Úvod > Event > Nové video o vaničkování

Nové video o vaničkování

Nové video o vaničkování

Co vše s miminky ve vodě děláme, jak je to baví a jakou z toho mají radost. Video je taková velká ochutnávka toho, co přijde 🙂 Nechte se překvapit 🙂
 

Líbí se vám pomůcky, které používáme? Vanolepky, nebo pásek k výuce splývání? Podívejte se na jejich prodej na našich stránkách.

Chcete se dozvědět více o vaničkování? Podívejte se například proč vaničkovat.

A tady názory maminek, které také podlehly vaničkování.

Vaničkování je skvělá aktivita s miminkem. Při vaničkování posiluje miminko i maminka. Je to velká zábava, Karolínka si to vyloženě užívá a já si pak užívám rychlost s jakou Karolínka po vaničkování usne. Paní Vanda je úžasná lektorka, vždy milá a v dobré náladě. Zkušeně nás provádí lekcemi vaničkování a pomohla mi i s mnoha dalšími oblastmi v péči o miminko.
Olga Polmová
Naše Lilinka dostala za úkol cvičit Vojtíška. Vzorně jsme nastoupili do Motolské nemocnice a při čekání jsem našla letáček na VANIČKOVÁNÍ od Vandy. Znělo to moc zajímavě. Vandu jsem hned kontaktovala a zanedlouho u nás koupací teta čili teta Vaničková (a milá maminka dvou dětí v jednom) cachtala naše miminko. Zároveň mi ukázala, na co si dát pozor při zvedání a pokládání miminka, jak správně uvázat šátek nebo jaké nosítko holčičce pořídit. Byla mi věrnou poradkyní po několik měsíců a já doufám, že i nadále zůstane. Nejen poradkyní, ale i kamarádkou. 🙂
Míša Vránová Matanelli

Máte zájem o vaničkování – kojenecké plavání u vás doma?

Zavolejte (607 257 624) nebo mi napište.

Ráda za vámi přijedu domů, poradím ohledně miminka nebo čehokoliv, co vás zajímá a naučím vás, jak s miminkem ve vodě cvičit a zažít tak krásné chvíle. Přijet může také teta Zuzka.

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Vanda S.
  Vanda_Schreierova-2
   
  Top