Úvod > Event > „Naježte“ spokojené miminko – balíček MÁMA A TÁTA

„Naježte“ spokojené miminko – balíček MÁMA A TÁTA

Darujte lásku, darujte spokojené miminko

Přemýšlíte nad vánočním dárkem? Stanete se rodiči, nebo se vám miminko už narodilo? Buďte v „tom“ spolu, na jedné vlně. Pro maminky jsem připravila knihu o video kurz, jak pečovat o miminko, co potřebuje, co mu dělá dobře a pro tatínky pod stromeček knihu Tátovi. 

Udělejte radost nastávajícímu tatínkovi ale také sobě!

Vtipná kniha o tom, co vás čeká, jak to zvládnout s grácií, pochopením jeden pro druhého a hlavně, jak se nebát pečovat o malé miminko – společně. Kniha Tátovi a taky mámě plus kniha Handling a nošení dětí s videokurzem jak pečovat o malé miminko – jak jej nosit, koupat, přebalovat, zkrátka jak s ním zacházet a jak a proč jej nosit v náručí či na svém těle v šátku či nosítku. 

Přečtěte si, co o knihách a videokurzu říkají rodiče

Nikdy jsem nebyla na ty „mateřské“ knihy, natož cpát chlapovi něco takového. Musím říct, že tato kniha je pojatá s neskutečným nadhledem a humorně vystihuje situace, které vás čekají. Občas jsme ji s přítelem četli společně a jen po sobě házeli očko, že to tak taky máme a cítili jsme se hned líp. Rozhodně nás podpořila v těžkých chvílích a dodala potřebnou energii. Vando děkuji!
Zuzana Trnková - ke knize Tátovi
Určitě jste už jako já zažila: „Ty jsi máma, ty víš, co máš dělat? A určitě už jste zažil: „Můžeš mi prosím tě pomoct, nestůj tam tak a nekoukej!“. A určitě jste zažili: „Sakra, co máme dělat?“. A jestli ne, tak vás to čeká a my musíme říct, že tahle knížka a videokurz vám dodá všechny základní informace, nic zbytečného navíc. Pomůže, poradí, ale také rozesměje. Děkujeme za ní! Monča, Pavel a malá Terezka
Monika, Pavel a Terezka Fialovi o knize a videokurzu Handling
S velkým zaujetím jsem si přečetl něco „normálního“ o tom, jak se připravit na to, co nás čeká. Některé praktické kapitoly jsem četl až za „chodu“ a dost mi pomohly. Lépe jsem se také dokázal vcítit do mé ženy, protože to je vážně jízda. Kniha mi dala i nové pohledy na různé situace, díky ní svou dcerku nosím v nosítku a jsme docela sehraní. Knihu všem rodičům doporučuji. Tomáš K.
Tomáš Kohout o knize Tátovi

V balíčku naleznete

 • Velmi úspěšnou knihu a videokurz Handling a nošení dětí, které pomohou pochopit potřeby miminka, poví vám, jak s ním zacházet, jak jej nosit, chovat, pomoci od bolavého bříška a také jak jej nosit v šátku či nosítku.
 • Novinku, knihu Tátovi a taky mámě, která otevře svět rodičovství, poodhalí mužům jak pečovat o miminko, a maminkám dodá nadhled a jistotu. Společně se u ní zasmějete a načerpáte mnoho cených informací v péči o děti. 

Cena balíčku

Dvě knihy a videokurz včetně poštovného stojí 1100,-

Garantujeme doručení do Vánoc. S nákupem však neotálejte 🙂 Pokud byste si přáli věnování, napište mi jej do zprávy, ráda vám jej do knihy napíši. 

Být mámou je ta nejkrásnější věc na světě, ne vždy je to ale snadné, hlavně na začátku. Jako trojnásobná máma to vím, a proto pro maminky dělám to, co tenkrát chybělo mně. A ze všech kurzů, knih a přednášek vím, že to nechybělo tenkrát jenom mně. Ale takřka každé novopečené mamince. Přitom stačí tak málo. Stačí jistota, pár vědomostí, jak pečovat o miminko, probuzená intuice a také smysl pro humor, který pomůže tam, kde „kapičky proti prdíkům“ nepomůžou. 

Objednávkový formulář

V případě, že máte zájem vánoční balíček, vyplňte formulář.

Do předmětu prosím napište „vánoce“ a do zprávy poté doručovací adresu a zda si budete přát věnování – a jaké 🙂

O vše ostatní se postaráme my. Pošleme vám informační email s instrukcemi k platbě a jakmile bude částka přijata, balíček s láskou odešleme. 


  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva


   

   

  Top