Úvod > Event > Předporodní konzultace

Předporodní konzultace

Novinka

Představuji vám jako novinku online osobní konzultaci po shlédnutí předporodního kurzu 

Předporodní kurz vám prozradí mnoho nových informací, které si každá nastávající maminka sama srovná v hlavě. Mohou však vyvstat nové otázky, nemusí být jedna, může jich být celá řada a také můžete mít pocit, že byste je ráda s někým probrala. A co kdyby vám někdo pomohl sestavit porodní plná (přání), které bude sedět přímo vám na míru? Proto nově poskytuji online osobní konzultaci ve které si popovídáme o všem, co by vás konkrétně zajímalo. Výstupem je pěkně strávený čas, probrané vaše otázky, trošku větší představa o tom, jak to celé bude a daleko větší sebevědomí. 

Pokud byste měla zájem o konzultaci a neměla pořízení předpordní kurz není to probém. 🙂 Nicméně je to samozřejmě lepší, protože vám odpoví na spoustu otázek, které bychom následně mohly společně probrat v jiném daleko větším směru. 

Konzultace probíhá online – tedy v čase, který si společně domluvíme. Potřeba je telefon či počítač s připojením k internetu. V daný termín a čas vám pošlu odkaz, na který se připojíte a hurá můžeme do toho. Je to velmi jednoduché. 

Termíny se plní velmi rychle, ale pokusím se vyjít vstříc všem, které máte zájem. 

V případě zájmu volejte 607 257 624, případně vyplňte objednávkový formulář

Těším se na vás. 

Vanda S.

 

Top