Úvod > Online osobní předporodní konzultace

Online osobní předporodní konzultace

RÁDA BYSTE OSOBNĚ PROBRALA VAŠE OTÁZKY?

VYUŽIJTE MOŽNOST OSOBNÍ KONZULTACE

Předporodní kurz vám prozradí mnoho informací, které si každá maminka sama urovná v hlavě. Mohou však vyvstat nové otázky, nemusí být jedna, může jich být celá řada a také můžete mít pocit, že byste je ráda s někým probrala.

 • Odpovím vám na vaše dotazy
 • Probereme vše, co by vás zajímalo
 • Pomohu vám sestavit porodní plán, který bude sedět přímo vám na míru.
 • Výstupem je pěkně strávený čas, probrané vaše otázky, trošku větší představa o tom, jak to celé bude a daleko větší sebevědomí. 

DOLAĎTE POSLEDNÍ OTÁZKY V POHODLÍ DOMOVA

Jak konzultace probíhá?

 • V daný termín a čas se připojíte pomocí odkazu, který vám zašlu. (Stačí vám chytrý telefon, případně počítač s kamerou a připojení k internetu). 
 • Konzultace není časově omezena, bude končit jakmile probereme veškeré věci, které by vás zajímaly. 
 • V průběhu konzultace tvořím zápisky, ze kterých pro vás následně sestavím porodní plán, který by vám mohl sedět. Ten vám následně zašlu předpřipravený do emailu a na vás již bude doplnit zbývající údaje. (Jméno, bydliště apod.) Případně dokument můžete použít k vytvoření svého vlastního porodního plánu. 

Pokud byste měla zájem o konzultaci a neměla pořízení předpordní kurz není to probém. 🙂 Nicméně je to samozřejmě lepší, protože vám odpoví na spoustu otázek, které bychom následně mohly společně probrat v jiném daleko větším směru. 

V případě zájmu vyplňte objednávkový formulář

  Od Vandy jsem si pořídila předporodní kurz a byla jsem moc spokojená. Domluvily jsme se na následné konzultaci a vytvoření porodního plánu. Moc Vandě děkuji za všechen čas, který mi věnovala, pomohla mi utřídit si myšlenky a vlasntě se díky ní na celý porod daleko více těštím.
  Denisa Kováčová
  nastávající maminka
  Moc děkujeme za skvělý předporodní kurz. Myslím, že v době pandemie je váš online kurz skvělou volbou. Podívali jsme se na vida s manželem z pohodlí domova a mohli jsme se k některým tématům vrátit, když bylo potřeba. Přestože jsem měla o porodu již něco zjištěného, byl pro mě kurz velmi užitečný a myslím, že mě dobře připravil na to, co nás čeká. Oceňuji zejména vaše zkušenosti z praxe a srozumitelný lidský přístup. Děkujeme Vando a přejeme mnoho úspěchů. Sandra a Martin
  Sandra Sudrich
  nastávající maminka
  Vandi, nesmírně děkuji. Nevím díky všemu čemu, ale porod proběhl přesně podle mého přání a já vím, že to bylo i díky tobě. Děkuji, že jsem tě mohla poznat, hrozně moc jsi mi dala.
  Patricie K.
  již maminka
  Moc se na Vás těším. Vanda S.
  Top