Header Image

Focení miminek

Focení novorozenců a miminek u vás doma

navrh9b

Proč s novorozencem či miminkem na focení dojíždět? Proč by fotograf nemohl přijet přímo k vám domů a focení si užít? Nebýt ve stresu, kdy a kde budete krmit a podobně?

vanda-foceni-miminek-10denn

Kompletní nabídku, ukázku fotografií a ceník naleznete na mých webových stránkách věnovaných fotografování.

www.vandaphotography.cz

Pokud máte o focení zájem, neváhejte mě kontaktovat a já přijedu i s celým fotoateliérem k vám domů.  


Focení naší malé holčičky jsme si opravdu užili. Vanda Schreierová přijela k nám domů v domluvenou dobu i s celým “ateliérem”, takže jsme se nemuseli nikam vláčet, což je s malým miminkem opravdu velká výhoda. Její přístup je opravdu profesionální a s miminky to umí. Malá byla celou dobu klidná a focení dopadlo úžasně. Fotky jsme dostali upravené do 2 dnů a jsou opravdu nádherné. Pokud chcete krásnou vzpomínku na novorozené miminko, tak určitě doporučuji focení s Vandou.
Lucie Cvetlerová
Přístup Vandy je naprosto skvělý. Přijela, nafotila, upravila a dodala fotky ještě před smluveným termínem. Má skvělé kreativní nápady. Člověk se při focení cítí příjemně, nijak strojeně. Myslí také hlavně na miminko, aby mu nebyla zima, aby nebylo přetažené. Nevím, co více napsat. S focením jsme byli nad míru spokojeni a navíc nám Vanda poradila, jak miminko nosit v nosítku. Díky Vando!
Iva Filipová
S Vandou jsme se seznámily, ještě když jsem čekala našeho Filípka. Viděla jsem fotky, které fotí a říkala si, že to musí být ona. Ona, která mi udělá krásné vzpomínky na malého Filípka. S Vandou si člověk užije spoustu legrace, ale dokáže i vážně poradit, což maminka po porodu ocení. Fotky jsou nádherné. Jakmile jsme je dostaly, dostaly ony nás. Neustále se na ně díváme a teď už ani nevěříme, jak byl Filípek malý a Vandě moc děkujeme, že nás na fotkách tak krásně zachytila a my máme takovou vzpomínku.
Markéta Králová
Bydlíme v baráčku za Prahou a Vanda k nám dorazila jednoho deštivého odpoledne. Já byla 7 dní po porodu Adélky. Relativně hodně unavená. Jakmile přijela, usmála se, vysvitlo sluníčko a hned jsem ožila. Její nadšení a zapálení do práce mě povzbudilo a já si focení s celou naší rodinou užila. Děkujeme jí za moc krásné rodinné fotky a krásnou památku. Vanda nás také fotila rok po porodu a udělala nám další krásné fotky. Až budeme chtít další rodinné focení, zase určitě oslovíme Vandu. Díky Vando!
Tereza Srncová

Fotografování Novorozenců

Focení krásných spinkajících miminek se hodí pro nejvýše 20 dní stará miminka, ideálně ale pro 10-denní novorozeňátka.

Balíček obsahuje 15 upravených fotografií v tiskovém rozlišení. Během až 2 hodin focení (dle Vaší nálady) vznikne cca 80 záběrů s výběrem z několika motivů, mnoho krásných čepiček, mašliček a dalších rekvizit na fotografování miminek.

Fotografování Miminek

Fotky miminek a batolátek jsou nejkrásnější mezi 3. a 7. Měsícem, kdy se děti fotí i v náručí s maminkami a tatínky.

Balíček obsahuje 15 upravených fotografií v tiskovém rozlišení. Během cca 1 hodiny focení (dle nálady miminka) vznikne cca 90 záběrů.

 

Máte zájem o fotografování?

Zavolejte (607 257 624) nebo mi napište.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    Top