Úvod > Poradna > Co jste vždy chtěli vědět o bazénech a kojeneckém plavání, a báli jste se zeptat + soutěž

Co jste vždy chtěli vědět o bazénech a kojeneckém plavání, a báli jste se zeptat + soutěž

Rozhovor s majitelkou bazénu – co jste vždy chtěli vědět o bazénech a kojeneckém plavání, a báli jste se zeptat. Soutěž o kojenecké plavky.

Je něco, co by vás zajímalo o plavání kojenců v bazénu? Nechtěli jste se na to ptát nebo jste na internetu nenašli odpověď? Přináším vám rozhovor s majitelkou a instruktorkou plavání Baby Clubu Delfínek, Martinou Šípovou, která se plavání s malými dětmi věnuje již 17 let. Vysvětlíme si také mýty, které kolem plavání s dětmi panují, a odpovíme si na otázky na tělo ohledně hygieny v bazénech, čistění vody, smyslu plavání s dětmi a co je pravdy na tom, že v každém bazénu “plave” naběračka exkrementů? Plus soutěž o 6 krásných plaveček pro děti. 

Soutěž najdete na konci článku.

Jaké druhy čištění bazénu existují a jaké se v praxi nejčastěji používají?

Odpovědět na tuto otázku nebude tak snadné. Každý provozovatel bazénu má určitě svou metodu. A tím především myslím, že je obrovský rozdíl mezi čištěním malého rodinného bazénu nebo bazénu, který je součástí aquaparku. Čištění by mělo vždy probíhat v rámci sanitárního dne, který je stanoven v provozním řádu daného centra, který schvaluje místní komunální hygiena.Co dělat, aby byla voda v bazénu stále čistá? V první řadě záleží na kvalitní filtraci a důkladném vysátí nečistot ze dna a stěn bazénu. Zapomenout nesmíme ani na chemickou údržbu za pomoci tzv. bazénové chemie. Používat by se měly pouze přípravky doporučené prodejcem bazénu a schválené KHS (Krajská hygienická stanice). Ty jsou hygienicky a zdravotně testované, a jsou tedy nejen účinné, ale i absolutně neškodné. Neznámým a neověřeným výrobkům se vyplatí vyhýbat, mohly by způsobit kožní alergie, podráždění sliznice nebo dokonce zdravotní problémy trvalejšího charakteru.Čistota vody záleží také na mechanické ochraně, v první řadě na filtraci. Na trhu se vyskytuje několik technologií a filtračních metod. Při výběru vhodné filtrace je rozhodující objem vody a místní podmínky. Všeobecně lze uvést, že by filtrační jednotka měla zvládnout přefiltrovat celý objem bazénu za cca 6 – 8 hodin, u hodně využívaných bazénů a při vysokých teplotách vzduchu dokonce za 2 – 4 hodiny. Provozovatel by si také měl všímat špinavého lemu, který se většinou usazuje na okraji bazénu a vzniká z kožního mazu a kosmetiky, kterou používají návštěvníci. Ten vždy, pokud tam je, působí neestetickým dojmem „špinavého“ bazénu. Takové lemy by se měly pravidelně čistit houbičkou a přípravkem, který je právě určen k odstranění těchto usazených nečistot.

Mýtus 1. Děti se nachladnou a častěji stůňou. Ty nejmenší by měly plavat v samostatných vaničkách s vodou teplou 37 °C, větším se teplota trochu snižuje. Proto není pro kojence mladší jednoho roku vhodný veřejný bazén, kde se teplota vody pohybuje většinou kolem 26°C. Jednak je jim ve vodě určené plavcům zima, jednak tam není vhodné zázemí, kam mohou matky miminka, která ještě neumějí chodit, položit. Dýchání přes odpor vody má rehabilitační účinky a naopak dětem trpícím problémy s horními cestami dýchacími prospívá. V bazénu je totiž bezprašné a hodně vlhké prostředí, proto je plavání jedním ze sportů, které lékaři doporučují zejména astmatikům.

Jak jsou tyto metody čištění vhodné z hlediska zdraví pro malé miminko?

Může kojenec do každého bazénu? Která metoda je nejšetrnější?Ono se dá říct, že samotná voda v bazénu není pro malé děti tedy i pro kojence škodlivá. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let). Spíš bych řekla, že se ve veřejných bazénech odráží nekázeň návštěvníků. Nevím, jak je to možné, ale náš národ si myslí, že když se jde do bazénu, tak se tam člověk jde umýt, proto nechápe, že umytý (osprchovaný) by do vody měl již vstoupit. A co se týká čištění versus bezpečí dětí? Každé čištění jakoukoli chemikálií by mělo probíhat tehdy, kdy bazén není v provozu pro veřejnost, a musí tam být dostatečná doba na to, aby se obsah vody znovu přefiltroval nebo vyměnil.

Mýtus 2. Voda je špinavá, protože do ní malé děti čurají. Deset vyčuraných miminek nadělá ve vodě menší škodu než jeden neosprchovaný dospělý!!!

Proč je důležité, aby se návštěvník před vstupem do bazénu osprchoval? Co se děje s vodou, když se neosprchuje? Jaké to má následky pro ostatní návštěvníky a jaké pro majitele bazénu (tebe)?

Pokud si někdo na tuto otázku neumí odpovědět sám, tak takového jedince já osobně nazvu „prasetem“:). Člověk by se před vstupem do bazénu měl osprchovat právě proto, aby veškerou nečistotu ze sebe smyl dřív, než ji odnese do samotného bazénu. Kdyby se všichni návštěvníci omývali až bazénovou vodou, nepostačila by žádná filtrace a doplňující technologie, která by byla schopná takové množství nečistot a bakterií zlikvidovat.

Je vhodné, aby malý kojenec navštěvoval klasické bazény? Proč ne? Jaké navštěvovat může?

Vyhláškou 238/2011 je vstup dětí do jednoho roka do veřejného bazénu zakázán. A já s tím naprosto souhlasím. Proč? Budete-li chtít jít s malým miminkem do bazénu, budete vyhledávat tu  nejteplejší vodu. A jak jsem se již několikrát zmínila v odpovědích u dalších otázek, tak český člověk se chodí do bazénu mýt. A čím teplejší voda, tím se rychleji šíří bakterie. A všichni víme, že děti mají ve vodě otevřené oči a vodu pijí. 🙁 Takže z tohoto důvodu i já svým maminkám návštěvu bazénu doporučuji odložit na dobu, až děťátko bude starší.
Mýtus 3. Plavání způsobuje záněty středního uchaZáněty mívají ty děti, které jsou k tomu náchylné, jenže je otázka, zda by je neměly i bez plavání. Voda sice do uší vniká, ale bakterie se v udržovaném prostředí ve vodě téměř nevyskytují, chlor je hned zahubí. Dřív se dětem dávaly do uší tampony, ale ošidily se tak o sluchové vjemy. Lékaři tvrdí, že tampony nejsou potřeba, stačí po plavání vysušit zevní zvukovod a hlavně nespěchat hned ven na chladný vzduch. V chladnějším období by se děti měly aklimatizovat alespoň 15 minut v odpočinkové místnosti.

Jaká teplota vody je pro kojence ideální k plavání a jak dlouho může být kojenec ve vodě?

Pokud plaveme vany, měla by se teplota vody přizpůsobit každému miminku tak, jak je zvyklé se doma koupat. Každopádně pokud rodiče koupou v příliš teplé vodě, není to zdravé a měli bychom usilovat o postupné snižování teploty vody. Já si myslím, že ideální je dostat se u kojence na teplotu vody 32°C, taková teplota by měla být podle mě i v bazénu, pokud plaveme děti od 6 měsíců. Rozhodně nedoporučuji teploty nižší než 30°C, je to pro děti ale i maminky velmi dyskomfortní. Co se týká délky pobytu dětí ve vodě, u kojenců a batolat bych rozhodně nepřekračovala 30 minutový pobyt ve vodě. Pak jsou děti již unavené.

Mýtus 3. Ouška pod vodou vadí. Nevadí. V maminčině bříšku je také mělo ve vodě. Tím, že má miminko vyvinut sací reflex, se voda pohybem sanice a kůstek ve středním uchu dostane přirozeně ven. Ouška je vhodné po koupeli vytřít vatovým tamponkem nebo čtverečkem. Záněty středouší nejsou spojené s potápěním do vody. Zánět středního ucha tvoří bakterie, která je v oušku. Neznamená tedy, že děti, které se potápějí, trpí více na záněty. Stejně tak může mít zánět středního ouška miminko, které nebylo nikdy pod vodou, ale nafoukalo mu do ouška, nebo to má prostě dědičné a zánět získalo ze „zadní“ rýmy.

Co si myslíš o neoprenových plavečkách pro děti? Na co si dát při případném pořízení pozor? Doporučuješ je nebo stačí klasické kojenecké plavečky?

Bude to pomalu 20 let, co se pohybuji u „plavání“ kojenců a batolat, a za tu dobu jsem vyzkoušela spoustu druhů plavek pro miminka. Musím konstatovat, že neoprénové plavky jsou to nejlepší, s čím jsem se kdy setkala. Plavky s dětmi nějakou dobu „rostou“, což je samozřejmě výhoda, protože to ušetří rodičům nějakou korunu a zároveň tyto plavky poskytnou při různých cvicích dětem komfort stálé teploty. Já osobně jsem si neoprénové plavky opravdu oblíbila.

Často vidím v aquaparcích rodiče, kteří berou malé miminko do vířivky, protože je tam teplejší voda. Je to vůbec vhodné? Proč ne?

Na tuto otázku jsem již odpověděla výše. Čím teplejší voda, tím se rychleji množí bakterie, které se do vody dostanou. A přiznám se, že pravidelně ve vířivce vídám, jak lidé v teplé vodě provozují různé činnosti, které na veřejnost určitě nepatří.
Vířivka je prý nejhorší semeniště nemocí a ti co s bazény pracují, tam raději ani nechodí. Je to pravda?Ano, víc po mě, Vandi, prosím nechtěj tuto otázku rozebírat. Já bych do vířivky od doby, co se sama starám o úpravu vody v bazénu, nestrčila ani nohu. 🙂

Říká se, že v každém bazénu je průměrně naběračka exkrementů, je to opravdu tak?

I s tímto asi souhlasím. Vše se opravdu odvíjí od toho, že lidé jsou „prasata“. Nechť se každý z nás zamyslí sám nad sebou. Kdo se do bazénu nikdy nevyčůral??? A jestli takto smýšlí všichni, tak se jen zamysleme nad tím, kolik návštěvníků plave v jednom bazénu… Já své klienty seznamuji s hygienou a přesně jak to tady popisuji, říkám jim vše, i to, že když budou utírat nudle do vody, budou učůrávat, nebudou se mýt před tím, než vstoupí do bazénu, tak ať si jen uvědomí, že si v tom koupou vlastní děti, které tu vodu pijí, mají otevřené oči… Tohle si myslím zabírá.

Proč jsou plavecké bazény tak studené? Má to nějaký důvod, nebo nás jen majitelé trápí? 🙂

Ideální teplota pro rekreační plavání je cca 28°C, pro plavce je toto už hodně teplé. Takže provozovatelé musí často hledat kompromisy, na jakou teplotu vodu ohřát. Nehledě na to, že každý stupínek tepla navíc je energeticky velmi náročný. A také jak jsem se již zmínila, ve studené vodě se bakterie tolik nešíří.

Já si z dětství od instruktora pamatuji, jak nás varoval, abychom do vody nečůrali, že se voda zabarví a okamžitě „prozradí“, kdo tam vykonal potřebu. Jak malým dětem vysvětluješ ty, že nesmí čůrat do vody?

Pokud děti vedeš přes rodiče ke správným hygienickým návykům, většinou pak s tím děti nemají problém. Já své děti tak „cepovala“, že měly problém se vyčůrat i do moře. 🙂 A děti jsou opravdu vnímavé, pokud jim to vysvětlíš, že to není správné a proč to není správné, ony to pochopí.

Jaké plavecké pomůcky pro miminko doporučuješ a které naopak ne? Co si myslíš o sedacím kruhu pro kojence? Proč ten ne? 

Vesměs doporučuji veškeré plavecké pomůcky, které vyrábí firma DENA a používají se pro „plavání“ kojenců a batolat. Co se týká kruhů a veškerých nafukovacích pomůcek, tak ty osobně  nedoporučuji vůbec. Kruh jako takový není pomůcka na naučení plavání, pokud je kruh s křížem, tak tam navíc hrozí při převrácení, že v něm dítě uvízne v kříži a to hlavou pod hladinou, nohama nad hladinou a jen těžko se svépomocí z toho dostane. Pokud dáte dítěti klasická nafukovací křidélka, má dítě hlavu vesměs nad vodou a nenutí ho to dělat žádný pohyb.

Mrkněte se na to, co děti dokáží. Plavání může dítěti i zachránit život, protože děti, které prošly kurzem plavání jsou ve vodě klidné, nevadí jim voda v obličeji, umí zadržet dech a orientovat se ve vodě. Umí se také položit na hladinu a pro ně nejjednodušším způsobem „doplavat“ ke břehu. Dítě které má s vodou zkušenosti jen z běžného koupání doma ve vaně zareaguje při nečekaném pádu do vody stresově, tedy otevře ústa, zavře oči a naloká se vody. Tedy přesný opak toho, co by udělalo dítě, které má základní plavecké dovednosti. 

Mají se rodiče pouštět do výuky plavání sami? Já sama jako instruktor mám občas ve vodě problém. Rodiče mě učili metodou šup a plav. Ve vodě se neumím uklidnit, dýchat a v moři v skoro panikařím. Co bys doporučovala rodičům, jak mají postupovat? Má smysl s malým miminkem třeba vaničkovat a postupně jej tak zvykat na vodu a poté navázat v bazénu?

Je zvláštní, že i v dnešní době, kdy je velmi rozšířené „plavání“ kojenců a batolat a plavání předškoláků, je spousta dětí ve vodě negramotná. Já plavání doporučuji určitě, už z důvodů prvního seznamování se s vodním prostředím a učení se novým návykům. Lidé si často myslí, že „plavání“ kojenců a batolat nemá žádný význam, že děti se plavat nenaučí. Opak je ale pravdou. Při pravidelném navštěvování kurzů dítě získává postupně základní plavecké dovednosti, které v pozdějším věku zúročí. Pokud jsou lekce vedeny systematicky a hravou formou, dítě bude vždy vědět, co má ve vodě dělat. V období do předškolního věku ale ani v mladším školním věku nám nejde o žádné přehnané nároky, mělo by nám jít především o to vytvořit u dítěte kladný vztah k vodě. Pokud se nám toto podaří, máme velké předpoklady do dětí vložit více. A opravdu nejhorší je to, když rodič dítě do vody hodí a křičí na něj, že musí máchat rukama a kopat nohama. Vždy když vidím někde takové metody, nejraději bych udělala dospělému to samé!!! Rodičům doporučuji, aby k dětem vždy přistupovali laskavě a trpělivě, vše jim ukázali a vždy jim byly nápomocni. Můj velice oblíbený slogan zní: „pokud dítě správně motivuješ, je schopné udělat stojku na uších“. A to jak asi všichni víme, je zcela nemožné. 🙂 Co plavání kojenci dává? Můžeme říct, že znalost vodního prostředí a adaptace na ni může potenciálně dítěti i zachránit život?„Plavání“ dává kojencům mnoho. Voda je živel, který nás bude doprovázet celý život, a proto bychom k ní měli umět přistupovat. Primárně bychom se měli snažit naučit děti mít rády vodu. Pokud se dítě s vodou sladí, pozná její účinky, pak bude vědět, jak reagovat při různých situacích. Ano, kurzy „plavání“ pro kojence a batolata jsou také o tom učit děti sebezáchraně, tzn. naučit je, jak se zachovat, pokud někam spadnou. Pokud jsou kurzy správně vedené, mají velký vliv na správný vývoj dětí, je však nutné respektovat psychomotorický vývoj; dále se správným vedením lekcí dětí naučí základním plaveckým dovednostem. Pokud dítě chodí „plavat“ od kojeneckého období, kurzy navštěvuje pravidelně, lekce jsou správně vedeny, tak by se na konci batolecího období dítě mělo umět samovolně pohybovat ve vodním prostředí, mělo by mít zvládnuté potápění, splývavou polohu na břiše i zádech. Pokud toto dítě v průběhu lekcí dostane, v předškolním období vše zúročí. Netvrdím, že dítě musí umět dokonale plavat jednotlivé plavecké způsoby, ale mělo by umět používat jednotlivé prvky. Nicméně je nutné mít stále na paměti, že se v žádném případě nejedná o to, chtít a mít z dětí plavce. Jak už jsem se zmínila, základ kurzů je to, abychom děti naučili mít rády vodu a uměly s ní „pracovat“. To je to nejdůležitější.

Je náročné vést soukromý bazén? Byla těžká jeho realizace? Sjíždí se k tobě maminky z širokého okolí. Mají tvůj klub rády. Prozradíš nám svůj recept na úspěch? 🙂 

Jestli je náročné vést soukromý bazén? Myslím si, že ano. Pokud to chce dělat člověk pořádně, tak v tom nechá spoustu času. Jak já často říkám jsem lektor, cvičitel, osobní poradce, plavčík vedoucí, účetní, uklízečka, strojník – to vše jsem já v jedné osobě. 🙂 Můj klub je malý, rodinného typu, bydlíme v oblasti s vysokou nezaměstnaností, k nám jezdí autobus, jak já s oblibou ráda říkám, jen v úterý v březnu a pak za rok, a přesto působíme již 17 let. Odměna za naši píli je to, že se k nám lidé vrací s každým dalším dítětem (po čtyřech ale třeba i deseti letech) a jezdí k nám ze širokého okolí i přes skutečnost, že za tu dobu v okolí vyrostla další centra. No když se zamyslím, tak na okruhu 20 km od nás je podobných klubů asi sedm. Proto si i myslím, že náš klub mají maminky rády, když se k nám vrací. A je pravda, že se o nás říká, že tam máme neskutečnou pohodu. A to je asi záměr a v tomto duchu bych chtěla i dál provozovat. I když mám někdy pocit, že to zabalím ze dne na den, se všemi novými předpisy, příkazy a nařízeními.:( A recept na úspěch? Snad jen milovat svou práci a dělat ji srdcem.

Je něco, co bys maminkám doporučila, pokud uvažují o plavání s malým miminkem?

Vybírejte klub podle referencí, nevybírejte dle toho, zda někde mají zlaté kliky, či dle toho, že někam chodí známá celebrita. Je potřeba, aby si rodiče uvědomili, že pokud se rozhodnou pro tuto aktivitu, nebude to asi jednorázová záležitost, tak ať si všichni vyberou prostředí a hlavně přístup, který jim bude vyhovovat. A všem provozovatelům bych ráda kladla na srdce, aby si uvědomili, že do rukou dostávají to nejcennější, co mohou mít – malé a křehké miminko. A všichni víme, že se člověk nikdy nezavděčí všem. 🙂

Moc ti, Martino, děkuji za rozhovor! Doufám, že pro vás, maminky, byl přínosný a poskytl vám informace, které se jen tak na plný pedál neříkají:).

 

Soutěž o 6 kusů kojeneckých plaveček

Od 15. do 29.11.2017 můžete soutěžit o krásné kojenecké plavečky. Tři “holčičí” a tři “klučičí” šik plavečky nám poskytl internetový obchod Mamaja.cz. Jsou úplně ťuťu ňuňu, co myslíte? Zapojte se do soutěže a jedny mohou být vaše. 

 • Soutěžní otázka: Jakými právními předpisy se musí každý provozovatel bazénu řídit (číslo zákona)? Správnou odpověď naleznete v textu 🙂

Po ukončení soutěže vylosujeme 6 správných odpovědí a pošleme výhru. Své odpovědi pište pod článek a pokud chcete zvýšit šanci na výhru, zapojte se 2x. Odpovězte i na Facebooku pod příspěvkem s tímto článkem.

Kojenecké plavky Pop-in

 • Jejich cena je 295,-.
 • Mají speciální materiál, který je měkčí a pružnější než neopren.
 • Vnitřní vrstva je z fleecu, který zajišťuje odvod vlhkosti
 • Vnější vrstva je vodě-odpudivá a odolná proti skvrnám.
 • Více o plavečkách na Mamaja.cz 

HOLA HOLA, VÝHRA VOLÁ! PROSÍM VYLOSOVANÉ, ABY SE NÁM OZVALY DO ZPRÁVY A ZASLALY DORUČOVACÍ ADRESU, KAM PLAVEČKY ZAŠLEME. GRATULUJEME: 

Michaela Kadlecová
Veronika Patočková
Kateřina Karrasová
Barbora Horenhleďová
Jaroslava Perglová
Radana Malíková

 
Nechte si zasílat upozornění na nové články.
Loading

Vanda S.

 

111 thoughts on “Co jste vždy chtěli vědět o bazénech a kojeneckém plavání, a báli jste se zeptat + soutěž

 1. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 2. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 3. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let)

 4. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 le

 5. Zákon c. 151/2011 Sb. ó ochraně veřejného zdraví paragraf 6, odstranění. C, vyhláškou 238/2011 Sb. a vyhláškou c. 84/2001 Sb.

 6. Zákonem c.151/2011 SB. Ó ochraně veřejného zdraví paragraf 6, odst. C, vyhláškou c. 238/2011 Sb. a vyhláškou c. 84/2001 Sb

 7. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 8. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 9. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let)

 10. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 11. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 12. Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 13. Zákonem č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláškou č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 14. Kazdy provozovatel bazenu se musi ridit zakonem c.151/2011 SB. o ochrane verejneho zdravi paragraf 6, odst. C, vyhlaskou c. 238/2011 Sb. a vyhlaskou c. 84/2001 Sb

 15. Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let)

 16. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c, vyhláška č. 238/2011 Sb., vyhláška č. 84/2001 Sb.

 17. Zákonem č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláškou č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 18. Je to zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 19. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let)

 20. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 21. Každý provozovatel bazénu se musí řídit zákonem č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c, (vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 22. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb

 23. Každý provozovatel bazénu musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 24. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 25. zákonem č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c, vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 26. Zákonem č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 27. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 28. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 29. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 30. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 31. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 32. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 33. Každý provozovatel bazénu musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 34. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 35. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 36. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 37. Jedna se o zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 38. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 39. Řídí se zákonem č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláškou č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch a vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let !

 40. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví, vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 41. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 42. Dobrý den, správná odpověď je zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 43. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 44. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let)

 45. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 46. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb

 47. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 48. Řídí se zákonem č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláškou č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch a vyhláškou č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let !

 49. Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 50. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 51. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 52. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 53. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 54. Kazdy provozovatel bazenu se musi ridit zakonem c.151/2011 SB. o ochrane verejneho zdravi paragraf 6, odst. C, vyhlaskou c. 238/2011 Sb. a vyhlaskou c. 84/2001 Sb

 55. Jedná se o zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let)

 56. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 57. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 58. Zákonem č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 59. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 60. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 61. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 62. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 63. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let)
  Odpovědět

 64. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 65. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 66. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 67. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 68. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 69. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 70. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb

 71. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 72. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 73. Každý provozovatel bazénu musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 74. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let)

 75. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 76. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 77. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 78. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 79. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 80. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 81. (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 82. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 83. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 84. Jde o zákon č. 151/2011 Sb., o ochraně veřejného zdraví, § 6 odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let. 🙂

 85. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

 86. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c, vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 87. Musí se řídit zákonem č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let)
  Plavečky jsou krásné, děkujeme za soutěž 🙂

 88. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let)

 89. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 90. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 91. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c, vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 92. Zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c, vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let

 93. zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let)

 94. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

 95. Každý provozovatel musí splňovat Provozní podmínky kurzů, které se řídí platnými právními předpisy (zákon č. 151/2011 Sb. o ochraně veřejného zdraví § 6, odst. c), vyhláška č. 238/2011 Sb., o stanovení hygienických požadavků na koupaliště, sauny a hygienické limity písku v pískovištích venkovních hracích ploch, vyhláška č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Top