Úvod > Event > Vanda, Mámho, Mámě a Handling na Dyzajn Marketu

Vanda, Mámho, Mámě a Handling na Dyzajn Marketu

15. – 16.9.2018 budeme na Dyzajn marketu v Praze

sobota a neděle od 10:00 do 19:00

Kdo?

No, bude nás tam hodně, na Dyzajn marketu to žije. Těšit se můžete na 180 českých i zahraničních autorských tvůrců, kteří svou práci dělají s láskou a je to znát. 

My tam budeme také! Pro vás rodiče, aby vaše soužití bylo zkrátka TOP. Bez zbytečných bubáků, jen s co nejvíce pravdivými informacemi.

Těšit se na vás bude

Můžeme si spolu povídat o vaničkování, péči o miminko, nošení, nebo vůbec jak na malé děti. Tak, jako jsme si povídali na Baby Festu Sázava. Budu tam s sebou mít designového měsíčkového krasavce – deník Mámho. Je jenom pro vás, těhulky, maminky a umí zachytit tři roky vašeho společného života, nového světa a změnu ženy v matku. Uchová vzpomínky, které tak moc letí a dodá ještě mnohem víc. Jeho kámoška, kniha Mámě je plná optimismu a informací, které maminky a rodiče nejvíce řeší. Kniha Handling a nošení dětí zase dodá potřebnou jistotu se zacházením s těmi nejmenšími, naučí vás, jak je nosit, vysvětlí proč je to dobré a naučí vás jak uvázat šátek, nebo nosítko. 

Všechny knihy si můžete na marketu prohlédnout a také zakoupit za speciální ceny. 

Máte rádi maličkosti, ale i velké věci, které jsou dělané s láskou a nadšením? Pak mají teprve ten pravý náboj! Podívejte se na všechny vystavující. Seznam naleznete zde. Čeká vás přes 180 českých i zahraničních dyzajnérů, workshopy, koncerty a DJs, divadla pro děti i tvůrčí dětský koutek, skvělé jídlo a pití. To vše bezbariérově a zdarma.

Kde?

Na náměstí Václava Havla, Praha 1. 

Těším se na vás!

 

Top