Úvod > O mně > O tetě Zuzce – Praha

O tetě Zuzce – Praha

Přidala se k nám „teta“ Zuzka

DSC_5989bbNaše druhá teta vaničková se jmenuje Zuzana Hippmannová

Není lepší pomocnice na vaničkování, než zkušená Zuzka. Našim klientkám nabízí to samé jako já – osobní přístup, upřímnost, srdečnost a samozřejmě své znalosti a zkušenosti.

Poskytuje hlavně komplexní služby v oblasti kojeneckého plavání – vaničkování, handlingu a nošení dětí na těle.

Je maminkou dvou dětí.

 
 
   

Specializuje se na “plavání”DSC_3268bresize

Jedná se o metodické zacházení ve vodě = vaničkování  novorozenců a miminek u vás doma ve vaší vaně. K vykonávání této služby máme akreditaci jako instruktor plavání a pohybové výchovy kojenců, batolat a dětí předškolního věku.

Zuzka prošla tím nejlepším proškolením a je mou věrnou kopií, proto se na lekce s ní můžete těšit stejně, jako na ty se mnou! Svou práci provádí skvěle, odpovědně a se stejným nadšením jako já.

Zuzka vám také ukáže handling, tedy zacházení s miminkem

Správné zacházení s miminky při zvedání, nošení, chování v náruči, pokládání, uklidňování při pláči, přetáčení, polohy k sociálním kontaktům, odpočinkové polohy, přebalování, polohy k mytí zadečku a sprchování. Zuzka také překontroluje motorický a psychický vývoj vašeho miminka a poradí, jak podpořit jeho dobrý vývoj. Popřípadě jak řešit problém již vzniklý.

Nošení dětí na těle

Zuzka je lektorkou vázání šátku s kvalifikací Trageschule®. Pomůže vám vybrat, zda by pro vás bylo vhodnější nosítko, nebo šátek. Zároveň vám vysvětlí proč a jak nosit své miminko. Poví vám fyzické a psychologické aspekty nošení a vysvětlí, že nošením své dítě nemůžete rozmazlit. Naučí vás profesionálně vázat šátek, tak, aby jste se cítili pohodlně a měli zase obě ruce volné. 

Zuzčiny šikovné ruce

Vystudovala SPŠ oděvní, poté získala titul Ing na univerzitě v Liberci. K šití na zakázku se vrátila na mateřské dovolené. Že jsou děti dokonalou inspirací se u Zuzky jen potvrzuje. Šije textilní dětské dekorace (mantinely, povlečení, dečky, závěsy, kapsáře).

Pro maminky také nabízíme

Maminky se na Zuzku mohou obrátit jako na zkušenou maminku dvou dětí. Dokáže poradit s kojením, příkrmy, manipulací, ale i uspáváním.

Handling a nošení dětí video kurz a kniha

Máte malé miminko nebo se na něj teprve těšíte a nevíte, jak na něj? Nejste si jistá, váháte, jak miminko zvedat a nosit v náručí tak, aby mu to bylo příjemné?  Podívejte se na nabídku video kurzu a knihy Handling a nošení dětí. K videím se můžete kdykoliv vracet a kniha je skvělým fyzickým doplňkem videí, kde se dozvíte mnoho důležitého v péči o miminko. 

 

Podívejte se zde

Napište nebo nám zavolejte (607 257 624).

Rády se s vámi sejdeme ať už já, nebo Zuzka či Maruška a poradíme ohledně miminka nebo čehokoliv, co vás zajímá.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva

    Top