Úvod > Event > Vánoční akce na videa vaničkování

Vánoční akce na videa vaničkování

Vánoční akce – 40% sleva na instruktážní videa vaničkování + Baby masáže jako dárek!

Přemýšlíte o dárku pro svou drahou polovičku, nebo kamarádku či dceru, která má malé miminko? Víte, že nejkrásnější dárek, který může rodič svému dítěti dát je společně strávený čas. To žádná pískací „hrajda“ nenahradí. Věnujte jim možnost zažít legraci, unavit a posílit miminko! Nebo si „naježte“ spokojené miminko vy 🙂 

Vaničkujte dle videí! Připravili jsme pro vás akci na instruktážní videa vaničkování doma ve vaně a jako dárek 14 videí, jak masírovat miminko! Při vaničkování si miminko zacvičí, podpoří se jeho vývoj, ale hlavně zažijete něco nového a pak si užijete spokojené spící miminko. To vše naleznete ve videích. 

Začít můžete s různě starými miminky. Všechna miminka začínají první lekcí, ve které se učí základy a postupují dále dle dovedností a věku. Začít mohou miminka, která mají zahojený pupíček a je jim méně než 8 měsíců.

Od 8.12.2019 do 23.12.2019 půlnoci platí sleva na balíček výukových lekcí 40%.

Co vše za cenu 600,- obdržíte?

 • Instruktážní videa vaničkování v hodnotě 1000,- (9 videí).
 • A jako dárek obdržíte přístupy k Baby masážím (14 videí jak masírovat miminko) v hodnotě 500,- 
 • Videa si můžete v zabezpečené sekci na internetu pouštět kdykoliv opakovaně a jak často chcete. 

Naučím vás, jak s miminkem ve vodě správně manipulovat, jak jej umýt, vyndat z vody, ukážeme si společnou koupel s miminkem. A hlavně, ukážeme si, jak s miminkem vaničkovat, tedy cvičit a podpořit tak jeho psychomotorický vývoj. Miminko si také osvojí základní „miminčí“ plavecké dovednosti, které mu mohou případně i zachránit život

Vaničkování pomáhá

 • při bolestech bříška
 • unaví miminko a prohlubuje spánek, který je pak kvalitnější
 • zvyšuje chuť k jídlu
 • posilují tělo a přesně ty svalové partie, které dítě potřebuje k dalšímu vývoji
 • pravidelným cvičením dokáže odstranit odchylky ve vývoji a špatné držení těla
 • při predilekci hlavičky, slabém břišním svalstvu či slabém šíjovém svalstvu, které je důležité ke správnému prvnímu vzpřímení

Můžete se podívat na krátkou ukázku, co vás ve videích čeká a také na to, jak jsou videa zpracována.

Provedu vás tedy jednotlivými lekcemi, kde vám ukáži, jak s miminkem cvičit a naučit jej: splývat – udržet rovnováhu, potápět, zanořit se a orientovat pod vodou, nácvik skoku do vody, rozvíjet pocit z vody a hlavně užít si spoustu legrace se svými rodiči. Také co dělat, když se miminku ve vodě nelíbí, nebo jak s ním manipulovat při běžné hygieně, nebo jak si užít společnou koupel. Co přesně jednotlivá videa obsahují a jak jsou dlouhá se můžete podívat na informační stránku s výukovými videi.

Připojte se ke stovkám rodičům, kteří se svým miminkem vaničkují a miminko pak krásně spinká a nebolí ho bříško.

Máte zájem o výuková videa plavání a využít slevovou akci s dárkem?

Stačí vyplnit objednávkový formulář. Finální cena je 600,-. Akce platí do 23.12. a ještě ten den budete mít přístupová hesla u sebe. Nemusíte čekat na doručení poštou. 

   

  Můžete se také podívat na záznam ze Snídaně s Novou

   

  Handling a nošení dětí kniha a videokurz

  Nabízím vám ucelený přístup, jak zacházet s miminkem v souladu s jeho potřebami, založený na poznatcích z kinestetiky, vědy zabývající se pohybovými dovednostmi, a z fyzioterapie a založený také na antropologickém bádání v péči o dítě. Poznatky kořením svými zkušenostmi maminky a lektorky. K daným tématům jsou i praktická videa, která si můžete v zabezpečené sekci na internetu se svými přístupovými hesly pouštět.

  Podívejte se zde
  Top