Úvod > Event > Velká Vánoční akce na výuková videa vaničkování + 4 dárky

Velká Vánoční akce na výuková videa vaničkování + 4 dárky

Akce na balíček videí vaničkování + dárky zdarma: kniha Mámě + kosmetický balíček od Weledy + videa Baby masáží + 2 hračky do vody + poštovné v ceně3) poloha_na_bříšku_ po_4_mesici_2

Připravili jsme pro vás akci na výuková videa kojeneckého plavání a čtyři krásné dárky k tomu. Jak plavat se svým miminkem nejen doma ve vaně, ale i v bazénu?

Začít můžete s různě starými miminky. Všechna miminka začínají první lekcí, ve které se učí základy a postupují dále dle dovedností a věku. 

Od 24.11.2017 do 1.12.2017 půlnoci platí akce na balíček výukových lekcí + 4 dárky (v hodnotě více než 800,- Kč)

Cena za videa vaničkování (9 lekcí): 990,-

K tomu obdržíte jako dárek:

 • knihu Mámě – Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho. Knížka, která je plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o miminko a děti. Knížka vám ukáže, jak roli matky zvládnout s grácií a make-upem. Hodnota knihy v knihkupectví i u nás na webu je 299,-. V ceně je i poštovné a balné. 
 • kosmetické testry od kosmetické značky Weleda (Měsíčkový kojenecký krém, který chrání proti opruzeninám, Měsíčkový dětský šampon 2 v 1, který vaše miminko umyje od hlavy až k patě, Růžový hydratační krém,  který chrání pokožku před prvními projevy stárnutí – něco pro nás maminky! 🙂 a Granátové jablko – regenerační sprchový krém, abychom se regenerovaly během krátké sprchy, kterou nám prcek dovolí a Mandlové tělové mléko na citlivou pokožku. K tomu ještě poukaz na nákup produktů Weleda se slevou 15% na celý nákup!
 • A jako další dárek obdržíte přístupy k Baby masážím (14 videí jak masírovat miminko) v hodnotě 500,- 
 • Dvě hračky do vody – vandalepky – lehké, padnoucí přesně do dětské ručičky. Plavou na vodě a drží na stěně vany či kachličkách v koupelně. Nejlepší hračka do vody!

Ve videích vás naučím, jak s miminkem ve vodě správně manipulovat, jak jej umýt, vyndat z vody, ukážeme si společnou koupel s miminkem. A hlavně, ukážeme si, jak s miminkem vaničkovat, tedy cvičit a podpořit tak jeho psychomotorický vývoj. Miminko si také osvojí základní „miminčí“ plavecké dovednosti, které mu mohou případně i zachránit život

Vaničkování pomáhá

 • při bolestech bříška
 • unaví miminko a prohlubuje spánek, který je pak kvalitnější
 • zvyšuje chuť k jídlu
 • posilují tělo a přesně ty svalové partie, které dítě potřebuje k dalšímu vývoji

Můžete se podívat na krátkou ukázku, co vás ve videích čeká.

Provedu vás tedy jednotlivými lekcemi, kde vám ukáži, jak s miminkem cvičit a naučit jej: splývat – udržet rovnováhu, potápět, zanořit se a orientovat pod vodou, nácvik skoku do vody, rozvíjet pocit z vody a hlavně užít si spoustu legrace se svými rodiči. Také co dělat, když se miminku ve vodě nelíbí, nebo jak s ním manipulovat při běžné hygieně, nebo jak si užít společnou koupel. Co přesně jednotlivá videa obsahují a jak jsou dlouhá se můžete podívat na informační stránku s výukovými videi.

Máte zájem o výuková videa plavání a využít akci a dostat dárky?

Stačí vyplnit objednávkový formulář a do předmětu zadat heslo „vanoce“. Do zprávy poté vyplňte doručovací adresu pro zaslání dárků! (Poštovné hradíme my!)

Pokud máte videa jako dárek k Vánocům pro kamarádku, ženu či kamarádku, napište nám to! Vystavíme vám poukaz s přihlašovacími údaji přímo pro obdarovaného. 

O vše ostatní se postaráme a pošleme dárky na vámi zaslanou adresu!

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Top