Úvod > O mně > O tetě Gábině – Brno

O tetě Gábině – Brno

„Teta“ Gábi

Dabca_vanickovani_vanda_schreierova_brnoVaničkování Brno

Gabriela Doubková

Gabča se plavání s miminky věnuje v Brně

Poskytuje hlavně komplexní služby v oblasti kojeneckého plavání – vaničkování a manipulace s dětmi.

Spojuje nás nadšení pro práci, odpovědnost a vstřícné jednání. Plaveme v tom spolu a jsme na jedné vlně! Gábinka je maminkou dvou dětí. Má praxi z vaniček i z dětského plaveckého klubu Fontána.

  

Specializuje se na “plavání13523804_469019709962560_568502612_o

Jedná se o metodické zacházení ve vodě = vaničkování  novorozenců a miminek u vás doma ve vaší vaně. K vykonávání této služby má akreditaci jako instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku.

Gabča vám také ukáže handling, tedy zacházení s miminkem

13453248_1208266152539982_1510292534_oSprávné zacházení s miminky při zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku a sprchování. Petra také překontroluje motorický a psychický vývoj vašeho miminka a poradí, jak podpořit jeho dobrý vývoj. Popřípadě jak řešit problém již vzniklý.

Gabča je plná života a radost z ní jenom září. Velmi ráda vám pomůže a poradí s jakýkoliv problémem s miminkem.

Cenné zkušenostiGabina

Gábi má zkušenosti nejen se svými dětmi. Zvládne i pokročilé plaváčky. Vlastní certifikáty instruktora dětského plavání, plavčíka a má základní zdravotnické vzdělání, aby tuto práci mohla vykonávat.  Jako maminka má zkušenosti a pochopení se vším co mateřství provází – s nevyspáním, únavou, psychickým i fyzickým vyčerpáním.

Můžete se tak Gábiny zeptat i na uspávání, bolesti bříška či kojení. Velmi ráda vám poskytne rady, které každá maminka jistě ocení.

Gabina-kolaz

Pro maminky také nabízíme

Napište nebo nám zavolejte (607 257 624).

Gábinka k vám velmi ráda dorazí 🙂

[contact-form-7 id=“175″ title=“Kontaktní formulář 1″

Top