Úvod > O mně > O tetě Evě – Praha, Zlín

O tetě Evě – Praha, Zlín

Další zkušená instruktorka

Eva_vanickovani_Vanda_Schreierova Eva Pixová

Eva je zkušená instruktorka, která má praxi z bazénů a vaniček. Našim klientkám nabízí to samé jako já – osobní přístup, upřímnost, srdečnost a samozřejmě své znalosti a zkušenosti.

Poskytuje hlavně komplexní služby v oblasti kojeneckého plavání – vaničkování. Cvičení s dětmi, lekce jógy pro dospělé a děti od 3 let. S Evou také můžete vyjet v Praze do parku a zacvičit si s kočárkem, nebo využít její specializaci na vaření příkrmů pro miminka.

Je maminkou dvou holčiček.

MOŽNOST VANIČKOVAT I VE ZLÍNĚ

Specializuje se na “plavání”

Jedná se o metodické zacházení ve vodě = vaničkování  novorozenců a miminek u vás doma ve vaší vaně. K vykonávání této služby máme akreditaci jako instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku.

Eva má zkušenosti z bazénů a vaniček, prošla tím nejlepším proškolením, proto se na lekce s ní můžete těšit stejně, jako na ty se mnou! Svou práci provádí skvěle, odpovědně a se stejným nadšením jako já.

Eva vám také ukáže handling, tedy zacházení s miminkem

Správné zacházení s miminky při zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku a sprchování. Eva také překontroluje motorický a psychický vývoj vašeho miminka a poradí, jak podpořit jeho dobrý vývoj. Popřípadě jak řešit problém již vzniklý.

Cvičení s dětmi či vaření příkrmů

Kromě plavání a handlingu se Eva věnuje také cvičení těhotných a maminek s Eva_bazen_Vanda_Schreierovadětmi. Je absolventkou kurzu Fitmami (cvičení s kočárky v přírodě) a také kurzu Fitmimi (cvičení pro těhotné a maminky) a v neposlední řadě kurzu Fitmamibaby (cvičení s dětmi). Evu je tedy možné objednat na individuální lekce cvičení k vám domů nebo ven do parku s kamarádkami. Eva také absolvovala kurz vaření pro miminka, pomůže vám tedy s recepty a zaváděním prvních příkrmů pro miminko. 

Lekce jógy pro dospělé a děti

Máte chuť zpevnit své tělo? Udělat něco pro sebe? Eva přijede k vám domů a stane se vaší osobní trenérkou jógy. Společně si zacvičíte a můžete zapojit i vaše dítko. Eva se specializuje na dětskou jógu, která je vhodná od 3 let. Studovala ji pod asociací dětské jógy.

Pro maminky také nabízíme

Maminky se na Evu mohou obrátit jako na zkušenou maminku.. Dokáže poradit s kojením, příkrmy, manipulací, ale i uspáváním. Práce s dětmi ji velmi baví a naplňuje. Sleduje nejnovější trendy, neustále se vzdělává.

Handling a nošení dětí video kurz a kniha

Máte malé miminko nebo se na něj teprve těšíte a nevíte, jak na něj? Nejste si jistá, váháte, jak miminko zvedat a nosit v náručí tak, aby mu to bylo příjemné?  Podívejte se na nabídku video kurzu a knihy Handling a nošení dětí. K videím se můžete kdykoliv vracet a kniha je skvělým fyzickým doplňkem videí, kde se dozvíte mnoho důležitého v péči o miminko. 

 

Podívejte se zde

Napište nebo nám zavolejte (607 257 624).

Rády se s vámi sejdeme ať už já, nebo Zuzka, Maruška, nebo Eva a poradíme ohledně miminka nebo čehokoliv, co vás zajímá.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    Top