Úvod > Poradna > Blog - život - poznání > Knížky pro maminky

Knížky pro maminky

Jaká to byla cesta?

A to je pořád „dřív se to tolik neřešilo a taky jsme vyrostli.“ „Vy s tím naděláte, k čemu jsou vám nějaké nové studie“, nebo „Nenos ho, bude rozmazlenej“… A pak to slovo intuice! „Vy ji snad nemáte?“…

Znáte to? Já jo a děsně mě to štvalo!

No, někdo prostě rád zjišťuje, porovnává, dělá si vlastní nové závěry, učí se, protože proste NEVÍ. A potřebuje k tomu právě ony informace, knížky, studie, ze kterých si vyvodí vlastní názor a posune se dál.

Máma pro mámy

Když se mi narodil Mikulášek, byla jsem docela dost dobře ztracená a přicházely věci, které mě prostě štvaly. Mraky informací, které neseděly, nefungovaly, strašily, bylo jich hodně a než jsem se jimi prodrala, byla jsem na lopatkách. A tak jsem začala psát blog, rozšířila kurzy vaničkování i o kurzy nošení dětí a handlingu, protože jsem viděla, že přesně tohle maminky potřebují. Chtěla jsem do toho dát všechno, co mi tenkrát tak chybělo. Praktické informace a podporu pro každou mámu, že v tom není sama. Čerpám z věděckých disciplín, aplikuji do praxe a hlavně to pak musí fungovat. Jasně, stručně, bez zbytečností, na které mámy beztak nemají čas.

Nakonec bych k tomu jen dodala, že věda není dobrá, nebo špatná, ale může tak být využita. Pokud ji používáme srdcem, musí to dopadnout vždycky dobře. Miluji svoji práci a moje tři dětičky. 

Pro vás maminky nabízím tyto tři knížky, které podpoří, pomohou, ale i rozesmějí. 

Mámě

Růžovou puntíkatou Mámě to celé začalo. Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho. Jsou v ní obsažena témata, která maminky nejvíce řeší. Nic nenutí, vysvětluje, podporuje a dokáže vás rozesmát. Knížka vám ukáže, jak roli matky zvládnout s grácií a makeupem. Vydána nakladatelstvím Albatros a už zažila tři dotisky 🙂 Sežente v každém knihkupectví, nebo u nás. Více informací zde. 

Handling a nošení dětí

Handling a nošení dětí se věnujte zacházení s dětmi. Pomůže vám získat jistotu v manipulaci s miminkem, nošení, koupání apod. Ukáže vám úplně jiný pohled na mateřství, podpoří vaše mateřské sebevědomí. A poví vám, co malé děti vlastně potřebují. Patří k ní i videokurz, abyste vše, co se dočtete v knize, mohly i vidět. Seženete ji jen u nás. Více informací zde. 

Jak se zbavit plenek – kniha – NOVINKA

Kdysi jsem se dozvěděla o indiánech a jejich způsobu „odplenkování“. A celá ta plenkohitparáda se mi propojila. Neustálé hlídání, zda se dítěti zrovna nechce, opakované vysazování na nočník, používání nočníku, který zahraje, když do něj spadne „výtvor“… a další opravdu fajn věcičky a triky, které ale fungují teprve tehdy, až je dítě na odplenkování zralé. Což bývá u každého dítěte jinak, a proto je potřeba k celé situaci přistupovat individuálně.

V knížce vám proto ukážu, jak poznat, že je dítě zralé. Vysvětlím vám tuto metodu a poskytnu informace, jak postupovat při odplenkovávání, jak řešit různé problémy, které mohou nastat. Také si můžete přečíst některé vybrané modelové příběhy rodičů, již tuto metodu zvolili. Roky jsem sbírala informace při konzultacích s rodiči a vytvořila tak ucelenou indiánskou metodu odplenkování. Více informací o knize.

Mámho

Deník Mámho zaznamená největší změnu vašeho života. Být mámou. Změní se vám hodnoty, priority a přístup k životu. Není ledajaký obyčejný deník. Je založen na australských tzv. bullet journal. Bude s vámi tři roky a každý den si můžete něco napsat, namalovat, či vyplnit informace o miminku, nebo vlepit aktuální fotky. Seženete ho jen u nás. Více informací zde. 

V roce 2019 pro vás zase něco chystám ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros. 

Vanda S. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Top