Header Image
Úvod > Deník Mámho

Deník Mámho

TŘI ROKY, KTERÉ VÁM KOMPLETNĚ ZMĚNÍ ŽIVOT.

Stanete se mámou a konečně si řeknete: „Mám ho!“

Být mámou je to nejkrásnější v životě ženy. Opravdu to není jen klišé, mohla bych o tom vyprávět! A nejen já…Změní se vám přístup k životu, hodnoty a priority. Cesta to není vždy jednoduchá, ale je krásná. Já sama jsem si touto změnou prošla vlastně třikrát. A proto vím, jak rychle vše uteče a že člověk po čase na vše zapomíná. Proto se zrodil nápad deníku. 

Deník Mámho vám pomůže si tyto vzpomínky a proměnu zachytit a uchovat. A já vás na té vaší cestě budu provázet a pomohu vám dodat sebedůvěru v nové mateřské roli.

 V deníku je prostor pro vaše vzpomínky, zkušenosti, ale také pokroky vašeho drobečka. Prostě tím nej z každého dne. Uchováte si tak vzpomínky a čas, protože ten neskutečně letí. A s dětmi to platí dvojnásob. Najednou před vámi bude stát váš životní parťák a vy se budete ptát: „Kde je to miminko, které mi změnilo život a udělalo mě lepší?!“

 

Co v deníku najdete

deník s kalendáriem

tématické články s prostorem pro vaše poznámky

prostor pro fotografie

Kalendárium je prostorem pro vaše poznámky, vzpomínky, malůvky, zkušenosti, pocity a pokroky vašeho drobečka. Každý den má tři rámečky, každý je pro jeden rok, jehož letopočet si sama dopíšete. Začít můžete jakýkoliv den v roce, třeba dnes, kdy držíte váš deník poprvé v ruce! Stačí nalistovat aktuální datum. Není to diář, ale společný deník váš a vašeho miminka.

Na konci každého měsíce naleznete tématický článek. Věnuji se postupně různým tématům od těhotenství až po dvouleťáky. Články nejsou návodem jak na mateřství, spíš je berte jako ukázku směru.

Každé tři měsíce se dostanete na stránku „Takhle nám rosteš před očima“. Je pro vlepení aktuální fotky vašeho miminka. Vedle ní si můžete napsat, kolik měsíců mu bylo. Fotky můžete lepit buď pod sebe, nebo do koláže, je to jen na vás.

Deník je provázen motivem půlměsíců, které vám pomohou s orientací v deníku a článcích. Každý měsíc má svou barvu a díky půlměsíci na delší straně deníku se k němu snadno dostanete.

Mámou už jste navždycky.

Užívejte si to! Nezapoměňte, jste báječná!

Mysleli jsme do posledního detailu
„Rukáv“ na deníku si můžete po jeho pořízení sundat a použít jako záložku. Z deníku se vám tak stane designový krasavec.

Pro koho je deník určen
Deník si může začít psát již těhotná žena, nebo čerstvá maminka. Je to jedno. I kdyby jste začaly psát deník až v jednom roce miminka, nevadí to. Nic vám totiž neuteče. Je to váš život. Vy jej píšete.

Kolik deník stojí a kdy mi přijde
Cena deníku je 498,- + 60,- poštovné. Platba je možná pouze převodem a jakmile odešlete objednávkový formulář, přijdou vám instrukce k platbě. Po přijetí platby vám deník pečlivě a s láskou zabalíme a odešleme na vámi zadanou adresu. Dáme vám o tom vědět. 

Cena pro předprodej deníku je 450,- Kč a poštovné a balné máte zdarma. Deník vám domu dorazí 10.8. Podmínkou je uhrazená částka za deník. 

Předprodej platí do 8.8.2018.  

 

 

Pro objednávku vyplňte formulář

Do předmětu zadejte „Mámho“. Do zprávy pak vaší doručovací adresu. 

Deník se nyní nachází v tiskárně, kde jej pečlivě barví, natírají, lepí a zkrátka jej dělají takový, aby byl co nejvíc vymazlený! Vy si jej můžete předobjednat a těšit se, že k vám domů dorazí 10.8.2018

Cena pro předprodej je 450,- Kč a poštovné a balné máte zdarma.  

Po odeslání objednávky vám přijdou instrukce k platbě. Předprodej platí do 8.8.2018

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

 

ZAUJAL VÁS DENÍK MÁMHO? PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ PRODUKTY

HANDLING
videokurz & kniha

Malá miminka jsou tak křehká a jemná ale není důvod se toho bát. Kurz handling Vám ukáže, jak se můžete se svým miminkem mazlit. Kurz je rozdělený podle věku a ukáži Vám v něm jak miminko přebalovat, zvedat, koupat, nosit a mnohem více.

 

VANIČKOVÁNÍ
výuková videa

Miminko je ve vodě jako doma, 9 měsíců v bříšku si vesele plavalo. Vaničkování je pro ně proto ta nejpřirozenější činnost, která je nejen uklidňuje ale pomáhá jim i s psychomotorickým vývojem.

MÁMĚ
kniha

Těhotenství a mateřství je parádní jízda, kniha Mámě vám pomůže ji zvládnout s grácií a nadhledem. Knížka, která je plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o miminko a děti.

BABY MASÁŽE
videokurz

Doteky jsou pro miminka velmi důležitá, díky nim ze začátku vnímají a poznávají nový svět ve kterém se ocitli. Nejde tedy jen o pomoc od bolestí bříška ale i mazlení se s Vaším miminkem.

Top