Header Image
Úvod > Kniha Mámě

Kniha Mámě

Mámě

Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho

Vanda Schreierová & Denisa Písaříková

Knížka, která je plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o miminko a děti. Knížka vám ukáže, jak roli matky zvládnout s grácií a make-upem. 

Na danou problematiku se vždy díváme komplexně, bereme v úvahu moderní závěry vědních disciplín, jako je například fyziologie, nebo antropologie, a zároveň tyto poznatky brousí naše praxe lektorek a matek. 

Tato kniha je psána především pro mámy s cílem, aby v sobě objevily své mateřské já a vědomí, že ony jsou nejpovolanějším odborníkem na své miminko. 

Všem rodičům naléváme optimismus do žil, když to není lehké, a nikdy nás neopouští humor.

Své zkušenosti, které jsme získaly jako lektorky, vám teď servírujeme na puntíkatém podnose, aby jste se z toho jednoduše nepicly. 

Kniha Mámě vyjde 13.11.2017

Máme pro vás ochutnávku

Podívejte se, co vše vás v knize čeká a jak vypadá
PDF ukázka knížky

 

Předprodej knihy Mámě

Přátelé, hrozně moc mě těší váš zájem o knihu! Během pár hodin se předprodalo všechno, co jsem plánovala, že nějaký čas vydrží   Moc si toho vážím a neskrývám překvapení. Tímto tedy předprodej ukončuji a budu moc ráda, když si pak knihu objednáte u nás na webu či si ji pořídíte v knihkupectví. Zároveň prosím o trpělivost ty, kterým jsem ještě neodpověděla na email. 

Snažím se. Díky moc 

Vanda S.

V případě zájmu o knížku, můžete psát, budeme vás evidovat a až to vypukne, dáme vám vědět! 🙂 


Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva


Vanda a Denisa 

Top