Úvod > O mně > O tetě Marušce – Praha

O tetě Marušce – Praha

 

A je s námi i „teta“ Maruška

_MEL7874Marie Klenková

Maruška se plavání s miminky a dětmi věnuje od roku 2004. Má dlouholetou praxi i z bazénů.

Poskytuje hlavně komplexní služby v oblasti kojeneckého plavání – vaničkování a handlingu s dětmi, ale také soukromou výuku plavání pro vaše děti. 

Je maminkou tří dětí a je nadšenou milovnicí plavání s dětmi, stejně jako já. Jsme na jedné vlně!

Specializuje se na “plavání”

Jedná se o metodické zacházení ve vodě = vaničkování  novorozenců a miminek u vás doma ve vaší vaně. K vykonávání této služby máme akreditaci jako instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku.

 

Maruška vám také ukáže handling, tedy zacházení s miminkem

Správné zacházení s miminky při zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku a sprchování. Maruška také překontroluje motorický a psychický vývoj vašeho miminka a poradí, jak podpořit jeho dobrý vývoj. Popřípadě jak řešit problém již vzniklý.

Cenné zkušenosti

Maruška má zkušenosti s problémy při koupání, vaničkováním dvojčátek, dětí s Downovýcm syndromem i s dětmi s těžkou oční vadou. Jako maminka tří dětí má zkušenosti a pochopení se vším co mateřství provází – s nevyspáním, únavou, psychickým i fyzickým vyčerpáním.

Příležitostná soukromá výuka plavání pro Vaše děti

Individuálně se můžete domluvit na pravidelné či příležitostné výuce plavání pro vaše děti, kdekoliv po Praze a okolí. V běžných otevíracích hodinách veřejných bazenů, či lze domluvit soukromý pronájem. Např. Hotel Panorama, Hotel Step, Slavia atd…

Pro maminky také nabízíme

Handling a nošení dětí video kurz a kniha

Máte malé miminko nebo se na něj teprve těšíte a nevíte, jak na něj? Nejste si jistá, váháte, jak miminko zvedat a nosit v náručí tak, aby mu to bylo příjemné?  Podívejte se na nabídku video kurzu a knihy Handling a nošení dětí. K videím se můžete kdykoliv vracet a kniha je skvělým fyzickým doplňkem videí, kde se dozvíte mnoho důležitého v péči o miminko. 

 

Podívejte se zde

Napište nebo nám zavolejte (607 257 624).

Rády se s vámi sejdeme ať už já, nebo Maruška či Zuzka a poradíme ohledně miminka nebo čehokoliv, co vás zajímá.

[contact-form-7 id=“175″ title=“Kontaktní formulář 1″

Top