Úvod > O mně > O tetě Vendulce – Jihočeský kraj

O tetě Vendulce – Jihočeský kraj

„Teta“ Vendulka

Vendulka_vanickovani_vanda_schreierova_jihocesky_krajVaničkování – Jihočeský kraj

(Lipensko, Českokrumlovsko, Českobudějovicko, Prachaticko, Třeboňsko)

Naše sedmá teta vaničková se jmenuje Vendula Olexová

Vendulka se plavání s miminky věnuje v jižních Čechách

Poskytuje hlavně komplexní služby v oblasti kojeneckého plavání – vaničkování a manipulace s dětmi.

Spojuje nás nadšení pro práci, odpovědnost a vstřícné jednání. Plaveme v tom spolu a jsme na jedné vlně! Vendulka je maminkou jednoho rošťáčka.

Specializuje se na “plavání”

Jedná se o metodické zacházení ve vodě = vaničkování  novorozenců a miminek u vás doma ve vaší vaně. K vykonávání této služby má akreditaci jako instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku.

Vendulka vám také ukáže handling, tedy zacházení s miminkem

Správné zacházení s miminky při zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku a sprchování. Vendulka také překontroluje motorický a psychický vývoj vašeho miminka a poradí, jak podpořit jeho dobrý vývoj. Popřípadě jak řešit problém již vzniklý.

Na Veldulku je radost pohledět, když pracuje s miminky. 

Chcete své miminko nosit v šátku?

Vendulka vám poradí, jak uvázat šátek. Poví vám, proč je dobré nosit své miminko a jaké přínosy mu to dává. Naučí vás, jak šátek uvázat a na co si dát pozor. Zkrátka poradí vám přímo na míru 🙂

Cenné zkušenosti

13987195_10206932548892546_1298512104_oVendulka má zkušenosti nejen se svým miminkem. Zvládne i pokročilé plaváčky. Vlastní certifikáty instruktora dětského plavání, plavčíka a má základní zdravotnické vzdělání, aby tuto práci mohla vykonávat.  Jako maminka má zkušenosti a pochopení se vším co mateřství provází – s nevyspáním, únavou, psychickým i fyzickým vyčerpáním.

Můžete se tak Vendulky zeptat i na uspávání, bolesti bříška či kojení. Velmi ráda vám poskytne rady, které každá maminka jistě ocení.

Pro maminky také nabízíme

Napište nebo nám zavolejte (607 257 624).

Vendulka k vám velmi ráda dorazí 🙂

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    Top