Úvod > Poradna > Blog - život - poznání > Knížky pro maminky

Knížky pro maminky

Jaká to byla cesta?

A to je pořád „dřív se to tolik neřešilo a taky jsme vyrostli.“ „Vy s tím naděláte, k čemu jsou vám nějaké nové studie“, nebo „Nenos ho, bude rozmazlenej“… A pak to slovo intuice! „Vy ji snad nemáte?“…

Znáte to? Já jo a děsně mě to štvalo!

No, někdo prostě rád zjišťuje, porovnává, dělá si vlastní nové závěry, učí se, protože proste NEVÍ. A potřebuje k tomu právě ony informace, knížky, studie, ze kterých si vyvodí vlastní názor a posune se dál.

Máma pro mámy

Když se mi narodil Mikulášek, byla jsem docela dost dobře ztracená a přicházely věci, které mě prostě štvaly. Mraky informací, které neseděly, nefungovaly, strašily, bylo jich hodně a než jsem se jimi prodrala, byla jsem na lopatkách. A tak jsem začala psát blog, rozšířila kurzy vaničkování i o kurzy nošení dětí a handlingu, protože jsem viděla, že přesně tohle maminky potřebují. Chtěla jsem do toho dát všechno, co mi tenkrát tak chybělo. Praktické informace a podporu pro každou mámu, že v tom není sama. Čerpám z věděckých disciplín, aplikuji do praxe a hlavně to pak musí fungovat. Jasně, stručně, bez zbytečností, na které mámy beztak nemají čas.

Nakonec bych k tomu jen dodala, že věda není dobrá, nebo špatná, ale může tak být využita. Pokud ji používáme srdcem, musí to dopadnout vždycky dobře. Miluji svoji práci a moje tři dětičky. 

Pro vás maminky nabízím tyto tři knížky, které podpoří, pomohou, ale i rozesmějí. 

Mámě

Růžovou puntíkatou Mámě to celé začalo. Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho. Jsou v ní obsažena témata, která maminky nejvíce řeší. Nic nenutí, vysvětluje, podporuje a dokáže vás rozesmát. Knížka vám ukáže, jak roli matky zvládnout s grácií a makeupem. Vydána nakladatelstvím Albatros a už zažila tři dotisky 🙂 Sežente v každém knihkupectví, nebo u nás. Více informací zde. 

Handling a nošení dětí

Handling a nošení dětí se věnujte zacházení s dětmi. Pomůže vám získat jistotu v manipulaci s miminkem, nošení, koupání apod. Ukáže vám úplně jiný pohled na mateřství, podpoří vaše mateřské sebevědomí. A poví vám, co malé děti vlastně potřebují. Patří k ní i videokurz, abyste vše, co se dočtete v knize, mohly i vidět. Seženete ji jen u nás. Více informací zde. 

Mámho

Deník Mámho zaznamená největší změnu vašeho života. Být mámou. Změní se vám hodnoty, priority a přístup k životu. Není ledajaký obyčejný deník. Je založen na australských tzv. bullet journal. Bude s vámi tři roky a každý den si můžete něco napsat, namalovat, či vyplnit informace o miminku, nebo vlepit aktuální fotky. Seženete ho jen u nás. Více informací zde. 

V roce 2019 pro vás zase něco chystám ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros. 

Vanda S. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Top