zbavit plenek

Hurá! Vyklubala se! 

Z tiskárny konečně dorazila knížka Jak se zbavit plenek! 

Přemýšlíte, jak si poradíte s plenkami? Vysazovat? Od kdy? Víte, kdy je dítě skutečně zralé na odplenkování? Už na vás tlačí okolí? Nebo slýcháte, že vy už jste dávno byli bez plen? Hoďte se do pohody! Všechno má být hlavně s rozumem! A proto odplenkování dle indiánské metody funguje. Je totiž přirozené. Bez stresu, vysazování a hlídání časů. 

S touto metodou může být vaše dítě, pokud je zralé, odplenkování již během pár dní. V knize Jak se zbavit plenek vám vysvětlím, co tato metoda obnáší, ukáži vám znaky, které signalizují, že máte zelenou pro zahození plenky. Provedu vás od prvního dne po následující a vše vám vysvětlím. Podpořím vás v období, které není úplně jednoduché, protože ve vašem drobečkovi se již začíná probouzet opravdový človíček a stále častěji můžete na vše slýchat jemné, ale důrazné „NE“.! Jak si poradit s obdobím vzdoru? Jak řešit různé problémy, které v odplenkování mohou nastat? 

Podívejte se na knihu, její ukázku, ale také i na recenze rodičů, kteří touto cestou odplenkovali a vytřeli tak všem babičkám zrak 🙂 

Více o knize a její prodej
Zde

 

Top